Морско настроение/където и да сте/ през новата седмица 18-24.07

  • 7 755
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Реза ти си супер фотограф! НАистина

# 16
  • Мнения: 4 212
Реза, снимките са жестоки, имаш си стил.
Весела морска седмица и от мен   bouquet
и много целувки на де4ковците  Heart Eyes

# 17
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile)) радвам се, че успяхте да усетите колко хубаво беше:))
ееее...и моят фаворит в Стар Академи спечели...сега си лягам спокойно:))))

# 18
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
И аз съм доволна, че публиката разбра най-накрая кой може да пее Grinning
Едва ли някой друг би могъл да изпее това, което изпя той с Алис Бовариан
Браво на детето Laughing

# 19
  • Мнения: 2 543
Reza, снимките наистина са чудесни, а дечицата - прекрасни! А Марин беше и моят фаворит, така че  newsm44 и после спокоен сън smile3507 .
А Teya , хич не се прикривай зад постове с небрежна тематика, че гледам рожден ден имаш, така че ЧЕСТИТОООООООООООООО! Желя ти всичко най-добро и на теб, и на твоето семейство и една изпълнена с чудеса година, както и всички следващи! newsm59 newsm51

# 20
  • Мнения: 3 698
Реза, страхотни са снимките, а моделите още повече Grinning ! Можеш ли да напишеш какво ти е апаратчето, та да почна да мрънкам от сега на мъжленцето да ми го купи...

Ще ми се да му запиша час при Чавдаров за близките седмици и евентуално преди морето, да ме насърчи малко. Надявам се само положителни новини да ми каже.
Апропо, някой знае ли кога ще почива Чавдаров? Имам ли шанс да го хвана сега?Иначе и ние за морето мислим.  newsm51
Здрасти, ние сме на преглед на 27-ми , записах часа в петък и за 27-ми му беше останал още един час, а и за 3-ти ми предложи, така че тогава със сигурност не е в отпуск, само хубави неща да ви каже , а за морето - приятна почивка, да си изкарате чудесно, весело лято!!!


bim bam и Ieppe,  Hug Praynig Heart Eyes, стискам палци силнооооооооооооооооооо!

Все нямам време да се похваля, но сега мацката спи /как спи като навън един си разбива терасата и един коси тревата незнам, ама спи/, та да се изфукам:
Лора вече се върти на 180градуса в леглото, в четвъртък беше на 90, а от събота като заспи и й намирам после крачетата дето е била главичката, а главичката вече си я държи много добре, на мама мечето, много ми е борбена Grinning

Хайде чао засега Wink

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
setony ...моето апаратче е малко по-особено и ако не си луда по снимането ...по-добре е да вземеш нещо друго поне за начало:)
Предишният ми апарат беше СОни 717.....нямам никакви оплаквания от него, преви страхотни снимки дори на напълно автоматични настройки и н старо може да се намери за около 800-900лв.

НО...ако си съвсем в началото...има и доста по-евтини варианти, които дават добро качество и съм сигурна, че ще си доволна....Simple Smile
пиши на лични, ако искаш.....Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4 414
Рза, азко реша да се омъжа, ще те взема за фотограф Wink Laughing ...а двете кукли са великолепни Heart Eyes
на Ieppe и на bim-bam стискам палци и пожелавам успешни операции и по-малко нерви!
Браво на Лора! Все така да продължава!
elinger, дано получите добри новини от Чавдаров!
аз бях на зъболекар тази сутрин и се очертава тази седмица да го виждам доста често/добре, че е симпатяга Wink/...та май ходенето до болницата пак ще се отложи Embarassed

Последна редакция: вт, 19 юли 2005, 13:03 от agneshka

# 23
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
agneshka ....немаш грижи:))))
може да ви снимам и без да сте женени:)))))))))))))))))))

# 24
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
На Реза снимките както винаги са великолепни, пък и с хубави коментари  Wink. Много красиво място, много сладки деца  Heart Eyes ...

# 25
  • Мнения: 4 414
може да ви снимам и без да сте женени:)))))))))))))))))))
хихи, дет' се вика ние деца без сватба направихме, че едни снимки ли! Joy Joy Joy

я да ви питам аз...Ния напоследък се  е научила да се удря по главата - с двете ръчички хоп-хоп Sad...прави го когато и се спи или иска да я гушкам...много гадно ми става...не зная от къде го е научила, защото никога не сме я удряли...та въпросът ми е как да я отуча, и въобще да я отучвам ли или и това ще отмине?

Последна редакция: вт, 19 юли 2005, 14:08 от agneshka

# 26
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile)) това със сватбата....преди си мислех, че като остареем и ни доскучее може и да го направим....но сега си мисля, че има и доста по-интересни неща за правене дори на дърти години:)

# 27
  • София
  • Мнения: 708
ПРОХОДИХМЕ!!![/size][/color]

да ви се похваля..поздрави на всички..чавдаров BYE BYE..

Наде, аз за 10г. не можах да свикна да живея с моя, пък ти за 3 дни искаш..

ОБИЧАМ ВИ!!! УСПЕХ НА ВСИЧКИ!!! ЦЕЛУВКИ!!!

# 28
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ЧЕСТИТООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))
БРАВО!!!!!!!!!!!!

# 29
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Честито на Миленка, браво на вас newsm10

Общи условия

Активация на акаунт