Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Айде спортуващи мами,

кажете кой какво носи по време на спорт?  Важно ли е панталонът да допринася за изпотяването или е по-добре да попива потта? Чета че някои се увиват с фолио по време на спорт, а не е ли вредно?

И знае ли някой къде в Пловдив мога да намеря на прилична цена някакъв клин /или дълго трико/ подходящ за аеробика?
Ама голям размер, да не ми се смеят като питам Grinning

# 1
Аз съм от тези, които се увиват във фолио до като спортуват. Увивам си само краката. За 1 час със сигурност не вреди Wink Не знам дали така се отслабва, ама целулит се маха Grinning Тренирам или с шушляк и без фолио или с фолио и клин.
Не съм от Пловдив, но съм си купила два клина от ТСМ и са ми много удобни. Предполагам, че и при вас ще ги има Grinning

# 2
Значи доста преди да забременея си купих от Хоум шопинг он-лайн магазина клин със сауна ефект. Всеки ден си го носех в къщи, надувах си уредбата и си подскачах с него по 1 час. Краката станаха страшно гладки, целулита определено изчезна - е, никога не съм имала особено много целулит, но и мъничкото, който имах изчезна. Мисля, че с това клинче успях да вляза във форма за топлите месеци.
Успех!

# 3
...но съм си купила два клина от ТСМ и са ми много удобни. Предполагам, че и при вас ще ги има Grinning

Мерси  Лулуто Grinning Добра идея.

Доминика, а каква е цената на сауна-гащите? Аз сега гледам само колани-сауна, ама гащи не съм засичала по тивито newsm78

# 4
  • Sofia
Обилното потене с термо-клинове, фолио, наелон и т.н.може да е полезно за махане на целулит, но за отслабване не е, защото загубата на тегло е за сметка на вода. Ако все пак върши работа за гадните бучки и аз бих го правила, но не редовно, да речем 1 тренировка в седмицата.
Аз спортувам с клинове и анцузи от естествена материя или микро-фибър. Даже на потниците за фитнес пише, че са от дишаща материя.

# 5
аз слагам колан с термоефект за борба с корема

# 6
niika, ами аз си купих клина за 20 лв миналата година пролетта. После започнаха да го намалят за по 10 лв в каталозите, които ми изпращаха най-редовно. Има на сайта им и още няколко вида термо-клинове, но тогава бяха доста скъпи (към 40 лв) и аз си взех най-евтиния. Но пак казвам - доволна съм от него, и живот и здраве като родя пак с него ще влизам във форма  Laughing

ето ти линк към сайта им:
http://www.homeshopping.bg/catalog/product_info.php?products_id=288

# 7
линка на @Dominika не ми се отваря в момента
но аз си купих преди няколко месеца клин он home shopping и съм много доволна
така вече не се увивам с фолио Flutter

# 8
Момичета,

благодаря ви за идеите. За съжаление на сайта на хоум шопинг има само скъпи клинове - около 40лв. Sad Ама ако не намеря друго..

# 9
Момичета,

благодаря ви за идеите. За съжаление на сайта на хоум шопинг има само скъпи клинове - около 40лв. Sad Ама ако не намеря друго..
моя е толкова но трябва да ти кажа, че материята е убиец
китайски е но НЕ е боклук, страшен е, аз не съжалявам
в смисъл ако не намериш нещо друго Rolling Eyes

# 10
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
Ами само размер М гледам там-с мойте 100 кила ,дали ще се побера в такъв размер?Поне гадните бучки да махна от снажните си крачка Joy

# 11
В Метро вчера гледах някакви неопренови клинове по 23лв., за същото ли става въпрос?
На сайта на ХоумШопинг пише найлонови, че са.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт