Коте и куче в къщи?

  • 1 556
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 48
 Simple Smile   мдааа....и аз да си кажа, JJ    Wink

Внимавай с котето. Знам, че по принцип котките, когато са първи животни в семейството са по-настъпателни, понеже се страхуват, че им нахлуват в територията.  Все пак с времето сигурно всичко ще се урегулира. Аз в началто на съжителсвото между Сара и Лейзи гледах да ги храня по едно и също време и да са една до друга. Така всяка си гледаше паничката и бързаше да си хапне, без да се въкнува от другата. При нас това си мисля, че им помогна да се сближат с толерантност.

Стискам палци и при вас нещата да са ОК    Hug

Благодаря за поздравите за моя РД!
Много хубави емоции пожелавам на всички ви     bouquet

# 16
  • Мнения: 35
Благодаря на всички за съветите Simple Smile Тези дни нямах много време да пиша.
Още на втория ден котаранчо се намъкна в стаята при Арес ( така го кръстихме ), без да успея да го забележа  Mr. Green Оставих ги да видя какво ще стане и това беше началото на едно голямо приятелство  Crazy  От тогава са неразделни - играят си, спят заедно, ходят непрекъснато един след друг Simple Smile Много са сладки. Ядат си от паничките - най- вече Арес от тази на Angel, та сега горкия котаран яде качен на високо върху една маса  Laughing
Котарака ни се оказа много умен и внимателен, въобще не пуска нокти и е започнал да хапе съвсем лекичко - за разлика от преди, когато ни изпохапваше хубаво  Simple Smile
По - късно ще пусна снимки да ги видите Simple Smile
   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт