просташки ли са кичурите?

  • 25 873
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Години наред съм ходила с кичури, обаче откакто последния път един майстор ме направи като застаряваща полк певачка доста си промених  отношението. И въобще в последно време като гледам, мацките с кичури доста ми простеят (да не вземат да се изпозасегнат сега някои, просто споделям мисли).  Та какво е мнението ви да дългите коси на руси кичури, може ли една такава жена да изглежда стилно, виждали ли сте?   

# 1
  • Мнения: 22 430
Зависи от основният цвят на косата и от цвета на кичурите.
Може да приличаш и на фолк певица, може да изглеждаш и стилно.

# 2
  • Мнения: 410
Съгласна съм, че простеят. Асоциирам ги с момичета в пубертет или антични шоу-звезди от типа Юръп, Дързост и красота, etc.
Смятам, че всеки друг цвят/прическа са по-подчертаващи, придават повече характер на жената, отколкото кичурите.
Не съм си правила кичури и няма да си направя, независимо, дали ми подхождат на тена на лицето/косата или не, изглеждат ми "евтино".

# 3
  • София
  • Мнения: 2 044
Години наред съм ходила с кичури, обаче откакто последния път един майстор ме направи като застаряваща полк певачка доста си промених  отношението. И въобще в последно време като гледам, мацките с кичури доста ми простеят (да не вземат да се изпозасегнат сега някои, просто споделям мисли).  Та какво е мнението ви да дългите коси на руси кичури, може ли една такава жена да изглежда стилно, виждали ли сте?   
Сами по себе си кичурите не ми простеят,то и без кичури може да изглеждаш като "застаряваща фолк певачка".Всичко зависи от това как са направени кичурите PeaceЯвно  МАЙСТОРА който те е правил не бил много в час с тенденциите при кичурите

# 4
  • Мнения: 4 733
Харесвам преливащите кичури тон в тон. Мисля че една хубава в по-светлите нюанси коса би изглеждала доста добре с тънки, сливащи се с нея руси кичури. Онези големи парчоци на тъмна основа не им харесват изобщо.

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 15:05 от Kasidy

# 5
  • Мнения: 2 401
Мойта коса е тъмно руса, оня ми беше направил кичурите бели със сив оттенък, щото било  хипер модерно. Няма да ви казвам какъв скендъл стана..  а ме е яд, че така се разделихме щото иначе беше талантливо момчето.
Сами по себе си кичурите не ми простеят,то и без кичури може да изглеждаш като "застаряваща фолк певачка".Всичко зависи от това как са направени кичурите PeaceЯвно  МАЙСТОРА който те е правил не бил много в час с тенденциите при кичурите
Да де, ама дори всичко друго да ти е ок, дори перфектно, един такъв елемент може да развали напълно общото впечатление.

# 6
  • Мнения: 2 401
Харесвам преливащите кичури тон в тон. Мисля че е дан хубава в по-светлите нюанси коса би изглеждала доста добре с тънки, сливащи се с нея руси кичури. Онези големи парчоци на тъмна основа не им харесват изобщо.

Е това съм искала винаги, но никой не ме разбира, и навсякъде около мен гледам тия парчоците, които са откровено супер просташки.

# 7
  • Мнения: 4 733
За себе си съм постигала такива кичури само и единствено когато съм настоявала да са правени с шапка, да теглят коса от абсолютно всички дупки и кичурите издърпана коса да са максимално тънки. Това поискай следващия път. Нега ти ги обезцветят, но после да не ти ги матират, а си избери сама предварителон от каталога им цвят русо което ти харесва и което лично според теб се доближава максимално до твоя цвят.

 И не се оставяй някоя фризьорка да те убеждава, че кичури с шапка вече никъде не се правят. Не е вярно Naughty

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 15:03 от Kasidy

# 8
  • Мнения: 13
Харесвам преливащите кичури тон в тон. Мисля че е дан хубава в по-светлите нюанси коса би изглеждала доста добре с тънки, сливащи се с нея руси кичури. Онези големи парчоци на тъмна основа не им харесват изобщо.

Така да, иначе и на мен ми простеят. Преди години бяха доста на мода "парчоците", както и черна коса с червени кичури. А най-смешно ми е като видя момченца с къси коси на кичури, прилича ми на наплюто от мухи.

# 9
  • Мнения: 22 430
Моята коса е естествено руса, но на 2-3пъти съм си правила кичури. Задължително със шапка като се изтеглят съвсем тънички кичурчета коса. Винаги съм предупреждавала, че не искам да са бели.

# 10
  • Мнения: 306
Простеят ми,селянеят ми,демоде са ми и т.н.
Друго е когато е изпипана работа-много нюанси,които преливат плавно,без тъмни корени или глава"тип зебра"...

# 11
  • Мнения: 2 401
Мдааа съгласна съм за шапката. Въпреки дългата коса бих изтърпяла мъчението, обаче какво става като израстат корените? Пак с шапка няма как да се уцелят същите.

# 12
  • Мнения: 4 733
обаче какво става като израстат корените? Пак с шапка няма как да се уцелят същите.
На мен са ми ги нацелвали почти на 90 процента. Просто фризьора трябва да е същия, а и като е само за корени вадят се само корените, т.е около два пръста коса. А и те като са тънички, лекото разминаване не е фатално  Grinning

 

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Някога и аз имах кичури. Тогава ги правеха само в един салон (говоря не за "циганските"  Laughing, а за преливащи се цветове). Иван Ганев беше моят майстор (за стилист Капанов).  Grinning
Обаче щом излязоха на мода, аз се оттеглих. Още повече, че моята прическа стана любима на поп-фолк дамите - професионалистки и любителки. Joy

# 14
  • Мнения: X
Не разбирам темата, просташки ще стоят на определени хора, на други ще изглеждат стилно, зависи от човека.

Общи условия

Активация на акаунт