Как бихте постъпили?

  • 2 942
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 342
Според мен мъж който държи на дадена жена ще прекопае света и пак ще намери начин да се видите,но 3пъти да отказва ми е малко странно.Другият вариянт е да малко срамежлив и да не смее,да не е готов...знам ли.Нищо не губиш.Не го мисли.То ако има да става нещо ще стане.

# 16
  • Мнения: X
А защо просто не се разберете да се видите в някакъв момент, удобен и за двамата? Малко несериозно ми звучат подобни уговорки. Ако се окаже,че той си е такъв- несериозен, а ти точно напротив, би ли ти било приятно да излизаш с него? В случая според мен нещата не опират до закъсалост, а по-скоро до  отношение и до доза уважение, към хората, с които контактуваш, а оттам и към самия себе си. Всеки път, когато се е обаждал ти си била на разположение, а той си е намирал извинения. Той дали ще бъде толкова толерантен ,ако му се обадиш?  Определете си среща, а после си намери причина да не излезете. Щом не ти е толкоз важен, пробвай да видиш как би реагирал, и ако се отдръпне или пък упорито продължи да те търси вече ще си направиш извода искаш ли не искаш ли да го познаваш.

# 17
  • Мнения: 304
не насилвай нещата -времето ще покаже не очакваи и прекалено много

# 18
  • Мнения: 152
А защо просто не се разберете да се видите в някакъв момент, удобен и за двамата? Малко несериозно ми звучат подобни уговорки. Ако се окаже,че той си е такъв- несериозен, а ти точно напротив, би ли ти било приятно да излизаш с него? В случая според мен нещата не опират до закъсалост, а по-скоро до  отношение и до доза уважение, към хората, с които контактуваш, а оттам и към самия себе си. Всеки път, когато се е обаждал ти си била на разположение, а той си е намирал извинения. Той дали ще бъде толкова толерантен ,ако му се обадиш?  Определете си среща, а после си намери причина да не излезете. Щом не ти е толкоз важен, пробвай да видиш как би реагирал, и ако се отдръпне или пък упорито продължи да те търси вече ще си направиш извода искаш ли не искаш ли да го познаваш.

Интересното е, че той е човекът, който ме кани и след това... Малко странно се чувствам, но както писах по-нагоре съм широко скроена и не се заяждам за дреболии. Ще го видя като се срещнем и мисля, че тогава ще преценя. Ако се окаже несериозник... хм... той губи  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: X
Да, де, и мен това ме учудва, че хем той е инициаторът, хем после дава на заето. Няма смисъл да се заяждаш, така или иначе рано или късно ще стане белнИ кой какъв е и защо такъв е. Успакой ся сега и късмет   bouquet

# 20
  • Мнения: 12 662
Брой до 3. Ако трети път ти направи този номер, поне за мен, ще дойде в повече.

# 21
  • Мнения: 2 229
Защо трябва да "постъпваш" някак? Rolling Eyes
Напълно е възможно да ти отказва по стечение на обстоятелствата, така че се вижте, пък тогава ще разбереш прави ли се на интересен или наистина е бил зает.

Да, де, и мен това ме учудва, че хем той е инициаторът, хем после дава на заето. Няма смисъл да се заяждаш, така или иначе рано или късно ще стане белнИ кой какъв е и защо такъв е. Успакой ся сега и късмет   bouquet

Мен не ме учудва, точно защото той е инициаторът - ако тя го беше поканила и после той отменя срещата, да си помислиш, че се измъква, но като той я е уговарял, напълно е възможно да е изникнало нещо в последния момент...

Така че не прибързвай и не се впрягай много, то ще си проличи. Peace

# 22
  • Мнения: 2 180
Да пишеш после какво е станало, налиииии?  Flutter Ех, колко са хубави тези първи трепети...

# 23
  • Мнения: 2 556
На мен ако някой в начален етап на свалка ми каже, че ще учи за изпит, вместо да се види с мен, никога повече няма да види втори шанс. Така ще си спестя доста други изненади за в бъдеще.

