Въпросче за новия серум на Ести Лаудер

  • 1 182
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Момичета, имам нужда от помощ... Вчера имах личен празник и ми подариха новия серум Perfectionist [CP+] на Estee Lauder. В първия момент много се зарадвах, защото до сега никога не съм ползвала толкова висок клас козметика. Реших да се отбия в магазина и да си взема и нещо почистващо, ноооо  Rolling Eyes продавачката ме застреля като ми каза,че този серум се ползвал в комбинация с друг продукт. Тоест серумът не бил достатъчен, трябвало и кремче да си взема. Да, ама кремчетата са около 130 лв., а аз определено в момента нямам финансовата възможност. Някой дали е ползвал серумът ? Ще ви бъда благодарна ако споделите ...

# 1
  • София
  • Мнения: 2 044
Да след серума трябва да си сложиш и кремче,като нямаш възможност да си купиш от същата марка крем,ползвай си го самостоятелно PeaceАз много пъти си слагам само серум,въпреки че имам и крем от серията,така че не се впрягай излишно Laughing

# 2
  • Мнения: 18
Благодаря за отговора и за успокоението  Simple Smile В момента ползвам едно кремче на Лиерак... обаче се притеснявам да не ги омешам прекалено...
Ще пробвъм, пък ще видя..

# 3
  • Мнения: 6 607
madliin нищо не пречи да ги омешиш Laughing
И ползвам серум на една марка и крем на друга.А би ли споделила за каква възраст е подаръка ти ,че пробвах мостра и  много ми хареса.

# 4
  • Мнения: 18
Ами честно казано и аз доста рових, за да науча за какъв възрастов диапазон  е серумът, но не открих подобна информация...макар че се води "противобръчков", а в брошурката към него пише,че изглажда врязаните бръчки. Така,че, предполагам е за над 35. Аз съм на толкова и по принцип все още нямам кой знае какви бръчки, само две отстрани на устата, които са доста изразени, но мисля,че човек не трябва да чака да се сбабичоса, че да започне тогава да се маже... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт