Как изглежда банята Ви - 6

  • 105 056
  • 479
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 689
Да попитам момичетата, които имат душ кабини и паравани с това стъкло - прозрачното, май темперирано се нарича, не матирано, много трудно ли се поддържа чисто. Предстои ми и такава покупка, та се чудя кое е за предпочитане?

# 46
  • Мнения: 163
Да попитам момичетата, които имат душ кабини и паравани с това стъкло - прозрачното, май темперирано се нарича, не матирано, много трудно ли се поддържа чисто. Предстои ми и такава покупка, та се чудя кое е за предпочитане?

dida_p, да ти кажа и аз бях пред същата делема, когато си купувах душ- кабината, на мен лично ми обесниха, че то било по добро от матираното, но и двете се почиствали трудно и постоянно изглеждали мръсни. Ние се спряхме на нашета душ кабина за това, че е с пара и се предлагаше с гладко стъкло- та така си направих лесен избора.......
успех в избора Flutter

# 47
  • Мнения: 2 211
Най-накрая и аз да се похваля с моята баня, много е мъничка, точно както се казва ...... хем переш, хем се къпеш  Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=311286&pid=9044901

Фризът оригинален ли е или нарязахте Бонго - Бонго? Не се вижда подовата плочка, каква е?

Нищо, че е малка банята, добре се е получило. Изчистенко и стилно. Да си я ползвате със здраве!

# 48
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Най-накрая и аз да се похваля с моята баня, много е мъничка, точно както се казва ...... хем переш, хем се къпеш  Laughing


http://www.snimka.bg/album.php?album_id=311286&pid=9044901
Страхотна баня, поздрваления  Wink
Тоалетната отделно ли е? Аз си мислех за подобно прагче от плочки, в което да вградим горното шкафче в банята, ама мъжа ми като чуе вграждане и вече се изприщва Mr. Green 

# 49
  • Мнения: 163
Сиренце, благодаря за поздравленията.... bowuu
Тоалетна си е вътре, Cry Confused но на тези снимки не се вижда, изпращам нови за да се добие още по голяма представа, за колко малка баня с тоалетна става дума
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=311286&pid=9055134

tety, благодаря за пожеланията ....... фризът си е оргинален, те са два, широк и тесен, а ето тук сложих и с подовата плочка, тя е същата, като горните плочки
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=311286&pid=9055141

# 50
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
За момичетата от Пловдив,които все още търсят своите плочки,има страхотен склад на Рогошко шосе с огромен избор от плочки,мивки,батерии,шкафове и всичко за банята.Имат и доста каталози,приемат и поръчки,аз оттам намерих моите плочки.

Би ли обяснила къде е точно, много моля  Praynig

Като тръгнеш по Рогошко шосе само направо,почти излизаш вече от града,вдясно се пада склада,има изложени откъмй улицата само няколко плочки,влиза се в нещо като дворче и там има много стелажи и 2 големи зали,малко е забутано и можеш да го подминеш.Отвън има и табела на Коло.Дано го намериш,че не мога много добре да те ориентирам,не видях името на склада,нито адреса.Скоро ще поръчваме плочките,така че ако не ти е късно,ще погледна с точност.

паца–маца  -честита баня,мъничка,но спретната,със здраве да си я ползваш.Би ли ми казала размера на шкафа с мивката и откъде е поръчан?

# 51
  • Враца
  • Мнения: 876
паца–маца много хубава баня...направо съм влюбена в мивката...ама пусти размери не ни позволиха да сложим такава

# 52
  • Мнения: 117
Паца-маца много ми харесаха шкафчето и мивката. Би ли споделила от къде си поръча шкафчето и от какъв материал е?

# 53
  • Countryside
  • Мнения: 11 628

Тоалетна си е вътре, Cry Confused но на тези снимки не се вижда, изпращам нови за да се добие още по голяма представа, за колко малка баня с тоалетна става дума
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=311286&pid=9055134

Нека позная моноблокът е Рока модел Сидни  Mr. Green
Наистина е тесничко, но пък е добре направено и има място за всичко. Още веднъж честито, добре си се справила. 

# 54
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
може ли някой да ми каже вийдал ли е някъде такива тапети.Интересуват ме този модел в цвят шампанско.
http://www.banianagodinata.com/campBestBathroom/uploads/fam_2007/fpr_01.jpg

# 55
  • Мнения: 163
 Мерси много момичета, много сте мили ........... bowuu bowuu bowuu
И аз много си я харесвам и най вече, че успях да ги вместя нещата, които харесах, абе направо ми останаха оочичките   Rolling Eyes Rolling Eyesна този шкаф - мивка.

Паца-маца много ми харесаха шкафчето и мивката. Би ли споделила от къде си поръча шкафчето и от какъв материал е?

