Колко деца искате да имате и колко имате в момента?

  • 12 714
  • 381
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 183
Аз искам 3, мъжът ми 2, засега имаме 1.

Това важи и за нас.

# 31
  • Мнения: 489
Бременна съм с първото, искаме поне 2, може и 3 (ако имаме възможност).

# 32
  • Мнения: 121
Ние с моя мъж също спорим по въпроса . Аз искам да си останем с двете деца , а той иска още две момиченца.  newsm78  Не знам кой ще надделее.

# 33
  • София
  • Мнения: 275
Искам 2 , в момента имаме 1!

# 34
  • София
  • Мнения: 3 271
Исках 2 толкова и имам Hug

# 35
  • Мнения: 164
Ние сме с две момиченца, благодарение на мъжа ми. Той още след раждането на каката мрънкаше за второ (с идеята да е момче  Wink), но на мен ми трябваше доста време да се навия. Едва ли ще имаме повече. Отговорих с две.

# 36
  • Мнения: 2 237
Аз искам две, но за сега имам едно...А и в момента със съпруга ми сме в много лоши отношения (не знам дали няма да се разведем) така че едва ли второто ще е от него (ако имам такова)

# 37
  • Разград
  • Мнения: 518
Мечтата ми е да имам 3, за сега имаме 2. Ще ми трябва малко време да оборя таткото  Mr. Green.

# 38
  • Мнения: 1 372
Имам едно дете, искам със сигурност 2, колебая се и за трето.

# 39
  • Мнения: 2 784
Имам 1 момиченце и едно на път. С мъжа ми искахме 2 деца. Тайно си мечтая за трето, но не мисля, че ще ме огрее, просто едва ли ще можем да издържим финансово. Cry

# 40
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Искахме и имаме две деца.

# 41
  • Мнения: 143
Засега имам едно. Искам поне още едно, може и две. Laughing

# 42
  • Мнения: 209
имам едно прекрасно момченце Simple Smile и ми се иска да имам и едно момиченце - ама каквото Господ даде Simple Smile.

# 43
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
Имам си 1 момченце.Искам поне още 2 деца, дай боже  Praynig  За първото чакахме почти 3 години, така че колкото бог ни даде-толкова  Naughty  Засега имаме възможност и желание, остава да видим какво ще покаже времето.

# 44
  • Мнения: 1 546
Едно дете, искаме поне още едно. Wink

Общи условия

Активация на акаунт