Подарък за любимата жена?

  • 9 117
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Нахвърлих едно списъче с неща, които биха хрумнали на един мъж да подари на жена си...но към всяка от изброените групи имам логичен аргумент против. Моля, дами, дайте ми предложения за нещо друго, надявам се, че поне вие знаете какво искате! Ето го списъка:

•   Дрехи, бельо, обувки
•   Бижута
•   Парфюми, козметика
•   Битови стоки, техника
•   Хоби принадлежности
•   Предмети на изкуството
•   „Подарък от сърце”, безсмислена джунджурийка, носталгични лиготии
•   „Събитие” – екскурзия, скъпа вечеря, концерт и тн.
•   Силиконови цици
•   Злато във вид на инвестиционни монети


# 1
  • Мнения: 545
не съм дама Simple Smile но ето 2 просто идеи:

битови стоки/техника е малко общо.

1)изрично сложи различните там телефони,смартфони и други джаджи отделно - не бива и не може да ги слагаш в един кюп с пералнята.
2)кола
3)освен силикон, има и други процедури за които можеш да се бръкнеш.
4)лаптоп. малък като габарити.
5)кредитна карта към твоята сметка.

# 2
  • Мнения: 6 155
Нахвърлих едно списъче с неща, които биха хрумнали на един мъж да подари на жена си...но към всяка от изброените групи имам логичен аргумент против. Моля, дами, дайте ми предложения за нещо друго, надявам се, че поне вие знаете какво искате! Ето го списъка:

•   Битови стоки, техника
•   Предмети на изкуството
•   ...безсмислена джунджурийка, носталгични лиготии
•   Злато във вид на инвестиционни монети




Ако се отнасяше до мен, тези по-горе бих предпочела да не ги получавам за подарък.

Но "събитие" като собственоръчно приготвена домашна вечеря би ми харесало повече от скъпа такава в ресторант.

# 3
  • Мнения: 9 814
•   Силиконови цици
•   Злато във вид на инвестиционни монети



Те т`ва искам аз!

# 4
  • Мнения: 2 891
Подарък ли е, взимам го. Не съм претенциозна  Laughing  но като стана на 30 чакам диаманти!

# 5
  • София
  • Мнения: 3 099
...
5)кредитна карта към твоята сметка.

Това би стоплило сърцето и на Ледената кралица, но гледай сметката да не е празна!

# 6
  • Мнения: 3 423
Помисли ли за:

- автомобил й подари със скъпа застраховка;
- апартамент й подари, да има къде да избяга, като я дразниш;
- откажи се от цигарите и другите неразумности, знаеш кои;
- сексуално я изненадай, отдавна харесва приятеля ти;
- не заспивай веднага след секс;
- близнаци й измайстори;
- напиши й стихотворение, нарисувай й картина;
- в събота и неделя не я оставяй да става преди обяд;
- мълчи понякога, това е доста ценен подарък;
- винаги забелязвай, че е с нова прическа;
- денонощно я обожавай, ама и на глас.

Аз лично няма да откажа едни силиконови цици.

# 7
  • Мнения: 24
Дал съм и карта вече, така че предложението не е актуално....силиконовите цици трябва да са с опция "2010", което ще е егати подаръка....готвя всяка вечер изискана вечеря, така че ще е малко смешно....за инвестиционните монети го мислех сериозно, но е малко от типа "от единия джоб в другия" защото все пак нали всичко ние е общо...или да го разглежда като един вид "Застраховка развод"?

# 8
  • София
  • Мнения: 38 476
Наистина се усеща липсата на ДжиСиемите и лаптопите. Mr. Green
И тури една анкетка, ако можеш.
Аз искам парфюм, обаче мъжо парфюми не подарява.
И затова си поисках очила.
Аксесоарите къде са впрочем?

# 9
  • Мнения: 24
Лисо, импотентен наркоман ли ме нарече?!...Хайде по-сериозно, кажете вие на какво бихте се зарадвали, няма нужда от остроумия....може би просто съм пропуснал нещо важно и желано?

