Уволняват Коритаров!

  • 3 049
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 113
http://dnes.dir.bg/2008/11/21/news3633236.html

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 15:51 от Georgieva

# 1
  • София
  • Мнения: 2 801
Не мисля, че сутрешният блок ще е това, което беше досега. Sad Не вярвам Лорчето да се справя сама без него, те си имаха и закачка и бяха добър екип, но ще видим.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 793
Знаете ли какво е станало?

# 3
  • София
  • Мнения: 2 801
Не са казвали подробности, аз слушах новините по радио FM+, но нищо по- различно от горепосочената статия. И аз съм любопитна иначе.

# 4
  • Карлово
  • Мнения: 4 615
И кой ще го гледа това предаване тогава?

А ние какво с какво да го заместим сутрин?!  Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 1 402
А? Ама сутринта беше на екран?! Как е възможно ей, наистина няма свобода на словото!
Много важен тоя Златев, ако това е причината направо нямам думи.

"Здравей България" изобщо няма да е същото  предаване, съжалявам но го гледах заради Коритаров.

# 6
  • Мнения: 1 475
И сега какво ще гледам, сутрин???? Sad Много ми допадаше, как водеха двамата, като двойка! Това всъщност за мен беше и най-успешното публицистично предаване в Нова!

# 7
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Поредната комунистическа гавра....Иво Инджев , сега и Коритаров..къде живеем по дяволите  Sick

# 8
  • Мнения: 182
Коритаров е изключителен журналист за мен!Професионалист като него няма да остане без работа,но предаването за което е уволнен беше съвсем нормален лайф-един от стотиците ,които е правил.Незнам на кого от олигарсите е уронил авторитета,но за сетен път се убеждавам,че в тази държава играят само парите!Ще го гледам в която и кабеларка да отиде!Както й Маргарита Михнева,както и Ифандиев!

# 9
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Жалко, много жалко за него! Ей, в много мерзка държавица живеем, мамка му! Sick

# 10
  • Мнения: 674
ЕЕЕЕЕ много ме е яд,той ми беше любимец  #Cussing out
 Тея в нова телевизия са се побъркали наистина.

# 11
  • Мнения: 1 367
Аз гледах въпросното предаване.Г-жата си каза каквото имаше да си казва,спомена името на Златев и Коритаров на секундата поиска да се свърже с него.Човекът си свърши работата-даде възможност на засегнатата страна да изкаже мнение.Даже имам смътен спомен,че Коритаров планираше да покани Златев да му гостува в студиото,а не само по телефона.Даже и малко да не ми допада завързаният стил на изразяване,за мен той е един от най-добрите в професията.Жалко,смятах,че такива неща в Нова не се случват,но съм се лъгала.
Поредната комунистическа гавра....Иво Инджев , сега и Коритаров..къде живеем по дяволите  Sick
Иво Инджев не е единственият пример за слугинаж в БТВ.Не говоря празни приказки.

# 12
  • София
  • Мнения: 255
Сещам се за Ники дойнов и Мия Сантова. Тогава съм сигурна, че никой нескучаеше с тях. Поредната глупост.
Какво ще гледам сега сутрин се питам?
Гледах Нова само заради тандема Лора-Коритаров.
Бареков ще го пропусна............................

# 13
  • Лондон
  • Мнения: 403
Кой ли ще го замести?Само да не е Ники Кънчев или Милен Цветков.

# 14
  • Мнения: 2 957
Ееее...ужасно съм разочарована!
Бяха страхотен екип с Лора Крумова.

Общи условия

Активация на акаунт