Бургаски майчета добрички, за Коледен базар се стягат всички /16/

  • 17 773
  • 299
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 577
ЕЕЕЕЕЕ МНОГО СТе ГОтИНИ! ОбИЧАМ Ви  Hug  Heart Eyes  Heart Eyes   Heart Eyes
БЛАГОДАРЯ МОМИЧЕТА! Да ви се връщат хубавите пожелания  Heart Eyes
МЕРСИ МНОГО МОМИЧЕТА.... НаЗДРАВЕЕЕЕ  Heart Eyes





Хайде налейте си по малко, голямо, на кой каквото му е на сърце  Hug
/бутилките на бара, малко са към края, но не се притеснявайте в склада има още/

# 31
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Честит рожден на Ками, alabalaxx и  МЕРЕЛИН ! Със закъснение , но от сърце ви желая да носите все така топлина и радост! Бъдете изпълнени  с решимост и не се отказвайте! Много любов и здраве в домовете ви!

# 32
  • Мнения: 950
Тези венци вече са готови  sohappy   santa2           http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9037101

И малко елхички  Peace  засега ще са само тези 3-те  -  http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9037131

свещи с различна големина и аромати  -  http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9037948   
                                                                    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=310414&pid=9037987
Правя още 3-4 вида неща ,но не са готови   santa2   
 
valentina_db    friendship

Последните призведения на Валентина са супер    coolcool    ,много се радвам на брокатените елхичка и звездички защото имах идея да ги правя ,но останаха на заден план  Blush Whistling  а сега се радвам че ще има от тях  Party 

Сонче ще се обадя да ги донеса на склад при теб   bouquet  че  да не ги смачкам /или разваля от много местене /  Hug

п.с. другите произведения също ми харесаха   Party

Последна редакция: нд, 23 ное 2008, 14:34 от sisa g

# 33
  • Мнения: 521
за склада няма прооблеми.аз сега лакирам топчета с брокатен лак ама нещо много се ядосвам .кат ги направя ще снимам за евентуално одобрение.иначе сисе направо ме разбиваш с твойте произведения   bouquet

# 34
  • Мнения: 950
Сонче бях ги награбила да ги нося и ти звънях ,но явно точно тогава си ги мацала топчетата  Rolling Eyes  и не те открих затова ще си ги разкаравам с колата докато уцеля момента свободен или ако успея да дойда в сряда  Peace
Айде ще чакам да видя твоите че аз даже не съм ги захванала моите топчета  Mr. Green   Whistling

# 35
  • Мнения: 2 577
Влизам на бързо, че изчезвам в командировка  Sad ще се върна в сряда вечерта и ще пропусна срещата.

Люси, за контурите, останах с убеждение, че ти като ходиш към амстронга ще ги купиш.
В ПУ са на линия фигурките, бои, четки, Ц200, латекс и оцветители.
В петък вече бяха притеснени за картоните, че нямало време. Ще е чудесно ако имаш време наистина днес да ги оставиш. Освен тях  останаха и контурите и велурени щветно блокчета да им се занесат. Аз в няколко книжарници питах, но нямаше велурени блокчета. Дори и да не успееш да ги купиш, може да оставиш парички на мед.сестрата и да й кажеш да вземат касови бележки. Прецени както ти е по-удобно  Peace 
 
А и друго - говорихме да опаковаме картичките в целофанени пликове. Има размери :8/14, 9/13, 10/15, 15/20 , 20/30
харесайте размер, да знаят как да ги правят, а аз като се върна ще взема пликовете  Peace

Хайде поздрави от мен
Ползотворна и успешна семица ви желая  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 497
Благодаря за поздравите , момичета!
Честито и на Мерелин и Амелия! Както и на Равия , със закъснение! Бъдете живи, здрави, много обичани и все така всеотдайни!    bouquet   bouquet  bouquet

Да се разпиша и аз с нещо направено - http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9053857

И за кой ли път се възхищавам колко сте плодотворни и креативни- страхотни неща виждам в албумчето .

# 37
  • Мнения: 738
Момичета, забравих да кажа, че имам от тези чаените свещички към 15-20 бр., ако на някой му трябват за декорация да свирка, за да може да ги оползотворим, че стоят от много време!Ако не ми мине котка път в сряда съм на линия!

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
 В сряда и аз съм на линия, гледам че доста за черпене има ама да видим как ще се разберем  Mr. Green, Честито на всички имали повод за празнуване през почивните дни!   bouquet
Големи красоти видях отново в албума, аз нищо не съм снимала ама ще гледам до сряда да кача някоя снимка. По въпроса с шатрите имали развитие  newsm78?
Люси имам неща за ПУ в мен в колата са, ако ги вземеш като ходиш ще е супер, че са все връхни неща, а пък аз все нещо се случва и вече два пъти отивам към пет и нещо и съответно е заключено...

