Искам съвет

  • 5 091
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 212
Понеже до сега не ми се е налагало да ползвам антицелулитен крем въпроса ми е каква марка да си купя. Казвайте кой е най ефикасният и има смисъл да си дам парите, 4е.... Animal Pig от бюста надолу съм неузнаваема.

И не ми местете темата в красива мама, в 4ужбина продуктите се разли4ават по марки, 4е и по ка4ество. Всъщност приемам изпитани съвети от всеки Heart Eyes

благодаря
тенкю
данке
мерси
грасиас
спасибо
..........

# 1
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
зависи колко си неузнаваема ,както се изрази, аз ползвам на L'OREAL и съм доволна.
има специални анцузи от найлон за отслабване и от тях здраво се потя дори докато си върша къщната работа.и това помага. ве4е има и салони за красота, където със специални апаратури го премахват успешно-това е най-успешно.това от мен.успех.

# 2
  • UK
  • Мнения: 1 334
и аз ползвам Лореал, става много хубава кожата на пипане. На гледане е друга работа,но това защото съм праско EmbarassedУспех и аз ще следя темата!

# 3
  • Мнения: 7 837
Ползвам вече втора опаковка Dove firming и засега резултата е -1.5 см от бедрата, а и кожата се изглажда.

# 4
  • Мнения: 456
Аз препоръчвам Ив Роше или Лореал. На Ив Роше досега каквото и да съм взела е страхотно !!! Аз обаче съм на мнение, че всичко е индивидуално - трябва да пробваш и да откриеш най-доброто за теб.  Успех в борбата!!!  newsm10

# 5
  • Мнения: 172
И аз да си кажа.Според мен за целулита е по-важен начина на хранене.Аз понеже никак не съм от най-финните от половин година съм на ниско въглихидратна диета и мога да кажа че целулита изчезва по-бързо дори от килограмите.
А също наскоро имаше обсъждане на масаж с кафе /кофеина е основна съставка в почти всички анти -целулитни кремове/ и доста момичета бяха доволни.

# 6
  • Мнения: 7 837
Според мен за целулита е по-важен начина на хранене.Аз понеже никак не съм от най-финните от половин година съм на ниско въглихидратна диета и мога да кажа че целулита изчезва по-бързо дори от килограмите.
Направо ти завиждам за издържливостта. Аз съм си чревоугодник и затова давам луди пари за мазила и експериментирам. Засега върши работа  Grinning

# 7
  • Мнения: 1 173
По-добре си вземи от стягащите колани(тия дето като ги сложиш на корема и почват да вибрират или да ти стягат мускулите), имат много по-голям ефект от всякакви възможни мазила. Аз ползвах такъв и имаше голям ефект. Също така съм виждала и гащи да продават. Те масажират дупето, бричовете и всички "слаби" места. Laughing
Кремове до сега не съм ползвала, защото честно казано не им вярвам.

И най-важното Намали мазнините в храната.  Sunglasses
Успех!

# 8
  • Мнения: 3 146
Според мен целулит с кремове не се оправя.Спорт и по-малко кг. му е майката.Това е от собствен опит.

# 9
  • Мнения: 4 212
Хм Thinking, зна4и може и да няма ефект. Е да ама по нагоре пише, 4е има ефект, ха сега де.
За диетата е ясно, спазвам и спортувам, 4е ина4е ще отка4а. Липсваше ми само антицелулитен крем.Ше си купя аз да се мацотя, все ще излезе нещо добро.
Гледах на Дов има оферта душ гел, балсам за тяло и антицелулитен за 10 евро.Има и подарък една жълта 4анта да се фръцкаш с нея.

Зна4и за сега сте ми препоръ4али ЛОРЕАЛ, ДОВ и ИВ РОШЕ.

Гледах един, струваше 17 евро, марка не помня, светло синя консистенция с едни 4ервени малки топ4енца вътре, които се разтварят при намазването. Някой да е ползвал го е ползвал?Не 4е се натискам да дам толкова пари де.

# 10
  • Мнения: 1 959
Аз ползвам на "Еленик"купих си го от БГ едното е крем за под душа а другото е антицелулитен крем двете заедно правят чудеса.

# 11
  • Мнения: 980
По-добре си вземи от стягащите колани(тия дето като ги сложиш на корема и почват да вибрират или да ти стягат мускулите), имат много по-голям ефект от всякакви възможни мазила. Аз ползвах такъв и имаше голям ефект. Също така съм виждала и гащи да продават. !

Как се каzват на немски? newsm78

Аz навремето в БГ полzвах на Еленик ампули(32 бр.)и много помогнаха. Тука чак таzи година се присетих, но не намерих никъде Rolling Eyes Ние кафе не пием вкъЩи,а само в неделя и веднъж в седмицата се масажирам с утайката ПОМАГА  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 959
А някой ползвал ли е лепенките на Лореал

# 13
  • Мнения: 4 212
..и не само на Лореал, въобще каква е идеята на лепенките,гледам ги по рекламите, ама те много манинки бе.На мен цял 4аршаф ще ми трябва. Whistling

# 14
  • Мнения: 2 825
Гледах на Дов има оферта душ гел, балсам за тяло и антицелулитен за 10 евро.Има и подарък една жълта 4анта да се фръцкаш с нея.


Аз си ги купих, ама не на оферта и нямам 4анта Sad Ползвам ги от около 3 седмици и определено има ефект, а аз не сьм много постоянна Embarassed Преди това ползвах на Виши, пове4е от 2 месеца и нямаше абсолютно никакъв ефект, но пък на моя приятелка вишито и помага  Confused така е явно зависи от кожата Confused
Според мене вземи тези на Дав, евтини са, а ако и ти подействат супер  Wink

п.п. Я кажи къде е си видяла офертата, да се обзаведа и аз с още един комплект и 4анти4ка  Wink

Общи условия

Активация на акаунт