За строителни материали въпрос

  • 1 771
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 423
Чух добри отзиви за строителна борса Ангро, която се намира срещу метростанция сливница и искам да попитам някоя от вас дали я е посещавала и дали има впечатления от мазилки, лепила, шпакловки и топлоизолации. Ще съм ви благодарна да ми споделите впечатленията си от материалите им като цяло!

# 1
  • Мнения: 409
В Ангро цените са прилични. За топлоизолация си вземи XPS - това е най - добрия вариант. Според мен по - добре наеми добри работници, а те сами ще определят материалите, защото дори и да купиш най - добрите материали, ако работниците не работят с тях може да си "оставят ръцете".

# 2
  • Мнения: 423
В Ангро цените са прилични. За топлоизолация си вземи XPS - това е най - добрия вариант. Според мен по - добре наеми добри работници, а те сами ще определят материалите, защото дори и да купиш най - добрите материали, ако работниците не работят с тях може да си "оставят ръцете".
Благодаря ти, ми те работниците ми препоръчаха от там да купя материали, но понеже не съм наясно много с тези неща и все пак са си важни исках да се допитам и до вас ако някой е ходил до тази борса да си каже мнението за прлодуктите им.

Общи условия

Активация на акаунт