# 39
  • Мнения: 440
Качих и аз снимките си в албума!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=310414&pid=9062492
Направих един жълт гердан с гривна, моля някой да каже харесва ли му и дали да направя още нещо такова.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Такаааа пак съм аз- понеже до Базара остават има няма три седмици, това е моето официално обръщение към всички  Mr. Green:
Моля на срещите да има по голяма посещаемост, за да няма после изказвания, че някой ебил пренебрегнат/игнориран от към инфо и идей. Освен това до всички които нямат възможност да идват при опаковане и ценообразуване обявявам официално вратите на склада за отворени /същия като от Велик ден/ - като повтарям молбата си за списък с предоставените неща и горе долу колко са като себестойност а също така и предложение за продажна цена, с което ние ще се съобразим през първия ден, а през втория по наше усмотрение може да се коригира. В случаите в които тази молба не е изпълнена си запазваме правото по свое усмотрение да определяме цени и после не би следвало някой да има претенции. Който няма възможност да занесе нещата нека да се свърже с мен и може би с Люси /сега ще я питам дали е на разположение/ също и с Велвет /тя вече е безработна/ да минем и да оберем продукцията  Mr. Green Като поне да е придружена с нека на мамата която е правила нещата.
Точка втора от романа: Нека започне записването за смените за продавачки/вачи. Ориентировъчно мисля че раб. време ще бъде от към 10 до към 17-18 часа, затова моля пишете кой кога може като подчертавате с цвят свободните си часове, че да се вижда от пръв поглед. А аз знам че Камито прави едни прекрасни таблици и ще я помоля и сега да го стори ако има възможност.
И точка последна: Предлагам опаковане на стоките да се състои  от 09.12 /вторник/ пък ще видим ли имали за четири дена работа или ще свършим по рано.

# 41
  • Мнения: 738
Отзовавам се веднага на "романа"-мен ме пишете за неделята 14.12. със сигурност, а за съботата съм под въпрос!Онтосно предвижването на готовата продукция-ще се оговорим със Sna и заедно ще си я докараме (аз знам къде).В сряда съм на линия-да хапнем по тортичка и да обменим идеи, а относно датата за ценообразуване съм "ЗА"!!!

# 42
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
И аз набързо да се отчета  Mr. Green

Днес профучах през ПУ и им оставих картоните + една ножица с плавен загзаг, за разнообразие на картичките. Те действат  Grinning ... в момента ги хванах на украса на фигурките  Peace
madlen
- съжалявам, че по-рано не бях влязла в Темата .... да прочета за дрешките  Rolling Eyes .... но то не пречи, както ми се очертава ще имам отново ходене да им отнеса и пликчета за картичките /по пликчетата, ще се съобразят с размера  Peace/, така че ще ти се обадя да мина да взема и дрехите .... но това ще бъде следобеда /след 14 ч./ във вторник или сряда  Peace
Днес на ПУ оставих и 10 лв. да си купят от златиста/сребриста боя или флумастери, или нещо с брокат беше  newsm78 Добре, че не им купих от контура  ooooh!, той и без това е прилично скъп  Rolling Eyes

На Искра допълнително накупих и ще пратя утре: свещи, панделки и спрей /сисе, за спрея те търсих .... в крайна сметка намерих сребрист и златист в Практикер .... дано е сходен на твоя и им свърши работа  Peace/
Снимки допълнително ще пусна  Peace

За сряда съм на линия  Peace

За базара, съм към момента на линия и за 2та дни  Peace .... или през по-голяма част от времето през 2та дни  Peace

Нещата, които творите са страхотни  Heart Eyes  Hug Продължавайте в същия дух  Heart Eyes

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Люси моля те имай ме впредвид, защото доста ми е напечено края на годината, а дрехите са връхни и колата ми е пълна, а на вън е студено.
За Базара съм на линия и двата дни през цялото време, подготвена съм със ски панталон /дано още ми става до тогава/, шапки 2 бр. на коледно джудже и ушанки, изобщо пълна екипировка  Mr. Green
Част от готовата продукция:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=296917&pid=9073863

# 44
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
madlena - не се притеснявай, ще те имам впредвид  Wink Очаквай включване  Grinning
страхотни неща  Heart Eyes

Очаквам утре преди обяд включване от Мерелин, дали клубчето е свободно  Mr. Green /по нейни спомени към момента е  Wink/ ... В случай, че отпада .... може да остане варианта Капитолия  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт