Зеленчукова диета ???

  • 28 685
  • 107
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 958
ina15, в зала ли тренираш или в къщи си сваляш бели денс
Киара',
И да сложа обяда щом така или иначе ядем едно и също

# 46
  • Мнения: 4 328
jedira ,както винаги си много мила!  bouquetобядът е чудесен!
в къщи и разбира се 1-во ниво.харесва ми,че раздвижва всяка част на тялото..иска ми се и йога,че имам и доста здравословни проблеми,но за седа е само в сферата на пожеланията..
Киара' ,а ти от къде си?доста често съм в сф,а лятото заповядайте във варна! Simple Smile
а чай ,кафе пиете ли?с какво подслаждате?аз и в медът се оливам..

# 47
  • Мнения: 21
ina, аз съм в Германия. Звучи интересно това с бели денс, а от къде си го теглиш или се копува?
jedira, благодаря за обяда.  bouquet

# 48
  • Мнения: 4 328
Киара' ,от нета си изтеглих 1-во ниво и това за отслабване(но ми се видя трудно).мога да ти пратя за ориентация това,което имам...а връщаш ли се в бг?учиш предполагам..

# 49
  • Мнения: 21
Ако можеш ще се радвам да ми дадеш линка. Уча да, враштам се лятото за 3-4 месеца

# 50
  • Мнения: 1 817
И аз искам!  bouquet

# 51
  • Мнения: 4 328
пращам ти ги налични!какво учиш,ако не е тайна?аз покрай изпити,много се освинвам..ако се възтановя за коледа,после през сесията... ooooh!

# 52
  • Мнения: 21
Благодаря ти.  bouquet  bouquet  bouquet Уча дизайн, а ти?

# 53
  • Мнения: 4 328
получи ли ги?много хубава специалност!  bouquet
стоматология

# 54
  • Мнения: 21
ауу, и твоята е готина аз исках също и стоматология, получих ги ееех, готини са видях и понататък другите ама са по-сложни. Мерси още веднъж.

# 55
  • Мнения: 4 328
мерси!и аз си я харесвам..
ще успееш,ако опиташ..2-рия път вече са лесни..щом аз успявам(оперирана съм),че ти ли няма да можеш?!
момичета,вече ми стърже от глад или гастрит...ужас!ужасен ужас! #Crazy

# 56
  • Мнения: 958
Ето тук също има различни аеробики, тае-бо и бели денс  bouquet

# 57
  • Мнения: 4 328
мерси,jedira!  bouquetа за йога може ли да помогнеш?

# 58
  • Мнения: 958
Здравейте, пускам кафенцето и ви чакам Hug

Не бях диетична вчера, ядох си супата докъм 16ч и после  #CrazyАми това ми е отчета, днес пак.Много ме бърка стоянето в къщи, една седмица вече не съм мърдала, но днес нещата са по-различни, детето ще ходи на училище и аз ще мога да отида на тае бо
ina15, преди имаше и йога, аз съм си сваляла, но сега не видях.Има пилатес, много е хубаво също, пробвай
Пожелавам ви един успешен диетичен ден, хайде за Коледа ще сме слаби

# 59
  • Мнения: 21
Здравейте, мацки! Ей, хубаво, че е жадито да ни сервира кафенце рано-рано, благадаря ти мила. Hug И аз така вчера уж бях диетична и към 8-9 познайте. Както сме трагнали дано да сме салаби за Коледа, трябва да си наложа да ям до 17 часа иначе незнам...Вчера случайно влезнах в темата на Синди Крауфорд-предизвикателството и да ви кажа ми се видяха много хубави упражненията особено за краката.

Общи условия

Активация на акаунт