# 10
  • Мнения: 6 155
....готвя всяка вечер изискана вечеря, така че ще е малко смешно....
Казвай навреме, че да не даваме смешни предложения  Wink

# 11
  • Мнения: 6 992
Що се отнася до мен:

Книги. Лаптоп новичък. Платен интернет за 5 години напред.
Речници.

•   Дрехи, бельо, обувки - в никакъв случай Rolling Eyes
•   Бижута - зависи, но по принцип - не, благодаря
•   Парфюми, козметика - ужас, пак някой няма да е разбрал към какво съм алергична  Tired
•   Битови стоки, техника - как не
•   Хоби принадлежности - супер, стига да има хоби  Mr. Green
•   Предмети на изкуството - зависи от предмета, но, да , става. И все пак статуи и статуетки не харесвам.
•   „Подарък от сърце”, безсмислена джунджурийка, носталгични лиготии - мдаааа, падам си по такива лиготии  Blush Особено по-ретро на вид.
•   „Събитие” – екскурзия, скъпа вечеря, концерт и тн. - ъх. Ми, що да не. Особено за рок концерт или екскурзия.
•   Силиконови цици - глупости, ако ми предложат такъв подарък, жесток шамар ще изядат.
•   Злато във вид на инвестиционни монети - никога не бих се сетила да ме кефи такова нещо  Crazy


# 12
  • Мнения: 516
Поеми всички грижи за децата за поне месец.
 А тя с картата ще си купи каквото иска. И без това никога не уцелвате точния подарък.

# 13
  • Мнения: 25 600
А какво ще речеш за едно удължаване на пениса? Ще ти бъде благодарна до гроб!

# 14
  • Мнения: 1 897
А какви са ти аргументите против

•   „Събитие” – екскурзия, скъпа вечеря, концерт и тн.

?

# 15
  • Мнения: 3 423
Абе, ти що така пропусна стъкларията Сваровски?
Знам едно магазинче, като тръгнеш от Щефансдом
нагоре, от дясната страна, сигурно и ти го знаеш.

Книги. Лаптоп новичък. Платен интернет за 5 години напред.
Речници.

Абе, това са си ежедневни нуждички, бе, какви
подаръци. Подаръкът трябва да е нещо специално.

И, Селтакис, хич не ти остроумнича, идеите ми са си
напълно адекватни, ако погледнеш по-навътре в тях.

# 16
  • Мнения: 1 629
фланелка на Алис Купър
изпълнение на живо на Love me tender от подаряващия пред публика, копие на едноименната сцена от Диво сърце
розов голф двойка с техеранска регистрация(добричка), но за Сф с пернишка такава, тунингован, разбира се
видно място в УС на някоя библиотека
скромна роля във филм, местна интелектуална продукция

но аз съм скромен типаж, не съм обективна

# 17
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Аз първите си брилянти ги получих на 16 (от баща ми та да се сещали мъжете  Mr. Green) какво остава да чакам да стана на 30,бъди сигурен,че няма да ги върне...  Mr. Green
иначе много бих се зарадвала на хубава картина,за която примерно съм си мечтала и съм надувала главата на мъж ми...подарък тип събитие+специални изненади в него също важи...но никак не бих се зарадвала на техника/битова особено ако е от типа тенджери,тигани,роботи и т.н...силикона не е в моите приоритети Naughty

# 18
  • София
  • Мнения: 38 476
Професионална фотосесия.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 783
Както съм си по домашни пухкави пантофи - котараци, да ме метне в колата и да ме вози нанякъде. Преди това е наредил и моя багаж, погрижил се  е за пребиваването на децата  и всичко това без да разбера,  и без нито веднъж да ме попита "Аааааааа, коя беше твоята четка за зъби??" .

# 20
Ако трябва да се отговори сериозно.. Laughing бих ти предложила голяма плетена кошница със скъп шоколад,скъпо питие и пурети,в добавка към това хубава книга,порядъчно опаковани с красива панделка и подходящо послание..
от техниката бих се зарадвала на MSI Wind розов,е,може и бял ..  Flutter Party

# 21
  • Мнения: 1
В една луксозна папка събери всички тови писания от форума. Предполагам, че много ще е зарадва особено на Аполона и  съседката и ще се запита когато си се возел в трамвая, къде си зарязал колата.