 Материала е май МДФ, само влагоустойчев е. То там се тръгна и за такава душ - кабина.
Поръчах ги от Бургас от магазина 1000 бани, но нещо спряха да работят с тази фирма, а защо незнам Shocked


паца–маца  -честита баня,мъничка,но спретната,със здраве да си я ползваш.Би ли ми казала размера на шкафа с мивката и откъде е поръчан?
За размерите ще ти кажа по някакъв спомен, че не съм в къщи за да ти ги дам точно: ширина 90 см. , височина около 60 см. и дълбочина 40 см. ( но пак казвам, не съм сигурна, по памет са  ooooh!)
Малко по горе споделих от къде я поръчах



Тоалетна си е вътре, Cry Confused но на тези снимки не се вижда, изпращам нови за да се добие още по голяма представа, за колко малка баня с тоалетна става дума
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=311286&pid=9055134

Нека позная моноблокът е Рока модел Сидни  Mr. Green
Наистина е тесничко, но пък е добре направено и има място за всичко. Още веднъж честито, добре си се справила. 
Сиренце  Party да на Рока е моно блока, само той ми се вмъкна в това малко място , оставено за тоалетна чиния, не беше дори и за стандартните 70 см
, не си спомням точно модела, но е 60 см. и цял и залепен отзад за стената, където тръбата ( просто да не се виждат)

# 56
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ох, искам да ви питам нещо, незнам дали се вижда добре на снимките по-долу. Чудя се между цяло огледало на едната стена на банята (на стената с мивката и моноблока), т.е. да не е шкафче, ще стане много стилно, но пък и шкафче над мивката си ми трябва  Tired Та си мислех за някъкъв стъклен рафт, ама пък ще е постоянно натрупан с разни шампоани и прочее и няма да стои красиво, та незнам дали е добра идея  Rolling Eyes Нямам подходяща снимка да ви покажа какво имам в предвид, ето все пак 2 фотоса да добиете представа:
мивка
моноблок

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 23:17 от Сиренце

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
За момичетата от Пловдив,които все още търсят своите плочки,има страхотен склад на Рогошко шосе с огромен избор от плочки,мивки,батерии,шкафове и всичко за банята.Имат и доста каталози,приемат и поръчки,аз оттам намерих моите плочки.

Би ли обяснила къде е точно, много моля  Praynig

Като тръгнеш по Рогошко шосе само направо,почти излизаш вече от града,вдясно се пада склада,има изложени откъмй улицата само няколко плочки,влиза се в нещо като дворче и там има много стелажи и 2 големи зали,малко е забутано и можеш да го подминеш.Отвън има и табела на Коло.Дано го намериш,че не мога много добре да те ориентирам,не видях името на склада,нито адреса.Скоро ще поръчваме плочките,така че ако не ти е късно,ще погледна с точност.

паца–маца  -честита баня,мъничка,но спретната,със здраве да си я ползваш.Би ли ми казала размера на шкафа с мивката и откъде е поръчан?

Това не е ли като тръгнеш от Панаира към Рогошко  newsm78
Има 2 големи зали , нали... ако е това, за което се сещам точно оттам и ние си избрахме плочките  Wink

# 58
  • Мнения: 163
Ох, искам да ви питам нещо, незнам дали се вижда добре на снимките по-долу. Чудя се между цяло огледало на едната стена на банята (на стената с мивката и моноблока), т.е. да не е шкафче, ще стане много стилно, но пък и шкафче над мивката си ми трябва  Tired Та си мислех за някъкъв стъклен рафт, ама пък ще е постоянно натрупан с разни шампоани и прочее и няма да стои красиво, та незнам дали е добра идея  Rolling Eyes Нямам подходяща снимка да ви покажа какво имам в предвид, ето все пак 2 фотоса да добиете представа:
мивка
моноблок

До колкото те разбирам искаш, хем да имаш огледало, хем да имаш и шкаф над мивката...... моето огледало е такова, т.е. те са два шкафа с огледала (то мисля, че се вижда прореза по средата) продаваха се отделно, но тъй като не исках да имам един куп натрупани глупости за които се сетиш, си купих два шкафа и стана доста добре.
Дано съм те разбрала правилно.....

С една приятелка умувахме идея, за нейната баня, която е  много по голяма от моята да си поръча почти като колона такъв шкаф

# 59
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
паца–маца , правилно си разбрала. Точно твоя шкаф ме заинтригува, понеже е комбинация от двете. Моята баня не е голяма, но не е и малка цялата стена мивка+моноблок е 1,60м. Ако се сложи голямо огледало на цялата тази стена визуално ще уголеми пространството, а и ще стане по-стилно си мисля  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт