от кога заедно на масата?

  • 1 423
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 199
От кога вашите деца вече ядат заедно с вас?Имам предвид от вашата манджичка?

# 1
  • Мнения: 3 157
Зависи от ,,манджичката,,.Моето дете хапва отвреме на време от нашите чинии,ако примерно ядем супа,картофи със сирене и др.по-меки и подходящи за него храни.
Отделно за всяко дете си е различно кога ще мине на обща храна-зависи кога и как е захранено(рано/късно),има ли зъби,иска ли да дъвче,харесва ли му храната и т.н.
Въпроса ти е много общ и едва ли ще получиш 2 еднакви мнения.

# 2
  • Мнения: 9 814
След като навърши две години спрях да готвя отделно за нея.

# 3
  • Мнения: 4 433
Малко след годинка започна вече редовно да си хапва с нас Wink

# 4
  • Мнения: 1 734
И все още не яде всичко каквото ядем ние, без да е злояд

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Около 2г.Не всичко разбира се.

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 14:07 от margo71

# 6
  • София
  • Мнения: 2 296
Дъщеря ми е на 5 години,предпочита нещо отделно да е приготвено само за нея,дори и филийка да е.
Рядко яде това,което ние.Когато сме сами с децата,готвя предимно за тях.Малкия е на кухня,от нашата храна хапва
предимно сирене,месо,или каквото си хареса,но в малки количества.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 294
От около 2 г.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Сина ми е на две години, но все още има храни които му спестявам и му приготвям отделно.Но по-голямата част от манджите ни яде от като стана на 1 год. и 7-8 мес.

# 9
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 478
От година и два-три месеца хапва с нас, но по-скоро ние ядем от нейните "манджички", , а не тя от нашите, защото подготвям менюто като основно се съобразявам с нейните предпочитания и нужди, а отвреме-навреме приготвям по нещо "специално" за таткото Whistling

# 10
  • Мнения: 929
От преди да навърши година - аз не готвя с много подправки, а сол винаги може да се добави.

# 11
  • Мнения: 4 841
Откакто спрях да пасирам - беше на около година и половина. Но по принцип у дома се готви без запръжки, без твърде много подправки - всеки си слага после допълнително. Освен това, винаги има нещо сготвено, тоест - дори да са пържоли, гарнитурата към тях е "по-манджеста", така че дори да не се възползва на 100% от менюто, винаги е имало подходяща за него храна. Най-важното поне за мен е навика, традицията - да се сервира масата, да се седне, да се поговори... С всяка изминала година тези моменти са все по-приятни.

# 12
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
От 1г. и 6м.,или откогато е на ясла....преди това готвех отделно само за нея.

# 13
  • Мнения: 3 880
Не си спомням точно, но е било сигурно около годинката newsm78 , като естествено е хапвала само тази част от менюто, която е била подходяща за нея. По принцип рядко готвех специално за нея, стараех се обаче общата маджа да става и за нея, а в дните, в които сме ядяли нещо съвсем неподходящо й давах готово бурканче и така решавахме проблемът, но винаги сме били заедно на масата и ако проявеше интерес към нещо си казваше (показваше).

# 14
  • Мнения: 388
От 2 годишна - след като спряхме детската кухня и тръгна на ясла.

Общи условия

Активация на акаунт