# 22
  • Мнения: 12 662
Повечето подаръци май са за теб. Освен силиконови цици при развод.

# 23
  • Мнения: 1 629
пребий някой, който я дразни, ако няма такъв  - организирай сценка с крадене на чанта и пребий фалшивия крадец
момичетата обичат да бъдат закриляни

измисли коктейл и го кръсти на нея

посади и вишнево дръвче под прозореца

вземи и куче в чантичка

плати за персонален номер на колата и, ама такъв с послание

пп коледно ми е, та затова така се активизирах, извинете

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

плати за персонален номер на колата и, ама такъв с послание


Милото ми  Heart Eyes имаше подобна идея - да ми купи номер Ванчо 40. Не го сметнах за много ласкателно. Тогава бях на 39г, 11м и някой и друг ден.
Исках да кажа, че има риск посланието да не и хареса.

# 25
  • Мнения: 1 629
е! JaKapi4ka на кого няма да му хареса, ай ся

# 26
  • София
  • Мнения: 38 476
За Мю и жената на Селтакис:

# 27
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Повечето подаръци май са за теб. Освен силиконови цици при развод.
А, те също могат да се вземат.  Laughing
П.П. Знам, че си пуснал темата, за да се почешеш (езикът или нещо друго  Laughing), обаче ако любим мъж ми подари "битов" уред (в това число влизат телефони, лаптопи, кола и пр.), ще го удуша.  Crossing Arms Надявам се да има вкус и да ми спести "Сваровските" камъни и изкуствените цици, джуки и пр.  hahaha Както и "произведенията на изкуството", които така радват окото ми по витрините на магазини за сувенири.  Laughing
П.П.П. И без кученца, котенца и мишки.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 24
А какви са ти аргументите против

•   „Събитие” – екскурзия, скъпа вечеря, концерт и тн.

?

...напреднала бременност, липса на баби, умора от скорошни обиколки в чужбина, липса на предстоящи концерти, които ни интересуват (Депеш Мод не го броя, за там вече имам билет)

# 29
  • Мнения: 3 447

плати за персонален номер на колата и, ама такъв с послание


Милото ми  Heart Eyes имаше подобна идея - да ми купи номер Ванчо 40.
Да бе, да те бъркат с Ванко 1 Simple Smile

# 30
  • Мнения: X
Напиши книга и й я посвети .

# 31
  • Мнения: 24
Повечето подаръци май са за теб. Освен силиконови цици при развод.
А, те също могат да се вземат.  Laughing
П.П. Знам, че си пуснал темата, за да се почешеш (езикът или нещо друго  Laughing), обаче ако любим мъж ми подари "битов" уред (в това число влизат телефони, лаптопи, кола и пр.), ще го удуша.  Crossing Arms Надявам се да има вкус и да ми спести "Сваровските" камъни и изкуствените цици, джуки и пр.  hahaha Както и "произведенията на изкуството", които така радват окото ми по витрините на магазини за сувенири.  Laughing
П.П.П. И без кученца, котенца и мишки.  Mr. Green

Този път по изключение не съм пуснал тема нито да си чеша езика, нито да се дуя колко съм велик, камо ли да се упражнявам в стил....Важно ми е!

# 32
  • София
  • Мнения: 38 476
Селтакис, сам си си отговорил без да се усетиш.
Цитирам те: напреднала бременност, липса на баби, умора.

Детегледачка, естествено!!!
Почни да я търсиш отсега, ама тайно и я поднеси като подарък когато роди!

# 33
  • Мнения: 2 070
напреднала бременност ли прочетох?
сложи си коремче ,за месец ,два ,отговарящо на нейното,носи го 24 часа в денонощието.като тръгне да ражда ,счупи си крака и поискай и ти епидурална упойка.ей такива неща ,мен ме очароват.

