САМОКОВчето с надежда чака Дядо Коледа да дойде с шейната

  • 7 831
  • 222
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 24
Честит Рожден и Имен ден на Ники!!! Да е жив и здрав, палав и щастлив, весел и все така усмихнат и красив!!!


Силве, честит празник!!!

# 211
  • Мнения: 68
  ura  Tada  честит имен и  рожден ден на НИКИ,нека бъде все така щастлив и усмихнат!!!     Tada   ura

# 212
  • Мнения: 79
Лелеее,никой няма.Хайде да дръпна малко темичката напред.
Мацки я кажете,знаете ли за представлението на Нешка Робева,кога и в колко часа ще се проведе?

# 213
  • Мнения: 228
Аз си дойдох а вас никакви ви няма,защо се излагате така момичета,само Поли ви отсрамва:)

# 214
  • Мнения: 79
Айде Ани,пускай нова тема пък дано някоя мацка се яви. Grinning

# 215
  • Мнения: 68
хей,здравейте,наистина къде се губите,толкова ли е студено при вас,че сте се свили покрай печките Laughingаз днес бях на събор на БОК
(бълг.овчарско куче),да се похваля,водих и моя големия(кучето) и на 27 е поканен да участва в изложба,та ще трябва да му стискаме палци

# 216
  • Мнения: 79
О Асе,има двама брадати Laughingбратя(май че им викаха "брадите",единия Светльо,другия не му помня името) и от Ст З, които се занимаваха с овчарски кучета,сигурно ги знаеш.Браво за поканата и ще стискам палци.

# 217
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
я проба пак

# 218
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Боже стана Party Laughing
Малей хора от кога се опитвам да публикувам и все не става ooooh! #2gunfire #Cussing out

# 219
  • Мнения: 68
 wavey Силвеее

много ни липсваше,радвам се че отново си тук

# 220
  • Мнения: 228
Силвушанчееееее,добре появила се:))) а за темата не се кахърете,ще пусна,че и заглавия шантави си измислям сама Joy

# 221
  • Мнения: 24
Ехеееее Силве, много се радваме всички че отново си тук!!! Hug
Знаете ли, аз в събота следобяд ще бъда в Самоков, хайде да направим една срещичка някъде. Ако времето е хубаво и с децата да излезем.

# 222

Общи условия

Активация на акаунт