Гласувайте за "Черно злато" (кой най-много Ви дразни)

  • 10 243
  • 231
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
Ауууу,с Тополинка ще се бием явно. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 212
В самото начало имам едно процедурно предложение:
Предлагам който спечели тази категория да бъде моментално и без право на помилване изгонен от форума като най-голям дразнител. Мотивът ми за това предложение е съвсем основателен - това е форум за майки с малки деца които се предполага че кърмят а както всички знаем ако майките кърмачки са подложени на твърде голямо дразнение на тях може да им секне кърмата...
За да се предпазят майките кърмачки от негативни емоции предлагам най-големия дразнител да бъде веднага отстранен от форума с което ще настане мир и спокойствие поне до другите номинации

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 1 783
Мишон, Борис  и Ксения.

# 19
  • Мнения: 5 539
В самото начало имам едно процедурно предложение:
Предлагам който спечели тази категория да бъде моментално и без право на помилване изгонен от форума като най-голям дразнител. Мотивът ми за това предложение е съвсем основателен - това е форум за майки с малки деца които се предполага че кърмят а както всички знаем ако майките кърмачки са подложени на твърде голямо дразнение на тях може да им секне кърмата...
За да се предпазят майките кърмачки от негативни емоции предлагам най-големия дразнител да бъде веднага отстранен от форума с което ще настане мир и спокойствие поне до другите номинации
На мен не ми пречиш, даже аватарът ти ми действа лактогонно Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 792
 Мишон, Тополинка  и третия го мисля.

# 21
  • Мнения: 25 599
Ееех, Борисе, май лъжеш за годинките, моето момче?
Коскоджамити мъж да не знае, че без дразнене няма оргазъм!  ooooh!
Ето, затова си допрял до старите моми, да знайш!

По въпроса - тук съм пас. Гласувайте, но без мен.  Confused

# 22
  • Мнения: 6 039
аууууууууууууу
chanel, аз я обожава Heart Eyes, кой я тури в тая класация, веднага прекратете гласуването

# 23
  • Мнения: 7 837
Странно, според какви критрии, приравнявате шанел до два задника...

# 24
  • Мнения: 5 710
аууууууууууууу
chanel, аз я обожава Heart Eyes, кой я тури в тая класация, веднага прекратете гласуването

и аз.

Холограма , Мишон.

# 25
  • Мнения: 1 813
Шанел не е за тук.
Объркали са се с "Елегантни кобри".

# 26
  • Мнения: 6 029
Ох, и моята звезда ще изгрее тук!

Моля ви, гласувайте по съвест, за всички гласували за мен ще има награди. За сега много малко хора дразня  Confused

Гласувах за Нотар, Трополинка и Авче Мавче Славче или каквото там беше.

# 27
  • Мнения: 2 374
Вотнах!

# 28
  • Мнения: 4 292
Мен никой не ме дразни, гласувах със затвотрени очи.  Mr. Green

# 29

Общи условия

Активация на акаунт