# 34
  • Мнения: 6 992
Ей, Василиса ме подсети!
Мишка - морско свинче, милото ми подари в зората на нашата връзка за имения ми ден.
Много сладка животинка  Grinning

# 35
  • Мнения: 24
Селтакис, сам си си отговорил без да се усетиш.
Цитирам те: напреднала бременност, липса на баби, умора.

Детегледачка, естествено!!!
Почни да я търсиш отсега, ама тайно и я поднеси като подарък когато роди!

Дилянка, детенце ходи на градина, а освен това детегледачката не е подарък (освен ако не го броим като подарък за мен, който мога да консумирам сегиз-тогиз)....все едно да подаря котле за парно, такса за детска градина или плочки за баня. Това е просто ежедневие.

Флор, какво значи "да поема грижите" за детето за една седмица и да я "пусна" на шопинг с карта без лимит? Най-малко от интелектуалка, като теб съм очаквал подобни клиширани картинки. По мои груби преценки, участвам наравно в грижите за малката, защото след като се върне от градина си играем и се разхождаме поравно, даже готвенето за детето е от мен...бакшиш един вид

# 36
  • Мнения: 24
Ей, Василиса ме подсети!
Мишка - морско свинче, милото ми подари в зората на нашата връзка за имения ми ден.
Много сладка животинка  Grinning

Същата вечер ли го изяде, или си го остави за следващия ден?  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 6 992
Моля ти се, угоявахме го за Прасоколеда.  Mr. Green

Ц, почина хайванчето зимата, от пневмония  Confused

# 38
  • Мнения: 3 423
Допълвам само, че ако правиш календар
с твои актови снимки, може и на мене да
ми подариш. Нищо, че не съм ти любима
жена, но обещавам, че няма да те дразня.

# 39
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
подари и дете ... от любовницата.

# 40
  • Мнения: 1 629
Seltakis , темата ти е забавна, не обявявай че е и сериозна. 'любимата' жена, на която форумките измислят подарък? брррр

# 41
  • Мнения: 3 782


•   Дрехи, бельо, обувки - ако е скъпо и секси бельо не бих отказала
•   Бижута - по -скоро аз бих си ги избрала сама
•   Парфюми, козметика - Не, отново сама предпочитам
•   Битови стоки, техника
•   Хоби принадлежности -Ако тук влизат книгите бих се зарадвала
•   Предмети на изкуството - Мечтая си за картина на слънчогледи, обожавам ги, също така бих искала да моя карикатура, да си излекувам хумора  Mr. Green
•   „Подарък от сърце”, безсмислена джунджурийка, носталгични лиготии - НЕ
•   „Събитие” – екскурзия, скъпа вечеря, концерт и тн.- Екскурзия не отказвам
•   Силиконови цици - Смешно ми е
•   Злато във вид на инвестиционни монети - НЕ

На този етап бих искала цяла тропическа градина от Орхидеи, но уви.
Не знам доколко е сериозна темата, но моите отговори са.

# 42
  • Мнения: 5 940
Всяка връзка си има някакви символи. Места, предмети, храна, питие... Ти си ги знаеш вашите. Нещата, които я правят специална за теб. Подсети я .
Това беше, ако темата не е проучване на форумските вкусове. И да е проучване, пак същото.

# 43
  • Мнения: 24
Това беше, ако темата не е проучване на форумските вкусове. И да е проучване, пак същото.

Ха ха, проучване, стига бе, само за маркетолог още не са ме нарочвали тук....просто се надявах отнякъде да изникне някоя забравена, страхотна, вълнуваща идея за подарък....пък ако е до 50 кинта, направо би било перфектно.

Ама ми е ясно, че нещата май отиват към поредния парфюм  Cry

# 44
# 45
  • Мнения: 5 940
Направи й диск със записи най-любимите й песни накуп. Най- обичаната храна, опакована вкусно /бременните рядко отказват хубаво хапване/.  Нова книга на харесван автор или нещо твое Wink, посветено на нея.

# 46
  • Мнения: 2 478
seltakis жените дори и в напреднала бременност пак могат да посещават някои спа услуги.
Предплати и няколко такива,после фризьор,после вечеря за двама в любим ваш ресторант.
А в допълнение брилянт в кутийка е добра идея.
Това е сериозно.Поне аз на такава поредица от подаръци бих се зарадвала бременна в последен месец Laughing

# 47
  • Мнения: 24

Цялата и рода са художници и скулптори, у нас картините ги ползваме вместо тапети, а с малката пластика затискаме киселото зеле в бидона...само шарж и е притрябвал

# 48
  • Мнения: 24
seltakis жените дори и в напреднала бременност пак могат да посещават някои спа услуги.
Предплати и няколко такива,после фризьор,после вечеря за двама в любим ваш ресторант.
А в допълнение брилянт в кутийка е добра идея.
Това е сериозно.Поне аз на такава поредица от подаръци бих се зарадвала бременна в последен месец Laughing

Бинго...брилянт в кутийка!....Сори за тъпия въпрос, но къде се продават, в бижутериите ли? Да не ме засилите към Ротердам!

# 49
  • Мнения: 2 407
Дай и кинти-тя ще си избере.

# 50
  • Мнения: 836
Направи й букет от есенни листа - имаш още малко време.

# 51
  • Мнения: 4 717
ако трябва да си избирам подарък сред бижутата, аз бих се зарадвала на някое семпло и елегантно тифани -
http://international.tiffany.com/default.aspx?siteid=1

ако е по голям повод или празник - разходка с балон/дирижабъл(безопасно е за бременни), летене със спортен самолет, или просто готин пикник в някое красиво паркче Embarassed

# 52
  • Мнения: 24
Дай и кинти-тя ще си избере.

Как не ми беше хрумнало досега?! Дискретна пачка в луксозен плик, "Скъпа, честит рожден ден!"...Убийствена идея, няма що! А и много практична, при положение, че парите са част от съпружеската съсобственост, просто все едно ги пъхам от единия джоб в другия и не се губят, налЕ?

# 53
  • Мнения: 3 447
пък ако е до 50 кинта, направо би било перфектно.

Дискретна пачка в луксозен плик, "Скъпа, честит рожден ден!"...
50 кинта - дискретна пачка? Язък за плика...

# 54
  • София
  • Мнения: 1 783
А пък за брилянт до 50 кинта да не говорим.

Сериозно по темата - в бижутерските магазини  брилянти  и диаманти/ако правиш изобщо разлика между двете и между тях и циркониите/ няма. Щото не само ти не я правиш, ако ме разбираш. Има фирма вносител на диаманти в България, поинтересувай се.

# 55
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Масаж.

Как, къде и кой да го направи измисли ти.

# 56
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Разликата от диаманта до брилянта е  начина на обработка на самият камък,аз лично предпочитам именно брилянтите , маркизите и принцесите... от България брилянти не бих си купила никогаШ и съветвам всеки,на който му пука за какво си дава парите също да не го прави... Naughty


Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 18:04 от ahasver

# 57
  • Мнения: 494
  Ако жена ти кара като моите бременности, то ето ти съвет: точно в периода на напредналата бременност за мен щеше да е най-голямото щастие да чуя по любимото си радио, по време на любимото си предаване, което задължително слушам всеки ден, специален поздрав от любимия мъж, който изрично да гласи, че е за: "...най-красивата жена на света, заслужаваща цялото обожание, което искам да засвидетелствам с този поздрав..." и пр. , и пр. Колкото по-лигаво и сантиментално-обожаващо ме, толкова по-добре! Знаеш как са нещата с хормоните и разните му там прекомерни чувства, на които го удрят бременните... Laughing Пък и надали нещо такова ще струва много повече от 50 лв.

# 58
  • Мнения: 2 478
Разликата от диаманта до брилянта е  начина на обработка на самият камък,аз лично предпочитам именно брилянтите , маркизите и принцесите... от България брилянти не бих си купила никогаШ и съветвам всеки,на който му пука за какво си дава парите също да не го прави... Naughty




Не е само това разликата между диамантите и брилянтите Wink
А вече дори и в България има качествени камъни.Но не и в Бургас Laughing
Нищо лично,просто констатация Peace

# 59
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Аз много добре съм запозната с разликите... Peace

...и нямам нито един купен от БГ въобще,само за констатация... Mr. Green

# 60
  • Мнения: 1 216
Не съм чела подробно назад, но бързам някой да не ме изпревари- направи жена си звезда в ''Море от любов''. Може да разкажеш в ефир онова там за щастието, дето го беше написал- като спите заедно, как мокриш възглавницата тихичко от щастие. Мисля, че Наталия ще го хареса, ако въобще може да хареса нещо след като екс милият и се появил на купон с Цецка Красимирова! Резил!

