Крем за заличаване на стрии

  • 90 366
  • 120
  •   2
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аз не съм имала.Но четох някъде,не помня къде-БИОДЕРМ ПРОТИВ СТРИИ,имал поразяващ ефект.

И аз четох, но ставаше въпрос за Biotherm

Ето така изглежда



Не съм го пробвала, но отзивите бяха много добри

# 31
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
в началото започнах с ампулите около 40 дни по принцип се препоръчва 2 месеца и след това с гела
ампулите 20 бр са 69 лв
а гела мисля че беше 40 лв

# 32
  • Мнения: 83
Аз имам 3 стрии още от ученичка, казвам го, защото са от 10 години, позлвала съм какво ли не - ама какво ли не, още си стоят, а и спортувам активно. Единствено малко се заличиха , когато забременях  Confused и се заоблих малко  Wink Mr. Green Сега пак са си на място...

# 33
  • Мнения: 1
ползвах ампулите на Лиарак нищо не помогнаха,а струват 20амп.-67лв някой знае ли какви пари е лазерното им премахване или пластиката?

# 34
  • София
  • Мнения: 2 381
Ох, мацки, май, и на мен ми се появяват. 8 мес. след раждането. УЖАС! Не са нито бели, нито лилави - кафеви са и кожата ми се бели. Ще видя какво ще стане с кожата ми от двете страни на кръста...  Confused

# 35
Днес си поръчах крема, ще пробвам и дам информация.

# 36
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Как изглеждат проклетите гадини в самото начало? Аз не съм имала такива чудесии никога, днес сутринта май забелязах две-три бледорозови вертикални чертички от дясната страна на пъпа. Веднага се намазах и май няма нищо... или аз в момента не виждам нищо?!

# 37
  • Провинция
  • Мнения: 509
Моите ги матирам с ронзиращите спрейове и гелове на Ейвън за средно тъмна кожа.Открих го случайно.На морето исках да имам красив тен и използх тези продукти,за да подчартаят моят естесвен.Лошото е,че трудно се тре крема,поне при мен.Колкото и да търках с гъбата седях на петна.Но пък на плажа никой не забеляза стриите ми.Но това е само замаскиране.Иначе пълно премахване само с лазер.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 914


Ето тук може да разгледаш продуктите на Palmers
http://www.palmers.bg/Cocoa-Butter-Formula-5.htm


А кой продукт точно? За стрии има няколко?  newsm78

# 39
  • Мнения: 15
в началото започнах с ампулите около 40 дни по принцип се препоръчва 2 месеца и след това с гела
ампулите 20 бр са 69 лв
а гела мисля че беше 40 лв

Аз ползвах преди бремеността гела на Лиерак за предпазване , а на местата където имах вече стрии на Лиерак но сеум, в стъклено шише.Леко ми се заличиха.

# 40
  • Мнения: 194
И аз имам стрии,в областта на ханша ,много са грозни.Иначе знам,че няма отърване от тях,освен чрез лазер Sad.Като бях на море и почернях почти не личаха,но вече избелях и са си там-все така грозни...

# 41
# 42
  • Мнения: 3 411
Прегледай тези две теми
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=257079.160
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=269982
Попитах в един козметичен салон, в който ходя (В. Търново), за крема, за който става дума в темата (http://www.magicpharma.com/advanced_search_result.php?keywords=Retin-A) казаха ми, че наистина имало ефект, но не трябва да се използва по време на бременност и кърмене. Освен това не се препоръчва забременяване поне една година след използването, защото веществото се натрупвало и може да увреди плода ( мисля, че казаха, че се натрупва в черния дроб, но не съм сигурна) За това го отложих за по-нататък, въпреки че нямам идея кога ще започнем да правим опити за второ дете.

# 43
  • Мнения: 25
някъде съм чела че цинковата паста помагала....лично аз ефект не видях.
в момента ползвам някакъв  гел на Avon....май само за да се мажа с нещо  Laughing съмнявам се че ще успея да ги залича. На мен са ми от много малка- когато израстнах бързо  Confused

# 44
  • Мнения: 13
И аз имам стрии,в областта на ханша ,много са грозни.Иначе знам,че няма отърване от тях,освен чрез лазер Sad.Като бях на море и почернях почти не личаха,но вече избелях и са си там-все така грозни...

Много странно  Thinking
Моите стрии пък точно като направя тен са още по-видими  Grinning
Toва като запис .... и аз се ослушвам за крем намаляващ стриите .
На чудеса не вярвям ... ама все пак ,
надеждата последна умирала  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт