Подарък за любимата жена?

  • 9 109
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Напиши книга и й я посвети .

# 31
  • Мнения: 24
Повечето подаръци май са за теб. Освен силиконови цици при развод.
А, те също могат да се вземат.  Laughing
П.П. Знам, че си пуснал темата, за да се почешеш (езикът или нещо друго  Laughing), обаче ако любим мъж ми подари "битов" уред (в това число влизат телефони, лаптопи, кола и пр.), ще го удуша.  Crossing Arms Надявам се да има вкус и да ми спести "Сваровските" камъни и изкуствените цици, джуки и пр.  hahaha Както и "произведенията на изкуството", които така радват окото ми по витрините на магазини за сувенири.  Laughing
П.П.П. И без кученца, котенца и мишки.  Mr. Green

Този път по изключение не съм пуснал тема нито да си чеша езика, нито да се дуя колко съм велик, камо ли да се упражнявам в стил....Важно ми е!

# 32
  • София
  • Мнения: 38 423
Селтакис, сам си си отговорил без да се усетиш.
Цитирам те: напреднала бременност, липса на баби, умора.

Детегледачка, естествено!!!
Почни да я търсиш отсега, ама тайно и я поднеси като подарък когато роди!

# 33
  • Мнения: 2 070
напреднала бременност ли прочетох?
сложи си коремче ,за месец ,два ,отговарящо на нейното,носи го 24 часа в денонощието.като тръгне да ражда ,счупи си крака и поискай и ти епидурална упойка.ей такива неща ,мен ме очароват.

# 34
  • Мнения: 6 992
Ей, Василиса ме подсети!
Мишка - морско свинче, милото ми подари в зората на нашата връзка за имения ми ден.
Много сладка животинка  Grinning

# 35
  • Мнения: 24
Селтакис, сам си си отговорил без да се усетиш.
Цитирам те: напреднала бременност, липса на баби, умора.

Детегледачка, естествено!!!
Почни да я търсиш отсега, ама тайно и я поднеси като подарък когато роди!

Дилянка, детенце ходи на градина, а освен това детегледачката не е подарък (освен ако не го броим като подарък за мен, който мога да консумирам сегиз-тогиз)....все едно да подаря котле за парно, такса за детска градина или плочки за баня. Това е просто ежедневие.

Флор, какво значи "да поема грижите" за детето за една седмица и да я "пусна" на шопинг с карта без лимит? Най-малко от интелектуалка, като теб съм очаквал подобни клиширани картинки. По мои груби преценки, участвам наравно в грижите за малката, защото след като се върне от градина си играем и се разхождаме поравно, даже готвенето за детето е от мен...бакшиш един вид

# 36
  • Мнения: 24
Ей, Василиса ме подсети!
Мишка - морско свинче, милото ми подари в зората на нашата връзка за имения ми ден.
Много сладка животинка  Grinning

Същата вечер ли го изяде, или си го остави за следващия ден?  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 6 992
Моля ти се, угоявахме го за Прасоколеда.  Mr. Green

Ц, почина хайванчето зимата, от пневмония  Confused

# 38
  • Мнения: 3 423
Допълвам само, че ако правиш календар
с твои актови снимки, може и на мене да
ми подариш. Нищо, че не съм ти любима
жена, но обещавам, че няма да те дразня.

# 39
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
подари и дете ... от любовницата.

# 40
  • Мнения: 1 629
Seltakis , темата ти е забавна, не обявявай че е и сериозна. 'любимата' жена, на която форумките измислят подарък? брррр

# 41
  • Мнения: 3 782


•   Дрехи, бельо, обувки - ако е скъпо и секси бельо не бих отказала
•   Бижута - по -скоро аз бих си ги избрала сама
•   Парфюми, козметика - Не, отново сама предпочитам
•   Битови стоки, техника
•   Хоби принадлежности -Ако тук влизат книгите бих се зарадвала
•   Предмети на изкуството - Мечтая си за картина на слънчогледи, обожавам ги, също така бих искала да моя карикатура, да си излекувам хумора  Mr. Green
•   „Подарък от сърце”, безсмислена джунджурийка, носталгични лиготии - НЕ
•   „Събитие” – екскурзия, скъпа вечеря, концерт и тн.- Екскурзия не отказвам
•   Силиконови цици - Смешно ми е
•   Злато във вид на инвестиционни монети - НЕ

На този етап бих искала цяла тропическа градина от Орхидеи, но уви.
Не знам доколко е сериозна темата, но моите отговори са.

# 42
  • Мнения: 5 940
Всяка връзка си има някакви символи. Места, предмети, храна, питие... Ти си ги знаеш вашите. Нещата, които я правят специална за теб. Подсети я .
Това беше, ако темата не е проучване на форумските вкусове. И да е проучване, пак същото.

# 43
  • Мнения: 24
Това беше, ако темата не е проучване на форумските вкусове. И да е проучване, пак същото.

Ха ха, проучване, стига бе, само за маркетолог още не са ме нарочвали тук....просто се надявах отнякъде да изникне някоя забравена, страхотна, вълнуваща идея за подарък....пък ако е до 50 кинта, направо би било перфектно.

Ама ми е ясно, че нещата май отиват към поредния парфюм  Cry

# 44

Общи условия

Активация на акаунт