Нова Година - облекло,грим,прическа......

  • 50 828
  • 307
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 180
Хей, момичета, къде празнувате, облечени с тия умопомрачителни роклЕта?! Преди години и аз се чудех какво "по-така" да си спретна, но установих, че не се чувствам комфортно. Така, че най-вероятно ще съм с панталон /може и тип дънки/ и нещо като туника, риза, потниче.... Колкото до прическата .... още от 29,12 сме в хотела, така, че ще разчитам на собствените си умения. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3 461
http://bcbg.imageg.net/graphics/product_images/pBCBG1-4981820dt.jpg, това е моя избор за тази новогодишна нощ , грим в стил опушено око.

# 32
  • София
  • Мнения: 4 743

Има ли магазин, в който да се видят наживо дрехите от сайта? Thinking

# 33
  • Мнения: 70

Има ли магазин, в който да се видят наживо дрехите от сайта? Thinking

Адрес: София, Ул. Добрила 3,
Тел:  0889 74 19 15
Не е сигурно дали е магазин .. можеш да им звъннеш да ги питаш Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 4 743
renka, благодаря   bouquet

# 35
  • Мнения: 405
Ние с компанията ще сме  в този стил:



Отдалече ще ни познаете  Joy

Иначе роклички, моклички, токчета и прочее "жожоба - ефекти"  много ме кефят, и когато ми се налага /а то е сравнително често/   - с удоволствие се изтипосвам с целия си лъвски блясък и чар  Mr. Green

Само че в представите ми,  Нова Година е време за умопомрачителни купони, и просто не виждам как ще оцелея с официален тоалет!!!

# 36
  • Мнения: 70
Ние с компанията ще сме  в този стил:



Отдалече ще ни познаете  Joy

Иначе роклички, моклички, токчета и прочее "жожоба - ефекти"  много ме кефят, и когато ми се налага /а то е сравнително често/   - с удоволствие се изтипосвам с целия си лъвски блясък и чар  Mr. Green

Само че в представите ми,  Нова Година е време за умопомрачителни купони, и просто не виждам как ще оцелея с официален тоалет!!!

 Joy Joy Joy
да не би да празнувате на открито..голямо опаковане,голямо чудо Simple Smile то шалове,катове дрехи ...  Laughing

по темата- и аз много обичам приготовленията и суетенето около всички коледно-новогодишни дни ..иначе рядко ми се отдава Simple Smile
При положение, че още не сме решили къде ще празнуваме,нямам конкретна представа какво ще обличам и как ще се контя. Според мен всичко зависи от мястото-ако сме в къща в Балкана или някъде по горите.. няма да съм с рокля с гол гръб,но ако сме в ресторант или хотел някакъв-тогава ще е забавно да съм с дънки и пуловерче Simple Smile Само на вариант- вкъщи с приятели(който може би ще е в моя случай) не съм мислила как ще е подходящо да съм облечена newsm78   приемам предложения!!! (съобразени с това че ще сме в къщата на милото,където ще съм домакинята, а и няма да мога да съм с обувки,камо ли токчета..)   bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 426
Нова Година е ден като всички останали за мен.С годините този празник ми става все по скучен.Виж Бъдни вечер и Коледа са за мен истински празници.Не че няма да се събера с приятели да празнувам Нова Година и няма де се облека и да си направя някаква семпла прическа но чак строго официални тоалети не търся да купувам.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 958
За мен Нова година е специален празник. Също Коледа, Бъдни вечер, Рождени дни...дай ми празници на мен. Laughing И винаги мисля как да се издокарам.  Sunglasses
Тоалетът ми зависи от това къде  празнувам. Тази година се очертава да сме на гости.
Първоначално имах идея да си купя официална рокля  , но при тези обстоятелства, ще си избера да е нещо по-удобно. Може би ще заложа на панталон и елегатна блуза.  Допада ми  нещо такова:
А може и рокля , все пак, но такава /аз си имам подобна/  Wink 


# 39
  • Мнения: 405


 Joy Joy Joy
да не би да празнувате на открито..голямо опаковане,голямо чудо Simple Smile то шалове,катове дрехи ...  Laughing


 Joy Joy нищо чудно накрая пак така да стане, както много нови години преди това.
Правим струваме и накрая пак сме навън, к'во е това чудо и аз незнам.
Голям мерак да сме навън, големи моржове  hahaha

А в твоя случай - мисля че дънки и ефектно потниче,  туника или блузка тип "парти"  , ще е най-подходящо.
Хем да се чувстваш секси, хем да ти е удобно Simple Smile  /и без обувки  /

# 40
  • Мнения: 70
аз го вижам преди 12 с престилката,след 12 както мама ме е видяла за 1ви път  Joy

# 41
  • Мнения: 637


С нещо такова ще съм

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 20:10 от galana_s

# 42
  • Мнения: 943
И мен ме тресат вече емоциите по новогодишните празници.Обожавам ги Heart Eyes.Атмосферата ми ляга толкова на сърце.Много искам тази година да се "наточа" ,защото миналата бяхме на скромно тихо гости,а по-миналата още по-зле,стояхме си в къщи.Само,че не знам към какво да се ориентирам ,защото нали съм Дюканка и ако сваля повечко килца ще си позволя нещо по-така,ако не ...не знам.Давайте предложения!Аз ще събирам инфо  Wink

# 43
  • Мнения: 637
bebka, и аз свалям килца Laughing Иначе тия роклета горе ще ми стоят карикатурно Mr. Green
Успех с отслабването Peace

# 44
  • Мнения: 943
ще ми стоят карикатурно Mr. Green

 Hug Така е и с мен! Но надеждата ме крепи,че ще хващам погледи на НГ и ще се чувствам красива  reveranceНе се притеснявай,и да не е на навръх 2009 ,скоро и ние ще се пременим

Общи условия

Активация на акаунт