Иначе, по-сериозно и по темата, но пак достатъчно напоително-томително, е професионална фотосесия за ''най-красивата бременна жена''. 

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Искам 2 пластични операции във вид на подарък за рождения ми ден... Mr. Green
И кола Flutter
И ако може да ми направи едно момиченце след 2-3 годинки....
И бижута-златни...... smile3521 smile3521 smile3521

# 62
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Флор, какво значи "да поема грижите" за детето за една седмица и да я "пусна" на шопинг с карта без лимит? Най-малко от интелектуалка, като теб съм очаквал подобни клиширани картинки.
Ех, щом си сериозен и искаш интелектуално да го даваш... Ей на какво ми хрумна (на сляпо, като не познавам човека е някак... хм): ако жена ти има любим автор, за предпочитане български. Можеш да й подариш по-лъскаво издание на негова/нейна книга с автограф. Ние сме малка държава, всички се познават (а и родата, казваш, с изкуство се занимава), все ще се добереш до автора. Никой не би ти отказал. И милион алени рози с книгата, разбира се (може да спестиш парчето на Алла Пугачова Mr. Green).
П.П. Аз съм подарявала книга на едно любимо момиче (племенницата ми Лили за Цветница Laughing) - детският роман "Лили" с автограф от Марко Мормарев.

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 20:37 от Василиса Кукувица

# 63
  • Мнения: 552
За рождения ден ми подариха ваучер за удлугите на един страхотен СПА комплекс.Подаръка наистина ми хареса Wink

# 64
  • Мнения: 620
Ах, колко принцеси живеят в България! Но, разбира се, при толкова грах...
Ето ти идея и от мен, всъщност не е моя, но ми е романтична и стопляща сърцето и душата. Сребърна гривна с една висулка, свързана със събитието, по повод на което е подаръкът - примерно тортичка, ако е РД и т. н., пофантазирай. Колкото по-"несериозно" и Ваше - толкова по- мило. Но този подарък е с бъдеще, ако може да се каже така. При всяко събитие, което по някакъв начин е жалон в общия ви живот, трябва да и подаряваш поредната смешна, шантава, затрогваща висулчица, която да символизира, да визуализира повода. Няма да ти е лесно да го измислиш, да го откриеш, понякога ще се налага да поръчваш специална изработка... Но мисля, че подобна гривна струва повече от всички брилянти, които евентуално някога би и подарил. Е, може някой ден и диамантена висулчица да закачиш - за първия милион в общата ви банкова сметка.
А за втора джаджа във вашия случай може да поръчаш биберонче с малки розови или сини циркончета.
Ако говорим за пари- можеш да се вместиш в 50 лв. за начало.

# 65
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Идеята на Айви не е интелектуална кат' моята, bowuu но на мен много ми хареса (може би защото харесвам "чарм" бижутата, циганска душа, ей!).

# 66
  • Мнения: 2 149
Определено идеята на айви би се харесала на всяка жена.Аз бих я предпочела пред всички останали предложения.Много оригинално smile3521

# 67
  • Мнения: 3 423
Определено идеята на айви би се харесала на всяка жена.Аз бих я предпочела пред всички останали предложения.Много оригинално smile3521

Ужас! Съзирам нездравословно западно влияние.
Сливи ли има в устата авторът, а не си я попита.
После подарява това, което тя иска, и 50 лв. бонус.