# 24
  • Мнения: 2 229
На мен ако някой в начален етап на свалка ми каже, че ще учи за изпит, вместо да се види с мен, никога повече няма да види втори шанс. Така ще си спестя доста други изненади за в бъдеще.

Това са превземки вече и правене на кой е много важен. Laughing

# 25
  • Мнения: 3 146
Добре, помисли логично - нима не е знаел 2 дни преди изпита си, че има да учи и че има изобщо смисъл?! Знаел е, но въпреки това ти е предложил среща, която явно после е щял да откаже... Има два варианта - да те върти, т.е. мотае те или - толкова силно иска да се видите, че е склонен да послъже, само и само да не пропусне шанса да те покани, за да не си помислиш, че не го интересуваш, въпреки че знае, че после ще ти откаже, но пак ще има вратичка (отворена с обяснението, че разбира колко е несериозно...).

Просто го питай кой от двата варианта е.

Аз лично не бих му се обадила, но бих излязла с него, за да не се окаже, че наистина е било малшанс. Винаги предпочитам сама да се уверя, преди да взема твърдо решение.

# 26
  • Мнения: 2 556
Сега да се изкажа защо съм толкова категорична Simple Smile Първо, отказвала съм се напълно от идеята да се видя с някой мъж и по доста по-леки причини (това тук си е чиста проба разиграване).

Второ, моя приятелка попадна на един такъв екземпляр. Той я покани официално 2 седмици по-рано за точно определен уикенд да ходят в не знам кой си балкан. Дори беше й обяснено как ще пътуват дотам, кой още ще идва и т.н. Та тя взе, че се нави. В четвъртъка преди въпросния уикенд обажда се човека и казва, че вилата била дадена на други хора  newsm78 Както се сещате, България е пълна с балкани и вили, ама нейсе. Тя беше убедена, че той има друго предложение, но не се оказа така. Накрая тя му звънна в съботата просто от любопитство и човека отговори, че някакви приятели го звлекли на гости извън града и го напили, затова не може да се видят. Та моето мнение е видиш ли нещо не на място, отказвай се още в началото.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 990
Тъй като в случая отношенията ви са далеч от сериозни, след като е отложил два пъти, бих му казала "Разбира се, ОК, свърши си работа" и толкова. Ако се обади трети път, може да се уговоря нещо, в зависимост от настроението, дали ми е приятен и дали ме кефи. В крайна сметка вие сте неангажирани хора, нормално е всеки да си има странични задължения и да се налага да си напасвате програмата спрямо тях. И със сигурност не бих го питала дали иска да се виждаме или не, защото след като звъни, явно иска да се видим...Като цяло моята тактика е да се държа естествено до момента, в който не ме предизвикат да извадя торбата с мурафетите. Но в случая го погледни все едно някоя приятелка или позната ти се е извинила на два пъти, че не можете да се видите, мисля, че към нея не би била толкова строга.

# 28
  • Мнения: 4 187
Добре, помисли логично - нима не е знаел 2 дни преди изпита си, че има да учи и че има изобщо смисъл?! Знаел е, но въпреки това ти е предложил среща, която явно после е щял да откаже...



И на мен това ми направи впечатление, на какви срещи те кани като знае, че е ангажиран  newsm78.


Тъй като в случая отношенията ви са далеч от сериозни, след като е отложил два пъти, бих му казала "Разбира се, ОК, свърши си работа" и толкова. Ако се обади трети път, може да се уговоря нещо, в зависимост от настроението.....

Предполагам , че и аз бих пстъпила така.

# 29
  • София
  • Мнения: 7 990
Добре, помисли логично - нима не е знаел 2 дни преди изпита си, че има да учи и че има изобщо смисъл?! Знаел е, но въпреки това ти е предложил среща, която явно после е щял да откаже...



И на мен това ми направи впечатление, на какви срещи те кани като знае, че е ангажиран  newsm78.
На мен като студентка също ми се е случвало да си правя едни планове за учене, ама да се помоткам, да ми изникне нещо странично и да не мога да си седна на д-то и да уча. И заради това става в последния момент. А два дни до изпит хич не са много време, особено ако държиш да го вземеш, че да ти се маха от главата.

Общи условия

Активация на акаунт