Първокласник съм и най-обичам сам от книжката да сричам.

  • 17 038
  • 331
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 479

А ние в сряда по бит и техника май ще правим парка, събрахме клони шишарки, сега кутия от бонбони ни трябва и капачки от шишета, ама откъде да ги взема Laughing

Имаме колекция от капачки. Само кажи какви трябват  Laughing

# 316
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ха, здравейте!

Снощи тръгнах да пиша, но фактора Емма ми попречи да напиша каквото и да било  Crazy

Основното беше, че искам да ви питам вашите деца много ли ги болят колената от растежа? Констанца често плаче, а снощи направо виеше и крещеше от болки  Sad Много я мъчат колената. Баба й(рентегенов лаборант от дълги години в една от големите ни б-ци) вече се замисля дали не е друг проблема, а не растежа и да я води при някой ортопед  newsm78 А снощи за капак и корем я сви-на обед в стола имали боб  Crazy Явно не е бил досварен.

Иначе учителката по физическо(отделен учител е) се оказа невинна по въпроса с играенето по чорапи. Добре, че не я навиках предварително. Всъщност са си играли по гуменки, само някакви кълбета на дюшека са правили боси. Така или иначе от този месец няма да ходи на спорт. Тя не напира, а и тези колена.....

# 317
  • София,
  • Мнения: 4 267
ГИта при нас няма такива проблеми, а и от растежа не би могло да я боли, така че я заведете при специалист, ортопед или най добре при ревматолог! Hug

# 318
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И Дарето няма проблем с колената.
 Аз навремето имах,но тогава растях твърде бързо-17 см за 3 месеца.  ooooh!

# 319
  • Мнения: 1 312
Гига Ог моите деца не са се оплаквали до сега да ги болят колената  newsm78
Ще следя темата,жал ми стана за Констанца явно много я боли за да реве милата така Hug

# 320
  • Мнения: 3 886
Гита на моя приятелка детето е на 3.половина и постоянно реве от болки в краката.Е вярно че е доста висока и едра за годините си но майка и е имала същия проблем до 3 клас.Тя твоята висока ли еТова е от бъзия растеж болката  за това трябва да се пият калци и витамин Д.Зада може да  ги усвои организма ,защото калцийте без вит Дне се усвоява от организма.То в костите сидърпат нужните витамини и от там е болката

# 321
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Moя позната вчера  купи барбито от Метро-60 лев.,понеже ние имаме друга мечта аз не съм го взела.Вчера и купих тези прословути маратонки с колелца Crazy
Аника, би ли споделила от къде купи маратонките и за колко?  Hug Това е единия от подаръците, който съм намислила за Петьо, най-вероятно за РД - 20.12. А за Коледа още се чудя...той всеки ден си сменя желанието - минахме през голяма кола от Формула 1, двустранна дъска за писане, някакви играчки на Спайдермен. Последно пред Хипо демонстрираха една полицейска кола с дистанционно - сега иска нея... Crazy Има толкова много такива коли и не играе с тях. Още писмо не сме писали, защото не били взели всички букви  ooooh!. Казвам му, че ще му помогна и не е проблем някои букви да ги пише печатно, както ги знае, но той каза, че Дядо Коледа нямал да разбере. Crazy Разбрахме се да изчакаме и буквите, които ще вземат тази седмица.  Mr. Green
И Петьо го болят краката, но не колената, а прaсците му изтръпват. Явно болката е много силна, чак се събужда от нея и плаче. Педиатъра каза, че е от рaстежа,  да пие Калций+вит.Д. Доста се бяхме притеснили. Сега се случва по-рядко. Peace

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 11:47 от mar4ela5

# 322
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ето новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=353064.0

Заглавието го взех от първа страница на тази тема.

# 323
  • Мнения: 7 263
Аника - от къде ги купи?

# 324
  • Мнения: 310
Идват празници, снощи украсихме елхата.Нищо не се чува за тържество все още.

# 325
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ей и моя иска от тези маратонки с колела, даже една приятелка преди време му беше подарила едни, но те бяха от нейното момиченце и бяха с розово и сиво , номер 35 и той реши, че първо му са големи, а и са женски и ги подарихме на дъщерята на кумата ми. Тя много им се радва, ама нещо не ги кара, неудобни са и за каране. А в училището на моя пък директорката е пуснала заповед, че се забранява идването с такива обевки на училища, явно е имало инциденти и не им се ще да се повтарят. НО те са си страшно неудобни за каране според мен. А и ние му купихме ролери за първи юни така, че мисля че няма нужда и от такава екстра. Той и без това е толкова спънат в краката, пада като ходи, та само и това му трябва да се пребие някъде Mr. Green

# 326
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Аника - от къде ги купи?

 В ибей оригиналните са на половин цена от Бг.Тук от тях под 120 лв няма. ooooh!

# 327
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Ето новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=353064.0

Заглавието го взех от първа страница на тази тема.


Аника - от къде ги купи?

 В ибей оригиналните са на половин цена от Бг.Тук от тях под 120 лв няма. ooooh!
Фантичка , за една година крака му е порастнал с 3 номера Crazy, а и въобще не пази, така че не държа да са оригинални, дори предпочитам да не са. Peace

# 328
  • София,
  • Мнения: 4 267
Фантичка, аз съм виждала преди в магазин Стил 99 такива обувки бяха на МЕЙТ Стар и не бяха толкова пари - до 50 лв.мисля че бяха.

# 329

Общи условия

Активация на акаунт