# 68
  • Мнения: 2 149
Лиске,може авторът да иска да се покаже в друга светлина. Wink
Да направи незабравим жест,особено на този етап от живота им.
Затова събира идеи и мнения.
Най-лесно е дадеш пари на ръка,на мен също би ми харесала,и го прави Моя,но този жест не го помня.
Много повече би ме зарадвало нещо малко,оригинално,но казващо много,със скрит подтекст Wink
Колкото за западното влияние си абсолютно права,и за това са виновни всички тези сълзливи романтични филми,които напоследък гледам Laughing Знам,че реалността далеч се разминава,но това не ми пречи да мечтая,нали така.И понякога именно там,в тези приказки,реалността изглежда по-лека,по-лесна,по-безпроблемна. Laughing

# 69
  • Мнения: 1 544
Еийй за какви подаръци говорите .. Whistling къде са тези мъже където ги правят  Mr. Green

Аз преди няколко дена получих това http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.orderbg.com/ima … 6hl%3Dbg%26sa%3DN
малко,но от сърце  Grinning много му се радвам /златничко е  Mr. Green /
По принцип много харесвам ето това http://www.swarovski.com/Web_AA/de/909820/product/Heart_Ware_USB … eichermedium.html

A другото което ме кефи като идея е това http://it-place.net/linksystem/374/%D0%94%D0%B8%D0%B3%D0%B8%D1%8 … +%D0%B8+Bluetooth

Разбира се на всяко от нещата трябва да метнеш или ваши любими снимки или снимки на местата на които ще я заведеш по случай всеки от следващите поводи  Wink

# 70
  • Мнения: 742
Подари й масажно кресло. Лично нейно си.

Или пък писалище в стил "Луи ХVІ" или "ампир". Във тайника сложи тесте писма, любовни, вързани с червена панделка. Не й казвай, само спомени, че няма начин тая мебел да няма тайно чекмедженце.

Оженете се пак. В Лас Вегас.

# 71
  • Мнения: 4 668
Скоро имах рожден ден . Мъжът ми ми подари малък 8 инчов лаптоп  Grinning Страшно много му се зарадвах и си го ползвам с голям кеф ! Събира ми се в дамската чанта .
Но аз първо съм крайно неромантична и второ отдавна исках такъв , че другият ми тежи ...
А и не познаваме жена ти . Толкова ли не можеш да прецениш на какво би се зарадвала ?

# 72
  • Мнения: 3 405
Запази ледената пързалка само за нея. Карайте кънки и се забавлявайте. Ако не можете - ще се научите, така или иначе няма да има други хора там. Твоето участие е важно. Това няма да е подарък и за двамата, а само за нея. Нека присъстваш и ти  Grinning

# 73
  • Мнения: 1 544
Запази ледената пързалка само за нея. Карайте кънки и се забавлявайте. Ако не можете - ще се научите, така или иначе няма да има други хора там. Твоето участие е важно. Това няма да е подарък и за двамата, а само за нея. Нека присъстваш и ти  Grinning
Малко е рисковано това ,жената е бременна все пак  Mr. Green /иначе готина идея/

# 74
  • Мнения: 24
...Сливи ли има в устата авторът....

Лисо, боя се, че е точно така, но няма да скандализирам форума с подробности...оставете тия неща с парите, как да подариш нещо на някого, което тя вече го има така или иначе?! Нали вече обясних, че всичките ни пари са общи и всеки си взима колкото му трябват. Получих ценни идеи, така, че благодаря на всички включили се с предложения...и естествено онова за 50-те кинта беше майтап, не съм чак такава скръндза

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 14:12 от Seltakis

# 75
  • Мнения: 3 405
Мики, не съм написала кога да стане това. Естествено е да го направи, когото жена му е във форма да кара кънки. Поводи за подаръци има постоянно в живота на хората  Grinning

# 76
  • Мнения: 12 662
Повечето подаръци май са за теб. Освен силиконови цици при развод.
А, те също могат да се вземат.  Laughing

Ей, за това не се бях сетила. А могат ли да се подарят на любовницата. Втора употреба, демек.

# 77
  • Мнения: 3 423
Селтакисе, оправи си цитата горе,
че така звучи леко объркано.

Или, иначе казано:

Изплюй тез сливи от устата
и ловко поправи цитата.  Joy

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 14:16 от Liska

Общи условия

Активация на акаунт