задължително ли е...

  • 2 449
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 975
Вагиналната е по висока от орално измерената.

# 16
  • Мнения: 77
В библьотеката имаше из4ерпателна информация по този въпрос Laughing оказа се 4е орално мерена показва наи-ниски стоиности

# 17
  • София
  • Мнения: 1 946
Моята графика е с орална темп.
joroextremer , аз едва издържам, дето дори не те познавам, а не знам как имаш ти толкова търпение.... досега 100 пъти да съм направила теста, но няма да те агитирам - ти си решаваш.
Ще чакаме седмица и ще стискаме палци.  Mr. Green
Имам хубаво предчувствие.  Wink

# 18
  • Мнения: 77
saxophone омръзна ми да виждам отрицателни тестове затова предпо4итам да из4акам известно време Simple Smile и дано твоето пред4увствие да се окаже вярно  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 424
Здравейте моми4ета!Искам да ви попитам задалжително ли е когато има бременност базалната температура да е по-висока от обикновено?Зна4и след цикъла поддържах 35.9 , 36.1 , 36.2...а по време на цикъла-36.5, 36.4, 36.6.Сега трябва да ми доиде на 21.11 и се 4удя защо поддържам температура 36.7,-по висока от обикновено.Дали не се дължи на това 4е трябва да ми доиде цикъла или пък на евентуална бременност,което е по малко вероятно защото нямам симптоми на бременност
Мила аз съм в същото положение,но на мен ми закъснява вече 4ти ден.Все още ме е страх да си направя тест,за да не се окаже отрицателен.Пожелавам ти късмет и дано скоро видиш EFP

# 20
  • Мнения: 77
икка успех и на теб,дано да има с какво да се похвалим  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт