Нова - новеничка седмичка дотичка (18-24.07)

  • 7 464
  • 241
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 212
Здравейте оби4ни мои Heart Eyes

Леа, пий бира при гадене. Гледах ти снимките, много ми помогнаха,стана ми 4ак студено.Имаш много симпати4на кухня, а онова на снимка номер 18 какво е?Аз сега съм на нещо като диета и имам въл4и поглед.

Мимито, супер фамилия сте и супер торти4ка, мммм обожавам торти4ки, особено ако са сиропирани Crazy

Лека седмица на вси4ки и о4аквайте само хубави изненади.   bouquet

# 46
  • Мнения: 9 077
Тея на диета-  smile3532

Слончетка,предполагам че щом ще си на антибиотици,трябва да оставиш тоя месец бебеправенето...а как така цепват кистата? Не я ли махат окончателно? И няма ли начин да се махне с медикаменти?

# 47
  • Мнения: 4 212

Ама аз казах "нещо като диета". И не се смей, за сефте ми е.

...нещо не ми се спи, като ме хванат едни мисли и....

# 48
  • Мнения: 9 077
Подкрепям те в диетата Crazy Днес по изключение можеш да си хапнеш тортичка,виждам че имаш рожден ден Hug Цунки и гунки за талисманчето на форума,желая ти мнооого щастие и не забравяй, че най-хубавото тепърва предстои  bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте, милички, от мен! Вчера ми разшириха зениците и днес не фокусирам много добре, но успях да попрочета туй-онуй.
Мими, много ти е сладък Борко! И въобще цялото семейство сте много хубави. Нацелувай го от мен!
Тея, ами на снимка 18 приготвям баница. Ако я отвориш цялат, ще видиш. Това в тенджерата е плънката. Ама няма да обяснявам в подробности, че нали си на нещо като диета Wink
Какичка, дано има ефект стимулацията! Стискам палци!
Тея, забравих: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Hug А поздравленията - във форума Календар на събитията.

# 50
  • Мнения: 806
Добро утро мили момичета waveyПърво -Тея, Честит Рожден Ден  newsm59  ura nbirthday - Нека лодката на живота да те отвежда винаги на желания бряг.Надявам се и ви пожелавам  днешния ден да ви донесе много радостни и слънчеви   Nature Sunnyмоменти и на чакащите EFP.За съжаление тази сутрин на мен ми доиде Weary и сега ми е много тъжно smile3518, на всичкото отгоре ме боли коремчето, а трябва да уча за държавен изпит.т А така се надявах......................
Е нямя да ви отекчавам повече.
От мен много   love001

# 51
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Здравейте и от мен и ЧРД на Тея   ura

При мен нищо ново под слънцето, само продължавам да се тревожа какъв е тоя ПМС 10 дена преди датата  newsm78 
На всичкото отгоре снощи пак дигнах температура заради пустия бъбрек и много му се ядосах  smile3512 За щастие трая само около час, та се успокоих и заспах...
Весел ден на всички.

# 52
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей, Светли, пази ги тия бъбреци! И ме тия дни ме наболяват и си слагам бутилка с топла вода на кръста и ям много диня, пия течности...за лекарства, не смея да говоря. Оправяй се бързо!

# 53
  • Мнения: 3 376
Ооо, имаме си рожденичка Tada Е как може точно рожденичката да е на диета? Това е върла несправедливост. Тея, в твоите ръце е да я поправиш!

Светли, лекувай бъбреците както са ти казали момичетата, че е много лошо така! То и аз с моя цистит се лекувам по подобен начин.

Слончетка, и аз се тревожа малко този месец, защото и аз пия антибиотици. Но най-добре говори с лекаря си по въпроса. Зависи от антибиотиците май, защото има неща, които ги изписват и на бременни. По принцип почти на всичко слагат предупреждение да не се използва по време на бременност, но при много от лекарствата това си е само презастраховане от страна на производителя. Но трябва да се провери задължително как стоят нещата при твоя антибиотик.

# 54
  • Мнения: 4 428
От емоции забравих - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ТЕЯ nbirthday  party023

# 55
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Браво браво Веселина  smile3501 дано и нас ни споходи същото щастие!

Леа, и аз не пия лекарства, но не смея и да се топля - нали при евентуално забременяване не трябва да се претопля коремът и кръстът  Thinking Просто чакам да свършат тези пясъци, дето ги изхвърлям вече месец  Praynig

# 56
  • Мнения: 4 362
Хайде честито на бременликата,дано скоро да има още и както винаги казвам Врене е старото да се уволнява а да идват други по млади!
Момичета аз се промъквам тук докато Коко спи  че не се трае,при мен нищо интересно все още,деня ми преминава скучно,гледкаме филмчета с Коко,после рахождаме е оня звер дето е отдолу и така.Готвим се тауж за почивка пак,ама ще видим то големи наводнения голямо чудо дали времето ще е хубаво незнам,а и се чудя че моята пра баба бог да я прости ще и правим 3 години в събота дали да не уважа дядо си и да остана или да тръгваме.Хайде целувки на всички и много усмивки днес Mr. Green

А кака ви Хера къде се е изгубила? newsm78

# 57
  • Мнения: 1 441
Честито - на рожденичката  newsm59 и на новата бъдеща мама  preggo
Пожелавам ви много здраве - другото само ще дойде  Laughing

А иначе момичета, заразни сте - не мога да стоя настрана, все ме тегли към вас  newsm62 newsm62 newsm62

# 58
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей Весиии! Честито!  preggoДа изкараш леко бременността, да имаш само положителни емоции и дано повлечеш крак! stork-girl stork-boy

# 59
  • Мнения: 1 329
Честита втора черта на Веси EFP
Лека бременност preggo и сладко newsm32



Честит РД на ТЕЯ newsm59
Жива, здрава, щастлива и усмихната!


В събота сме на сватба и вчера ме сюрпризираха че искат нашата кола да е булчинската  car003. Голяма подготовка ще падне Shocked

Айде, весел и успешен от мен Joy

Общи условия

Активация на акаунт