Нова Година - облекло,грим,прическа......

  • 50 817
  • 307
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 102



ЧЕСТИТА 2009 ГОДИНА! НА ВСИЧКИ ПОЖЕЛАВАМ ОПТИМИЗЪМ, ЗДРАВИ НЕРВИ, ПЪТЕШЕСТВИЯ В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА И МНОГО ТОПЛИНА В СЪРЦАТА!

# 301
  • Мнения: 477
За много години, момичета !

Сега си мисля, че е време да продължим темата в тази посока  - как прекарахте Новата година, удобни ли бяха тоалетите, прическите издържаха ли цяла вечер ...... Grinning

# 302
  • Мнения: 102
Нова година прекарах ок от гледна точка на тоалет, прическа, грим. Но съм много разочарована от музиката в заведението. Вярно, че не бяхме в някой супер шикозен ресторант, а в "Нашенци" във Варна, но циганските ритми ми дойдоха в повече. Оркестъра беше изцяло от роми и певецът също беше ром. Нямате си представа какви свирни, дудни и др. подобни звуци ехтяха цялата вечер. Не беше просто поп фолк или чалга, беше си същинска циганска музика като на циганска сватба. Най- страшното беше, че дансинга беше пълен с млади, добре изглеждащи хора, данъчни, банкери, митничари...,деца(имаше момиченца до 10 год), които хвърляха гюбеци с голям кеф. Не знам, май вече "нашенците" не сме точно българите... #2gunfire #Cussing out

# 303
  • Мнения: 88
ЧЕСТИТА НОВА 2009 ГОДИНА.

НЕКА НОВАТА ГОДИНА ЗА ВСИЧКИ ВИ Е ИЗПЪЛНЕНА С МНОГО ЩАСТИЕ,МНОГО ЛЮБОВ,МНОГО УСПЕХИ В ПРОФЕСИОНАЛЕН И ЛИЧЕН ПЛАН.И НА ВСЯКА ЕДНА ОТ НАС ЖЕЛАЯ ДА БЪДЕ ПРЕЗ 2009 ОЩЕ ПО-НЕОТРАЗИМА,ОЩЕ ПО-КРАСИВА И ОЩЕ "ПО-ЖЕНА" ОТ ВСЯКОГА.

# 304
  • Мнения: 88
А в край на сметка няма ли да покажете снимки как изглеждахте снощи.Аз имам само две-три,които си направих преди да тръгна и от там се вижда само грима и косата.....ама и ние бяхме в един апартамент...стандартно тийн,така че....не е и кои знае колко интересно.Но все пак след малко ще кача Peace

# 305
  • Мнения: 472
Нова година прекарах ок от гледна точка на тоалет, прическа, грим. Но съм много разочарована от музиката в заведението. Вярно, че не бяхме в някой супер шикозен ресторант, а в "Нашенци" във Варна, но циганските ритми ми дойдоха в повече. Оркестъра беше изцяло от роми и певецът също беше ром. Нямате си представа какви свирни, дудни и др. подобни звуци ехтяха цялата вечер. Не беше просто поп фолк или чалга, беше си същинска циганска музика като на циганска сватба. Най- страшното беше, че дансинга беше пълен с млади, добре изглеждащи хора, данъчни, банкери, митничари...,деца(имаше момиченца до 10 год), които хвърляха гюбеци с голям кеф. Не знам, май вече "нашенците" не сме точно българите... #2gunfire #Cussing out
Същата работа и при нас,само че преобладаваше гръцката музика(поздрав за г-н "***",поздрав за компанията на г-н "***"...). Тез хора в час ли са гръцко ,циганско, долна чалга и на връх нова година им се откъсна от сърцето едно българско хоро.

# 306
molq pomognete mi iskam kusichka roklq kare molq daite nqkakvi snimki i ako e vuzmojno kude moga da q namerq!

# 307
  • Мнения: 102
При нас имаше дори по масите анкети с въпроси за обслужването, храната и т.н., на които отговорих най - старателно, че ми е писнало от долнопробна чалга, но надали на някой от собствениците на заведението ще му пука за моето мнение. А и със сигурност догодина няма да съм там, за да разбера сама... Naughty Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт