някой ще се престраши ли...

  • 12 200
  • 153
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 647
Височина 170 см
Тегло- 57 кг.
Трябва да отслабна 2 кг, но не искам. Ходя на фитнес и се чувствам много добре, защото според мен е по-важно да съм стегната, отколкто слаба и отпусната. Между другото не съм дебела. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 753
мене ме е срам  Embarassed
Аз ще си кажа само целите - като родя второто дете да стана 50кг. Висока съм 164 см.  Embarassed Embarassed Embarassed аа... и да си стегна коремчето. Макар че като съм слаба нямам корем. Ама като съм слаба... а това не ми се е случвало от година и половина  Cry

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Добър ден! АЗ съм Госпожа Бекон! Blush
Добре, нямам нищо против да си призная.
Висока съм към 170 см. В момента тежа 83 кг.
От месец съм свалила почти 10 кг, първо с череши и ягодки, а след това съм на ВМ НВД.
Ще слабея, докато стана поне 60 кг. Ако може и по-малко - още по-добре.
Нямам време за фитнес, за жалост, но гимнастирам у дома много стягаща гимнастика, поне през ден. Embarassed
За момента мерките ми са доста фрапантни, обаче ще ги напиша.
бюст - 104
талия - 87
ханш -  де да знам къде точно да го измеря, като съм безформена лоена топка.. нещо като 112 см примерно..
Рубенсов тип, би казал някоъ естет! Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 3 164
157см-49кг. Не спазвам и не съм спазвала диети(до сега 2 пъти само лунната) и не правя гимнастика.Бях 67кг преди раждане-искам да съм 47кг и да стегна коремчето и малко дупето.
 Талия и прочее незнам какви см са. Hug

# 19
  • Мнения: 6 155
Сега се сетих нещо - ако иска, всеки да пише с какъв метод отслабва /е отслабнал/.

Ок, допълних си постинга  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 419
Да споделя и аз Laughing

168 см и 49 кг

КАто забременях бях 52,в края на 9 месец качих до 68 кг.Година след раждането съм по-слаба отпреди smile3501Доста съм щастлива!

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хайде и моя милост.  Rolling Eyes
Ръст 166
51 кг.
б- 93 см;
т - 63 см;
х - 87,5 см;
Цели - 50 кг. и моля, още два сантиметра от талията.  Praynig
Начини на отслабване - многобройни Crazy
Най-добър ефект - лунна диета, а през останалото време забравям да вечерям, плюс спорт.
В настоящия момент - всяка сутрин по 40 минути крос и последен напън - Саут Бийч диета (точно като НВД-то). Сбогом, килца. (Сбогом, ама както се каним пак да забременяваме, по-добре да викам :"Олеле, хайде пак всичко отначало!")  Blush

# 22
  • София
  • Мнения: 4 272
Ръст - 174 см
Тегло - 58 кг.
Гръдна обиколка - 91 см
Талия - 69 см
Ханш - 96 см.
Очевидно е, че трябва да смъквам дупето, ама там отслабвам най-трудно. А и не пазя диети. А само с гимнастика май няма да стане newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 10 309
e... и аз ще си призная  Mr. Green
Висока 166, 58-59кг.
б.98
т.70
х.94
Много ме е яд защото от родилното излязох 52кг. и се чуствах и изглеждах перфектно, пък сега  #2gunfire
До сега, никаква диета, спрях да кърмя преди месец и си мислех че килограмите сами ще се стопят, но не би  Sick
Цел 52кг.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Така,нека и аз да си кажа:-))
в.-158 см
кг.-в момента вече 64,започнах от 58.До края надявам се само още 6 килограма да кача .12 кг за 9 месеца са по учебник.Simple SmileПоне с първата качих толкова.
След раждането заветна цел 52 кг.Все пак съм на 35 години и под 50 не се чуствам добре.И този път отслабване с диетолог,никакви експерименти с диети вече и недохранване.И много спорт разбира се.Simple Smile

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Аз :
в - 170
кг - 51 ( ковнала съм ги от много време и нищо интересно )
б - 90
т - 67  Close не че си я харесвам , но пък не ми трови живота де  Wink
х - 90

Само се каня да почвам джогинг-а ..... за стягане малко ,  а  нищо не правя  Twisted Evil  , щото много ми е трудно ставането сутрин , след това в парка е навалица  , освен  че е и горещо  ooooh!  .
Никога на съм правила диета , ям каквото ми се яде .

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 757
висока 170
килограми 85
цел 56-60 ( добре си бях тогава  Cry )
не ме е срам да си кажа нали хората ме виждат всеки де
изведнъж качих 25-30 кила , след купища изследвания казаха , че метаболизма ми бил нарушен и за това само трупам.
от дотс време почти не ям, ям основно зеленчуци , пия Regulawit 2 i СИЛ и да ви кажа поотслабнах ( сутиените , панталоните и полите ми са вече леко широкички  Party ), не съм се теглила от 4 месеца и не мисля да се кача на кантар докато не се харесам в огледалото .

# 27
  • Мнения: 7 837
Вече мога да си ги признавам  Grinning
165 см/51 кг
Остава ми 1 кг до старите мерки, но него ще си го пазя  Wink
Не очаквах да свалям, защото все още кърмя. Не знам как, но то си стана от само себе си.
Мразя физическо натоварване, нямам сили да пазя диета. Разчитах на детето  Grinning
Сега проблема е че тук по-трудно намирам моя номер дрехи...

# 28
  • Мнения: 6 315
ръст 175
тегло 76 кг
цел 65-66 - за мен това е идеалното тегло. Имам едър кокал и няколкото пъти, в които съм била м/у 61 и 64 кг ми е било грозно - едни ребра и едни кокаляци стърчат отвсякъде, пък бюста никакъв го няма.

Свалих 14-15 кг за периода от 15.04 насам. В момента се чувствам много добре  Mr. Green.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 412
А-у мобилизирахте ме - отивам да направя 100 коремни преси.

Общи условия

Активация на акаунт