В БАНКЯ ще тичат малки крачета по жълти пав&#

  • 14 922
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 363
чудо разходка си направихме  Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 1 185
чудо разходка си направихме  Hug



 

# 47
  • Мнения: 363
добре, че сме си еднакво луди

# 48
  • Мнения: 363
много е хубаво заглавието на темата, ма да не се окаже само, че крачетата на внучетата ни ще тичат по тия павета  Joy

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 50
Еееее, пак съм изтървала срещата...пуууу... ooooh!

# 50
  • Мнения: 290
Да му се невиди и моят гаден късмет,винаги като правите среща я изпускам...
Аз тези дни не съм сядала пред компа,че децата пак и отново са хремави и подкашлящи.Тъкмо казаха да ги пускам на градина и те се разболяха-ПИСНА МИ вече от болести!
КИКИ-Моите деца са при Др.Свиленова и съм много доволна.
Мони-къде си?Стискам палци и много целувки!

# 51
  • София
  • Мнения: 1 185
Момичета, ето нещо за релакс:

# 52
  • София
  • Мнения: 6 182
Ухааа, верно релакс...ако можеше и на живо да си го гледам.
Ще се задоволя с гледка на баира срещу нас Wink

Абе ще направят паветата ама не за тази тема - явно за пролетта го гласят. Аз съм по-нетърпелива да направят стълбите, които се спускат срещу парка, че по тях ми е по-кратък пътя, пък и по приятно вместо да вървим по шосето с колите.

Хайде лек ден на всички днес!

# 53
  • Мнения: 363
Лили, другата среща на туй местенце ли ще е  Joy
да си релаксираме с тебе, а Марти ще се пъчи на Евичка

# 54
  • София
  • Мнения: 1 185
Добро утро!

Лили, другата среща на туй местенце ли ще е  Joy
да си релаксираме с тебе, а Марти ще се пъчи на Евичка
  Peace

Момичета, кажете ми сайт в който мога да си кача снимките и да ги спалам по форуми, защото в снимка.бг, вече не излизат на цял екран и мога да пусна само линк към тях?!?

Досетихте се, че съм ли сменила ника, нали?  Grinning

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 09:36 от *Lili*

# 55
  • София
  • Мнения: 6 182
Що бе Лили? Моите аватари са в снимка.бг  newsm78 Десен бутон върху изображението, пропъртис и от там копираш адреса.

Иначе може в http://multiply.com, http://flickr.com, http://picasa.google.com...къде, къде другъде  newsm78

Тези кифлички много ми слюнкоотделят  Crazy

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 15:00 от M_I_A

# 56
  • Мнения: 290
Добро утро и от мен!
Лиде тази гледка е страхотна за сутрешното кафе,а кроасанчетата направо ме изкушават!
Ние сме добре-днес сутринта ходихме на изследвания за детска градина,в понеделник ще са готови резултатите и се надявам от вторник да сме на градина,ако не сме пропуснали нещо.Стискайте палци.
Мони къде се изгуби-пиши как си,какво правите с Алек?
Миа и вие как сте-Как са децата?Ева ходи ли на градина?
Дале06-и ти нещо ми се губиш?Ако имаш време драсни някой ред.
Софи-днес май нещо се поуспа,нямате за по кафе!
Лек и приятен ден на всички!

# 57
  • София
  • Мнения: 1 185
МИА, искам да пусна не като аватар, а като кифличките и кафето Simple Smile!

# 58
  • Мнения: 363
търси кифличките и кафето в кухнята! не в нета!
и идвам у вас!

# 59
  • София
  • Мнения: 6 182
Ох явно нещо не те разбирам  newsm78 Те пак могат да си излезнат така. Просто вместо да копираш адреса от полето горе, го копирай като цъкнеш с десен бутон върху къртинката и избереш пропъртис. Така ще ти даде адреса, само на картинката, а не на разните рамки около нея. Освен да искаш в много голям размер да го кльопнеш, а снимка.бг да са престанали да поддържат такъв.
Мажду другото това, че търсиш къде да ги качиш тези снимки ме кара да си мисля, да не би да са авторски. Т.е. ти си станала рано спретнала си ги тези кифлички, снимала си ги и се чудиш как да ни ги покажеш, за да ни потекат лигите  Grinning

Хриси, Ева не ходи на детска засега. Тази гнойна вирусна ангина, която повали и нея и Жоро, че и мен (аз още си нося болките в едното ухо) ни влачи толкова дълго, че просто съм в ужас. Чак сега, Жоро взе да се посъвзема да спи и да се храни пак като преди болестта. Отслабна с килограм, а на тази възраст почти няма с какво да го лекувам. Та за сега съм я спряла, на пролет ще пробваме пак. Поне и Жорката да е станал на годинка.

Общи условия

Активация на акаунт