Базалната температура показател ли е?

  • 2 434
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 045
Шуър Чек май е най-добър. Кога последно прави тест? Или не си правила? Ако си правила-можеш два дни след това пак нов, дотогава ако има нещо ще покаже ясно...Успех каквото и да желаеш Wink

# 16
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
При мен беше показател!
по-силен от лекарите дори..

# 17
  • Мнения: 3 164
 newsm44 newsm44 newsm44 Ура момичета-от тази сутрин съм вече без съмнения -е,оказа се че няма бременност(дойде ми М и БТ=36.3)-много съм доволна Grinning.
 А понеже не ми се пуска друга тема, да попитам тук за фолиевата к-на.Става въпрос за следното:Мой много добър познат е дистрибутор на едни хранителни добавки и разни др. неща съдържащи билката алое вера-фирмата е Форевър Ливинг,американска.Та от тези продукти има и фолиева к-на заедно с Витамин Б12(в една опаковка са) и той горещо ми ги препоръча и едва ли не ми набута в ръцете една опаковка онзи ден , когато бях шашната от факта бременна ли съм или не.И аз си взех една опаковка с 60бр. от 0.4 мг за сумата от....20лв. Shocked Shocked ShockedЕ, нямах си и на идея че са толкова пари, а итой ми препоръча да пия 3 пъти по 2 хапчета #Crazy newsm78 ,първия ден още ми стана адски зле и на другия ден ги намалих, а от днес не ги пия.Въпроса ми е :Пил ли е някой от вас от тази точно фолиева к-на на въпросната фирма(уж съм разумен човек, авиж и аз се ошашавих).

# 18
  • Мнения: 4 399
Дневната доза за ФК е 0.4 мг, така че 3х2 таблетки е някаква конска доза. Нещо се объркал твоя познат, което е доста лошо след като е дистрибутор...

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 21 556
Честит ти М Шони  Simple Smile !
А за тази ФК за пръв път чувам и тая цена .... Shocked #Crazy ! Без мен !

# 20
  • Мнения: 3 164
Дневната доза за ФК е 0.4 мг, така че 3х2 таблетки е някаква конска доза.

Явно е така,защото толкова много свят започна да ми се вие,че направо имах чувство ,че ще падна в несвяст Twisted Evil
Честит ти М Шони Simple Smile !
А за тази ФК за пръв път чувам и тая цена .... Shocked #Crazy ! Без мен !

Благодаря Морена.Наистина цената е шокираща,но той това го обяснява с факта,че тези които се продават в аптечната мрежа са синтетични(както и останалите лекарства), а на определената фирма били уж от природни и екологични продукти Whistling
Та като се замисля нещо ми замирисва на пирамидка тази фирма newsm78, а идругите им продукти са доста скъпи Money.

# 21
  • Мнения: 3 154
Синтетични-минтетични, по-добре 120 таблетки за 4 лв. и да ги пиеш по 1 на ден, отколкото 60 за 20 лв. Money А и на никой нищо не му е станало от "синтетичните" лекарства Wink
П.П. И честита ти М. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт