Два влака вървят по един коловоз един срещу друг

  • 1 802
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 386
 Shocked Shocked Shocked

И аз нямам думи!  Бива ли такова нещо.. Сега ще го уволнят ли тоз' пундьо или..

# 31
  • София
  • Мнения: 12 554
Shocked Shocked Shocked

И аз нямам думи!  Бива ли такова нещо.. Сега ще го уволнят ли тоз' пундьо или..

Ще, ще...дисциплинарно. Но това не е решението на проблема. А проблемът е, че в БДЖ вече няма кадри. Нито за машинисти, нито за ръководители движение. Много от ръководителите движение са вече пенсионери, които компанията назначава пак, защото няма кой да работи. Не казвам нищо лошо за тези хора - те са професионалисти, но след като си работил 30 години тази работа малко или много си уморен и има по-голяма вероятност да допуснеш грешка.
Масово напускат машинисти. И ще напускат, защото ако ви кажа каква е заплатата на един машинист, който отговаря за живота на N пътници ще си умрете от смях.

Cvetina-71 корем ме боли от вчера, защото Митко съвсем скоро бе по същата линия.  Sad

# 32
  • Мнения: 438
Нана - не корем , а не знам какво не ме боли вече. Дала съм му задачка - в най-скоро време да се махне от това загиващо БДЖ.....Днес е от 9 сутринта на работа и сега ми заяви,че е в Карлово и тръгва дасе прибира. Най-рано ще се прибере към 5 часа и утре вечер пак е на работа....е-това на какво прилича и то за без пари.....
Каквото и да пишем все ще е нищо. Няма оправия в тази система и това си е. Само притесненията и нервите не могат да им платят на тях пък и на всички около тях.

# 33
  • София
  • Мнения: 12 554
Нана - не корем , а не знам какво не ме боли вече. Дала съм му задачка - в най-скоро време да се махне от това загиващо БДЖ.....Днес е от 9 сутринта на работа и сега ми заяви,че е в Карлово и тръгва дасе прибира. Най-рано ще се прибере към 5 часа и утре вечер пак е на работа....е-това на какво прилича и то за без пари.....
Каквото и да пишем все ще е нищо. Няма оправия в тази система и това си е. Само притесненията и нервите не могат да им платят на тях пък и на всички около тях.

Дай да не почваме с разказите, че ... Sick
За прибирането иначе не ми се говори изобщо  Hug

Общи условия

Активация на акаунт