Нормално ли е това?

  • 3 655
  • 57
  •   1
Отговори
Искам вашето мнение. Нормално ли е когато живеете  с един човек, той поне веднъж на ден да се чува с бившата си жена, която гледа детето му и живее в неговата къща? Че понякога и по няколко пъти. Когато му направя забележка че не ми е приятно той да мисли какво ще вечерят ми отговаря,че трябва да се грижи за дъщеря си, да проверява всеки божи ден какво правят, къде са и едва ли не какво ще ядат. И това било нормално???!!! Вие как мислите?

# 1
  • Мнения: 4 784
Чак всеки ден, че и по няколко пъти на ден за мен не е нормално.

# 2
 newsm78 Не. Извинявай за въпроса, но вие заедно ли живеете или само се виждате всеки ден?

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Той ли я е напуснал?   Thinking

# 4
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Смени си заглавието на темата.....,никой няма право да определя кое е нормално и кое не -  в личния живот на другите хора. Wink

# 5
  • Мнения: 2 556
Според мен е нормално да се интересува с какво се храни детето, отделен въпрос е, че е нормално теб това да те дразни. Все пак си се хванала с мъж с дете, това не би трябвало да е някаква кой знае каква изненада

# 6
  • София
  • Мнения: 7 984
Кога са се разделили, той ли я е напуснал? Иначе за мен е по-разбираемо тези разговори да се водят в твое отсъствие, най-малкото да не те дразни, след като си му показала, че не ти е приятно.

# 7
  • Мнения: 4 965
За мен е абсолютно нормално един баща, независимо женен или разведен за майката на детето си, да се чува с майката по няолко пъти на ден /особено ако не вижда детето си всеки ден/ и да се интересува от него - какво е яло, как е спало, как върви училището и т.н.
Ненормално е да не се интересува.
Ако детето е достатъчно голямо, бащата може да се обажда директно на детето, но пак е добре да се чува "контролно" и с майката.
Браво на такива отговорни бащи.
Като е разведен, не означава, че е разведен и с детето/децата си.
А ти предполагам си знаела, че той има дете преди да заживеете заедно...

# 8
Кога са се разделили, той ли я е напуснал? Иначе за мен е по-разбираемо тези разговори да се водят в твое отсъствие, най-малкото да не те дразни, след като си му показала, че не ти е приятно.
Тя просто е майка на детето му. Не мога да кажа кога я е напуснал, знам само че от 4-5 години е с мен а от три живеем като семейство. Той просто вече е улегнал мъж или просто му е хубаво с мен и няма нужда от втори, трети и от хайманосване. Дразни ме това че все едно тя не е майка, чака на бащата и на бабата на детето и да се грижат за него едва ли не. Разбирам го че се интересува и така трябва да бъде, ама по няколко пъти на ден??? Вие ако живеете с детето си сама, ще чакате ли бащата да се обади да ви каже да си заведете детето на лекар или зъболекар или да му приготвите закуска или вечеря???

# 9
  • Мнения: 4 784
... все едно тя не е майка, чака на бащата и на бабата на детето и да се грижат за него едва ли не.
Разбираемо е в такъв случай. Явно се притеснява човека. Явно и детенцето е по - големичко, защо не контактува директно с него?

# 10
  • Мнения: 2 556
Има жени, които наистина предпочитат да има на кого да се опрат и кой да ги посъветва, което е нормално. Ти за 3 години не си ли свикнала с разговорите и общуването им?

# 11
Има жени, които наистина предпочитат да има на кого да се опрат и кой да ги посъветва, което е нормално. Ти за 3 години не си ли свикнала с разговорите и общуването им?
Свикнала съм донякъде. Просто аз съм човек, който се оправя сам, от малка съм свикнала така и  не разчитам на никой, затова ми се вижда ненормално една майка да не може да се справя с домашните си задължения и с потребностите на детето си и все да чака на някой.

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
и двете неща са нормални

# 13
  • Мнения: 3 146
Виж, наистина звучи абсурдно, 4 години да не си се дразнила и сега изведнъж да се присетиш. Щом е от 4-5 години така, няма да се промени и наистина явно го прави заради детето.

Късно е да се присещаш за това сега и да искаш да се промени. То явно и детето е голямо вече.

Няколко пъти на ден... Не е някак "нормално" (не е добра думата, наистина), но вече е навик. Трудно ще го откажеш от навика му.

Аз твърдо ти заявявам, че не бих могла да издържа 4-5 години по този начин, та каквото ще да става.

# 14
  • Мнения: 4 965
Не мога да разбера къде е пробемът.
С мъжа ми сме щастливо женени, но винаги, когато единият е сам с децата, другият му се обажда поне по 5-6 пъти на ден с въпроси от типа "спаха ли", "ходихте ли на разходка", "студено е - да им облечеш пуловери". И не става въпрос, че някой от нас чака другият да се погрижи за децата, мързи го, не се сеща или вторият дава акъл, не изпитва доверие и нещо подобно. Става въпрос за елементарна загриженост за собствните ни деца...

# 15
  • София
  • Мнения: 7 984
Вие ако живеете с детето си сама, ще чакате ли бащата да се обади да ви каже да си заведете детето на лекар или зъболекар или да му приготвите закуска или вечеря???
Aми преди всичко трябва да се прецени какъв тип е майката на детето му. Има жени, които изцяло са се оставили на съпрузите си - настоящи или екс - и очакват те да им организират живота. Логично е тогава да се чуват толкова често и да я "контролира" до известна степен какво е свършила и какво не. Бога ми, та аз за 20 дни оставих кучето!!! на майка ми и й звънях през ден, за да чуя как е. А майка ми е точно от този тип, на който не можеш да повериш абсолютно нищо - като се прибрах кучето беше болно и половината от цветята ми изсъхнали. Така че, ако и тази жена е такъв тип, напълно нормално е да я ръчка за това или онова. Все пак е родител, притеснява се за детето си...Ако толкова те дразни, намекни деликатно. Ако е интелигентен човек, ще се усети да го прави в твое отсъствие.

# 16
  • Мнения: 284
И на мен ми се вижда малко прекалено такова внимание. От друга страна, щом това продължава толкова години - да не би ти чак сега да си забелязала, че към бившето си семейство той проявява повече внимание, отколкото към теб. Подобно "откритие" човек прави, когато има друга причина да се съмнява във връзката си. Опитай се да си изясниш откъде идва истинската ти причина за неудовлетвореност.


винаги, когато единият е сам с децата, другият му се обажда поне по 5-6 пъти на ден с въпроси от типа "спаха ли", "ходихте ли на разходка", "студено е - да им облечеш пуловери". ...Става въпрос за елементарна загриженост за собствните ни деца...

Скъпа azaf, много хора ще ти кажат, че би им било досадно съпругът им или някой друг близък да им звъни с подобни въпроси по няколко пъти на ден - просто въобще не става дума за "елементарна загриженост", а за съмнение в способностите на другия човек да прецени елементарни неща - от сорта, че навън е студено, или че може да забрави да отидат на разходка и е добре да се подсети деликатно с въпрос "ходихте ли на разходка"

# 17
  • Мнения: 25 565
Не мога да кажа кога я е напуснал, знам само че от 4-5 години е с мен а от три живеем като семейство. Той просто вече е улегнал мъж или просто му е хубаво с мен и няма нужда от втори, трети и от хайманосване.

Като. Ама дали сте?
Според теб той няма нужда от други хора, според него - явно има.
Всъщност, сигурна ли си, че ти си неговото семейство?

ПП Тази тема колко пъти ще я нищим вече? Хайде, смени плочата, а?

# 18
  • Мнения: 12 662
Ех, бре, тая пуста ревност към бившите.

# 19
  • Мнения: 6 657
На мен пък ми се струва ненормално да не чуваш детето си всеки ден поне по веднъж, ако не живееш с него. Да не се интересуваш какво е яло, спало ли е и други такива неща.
Учудвам се, че някои хора изобщо могат да заспиват спокойно без тези неща, но ............... други пък твърдят, че това е нормално.
Още по-ненормално ми се струва жена да го твърди, но ................. всеки има право на мнение.
Като си го взела си знаела, че има дете. Ще трябва да приемеш и неговия начин на грижа за това дете. Не можеш да определяш кое е нормално и кое не е за други хора и други деца. Можеш да определяш само за себе си и да се държиш съгласно твоите разбирания.

# 20
  • Мнения: 3 423
Нормално е, щом и двамата го искат.

# 21
  • Мнения: 4 965
...
Скъпа azaf, много хора ще ти кажат, че би им било досадно съпругът им или някой друг близък да им звъни с подобни въпроси по няколко пъти на ден ...


Не ни е досадно /на нас, нашето семейство - за другите не ме интересува особено/. Приятно е да знаеш, че другият човек също е загрижен за теб или за децата ти /за децата е в пъти по-приятно/.
Отделно по 5-6 пъти още се чуваме с въпроси от типа: "как си", "успя ли да обядваш", "имаш ли много работа", "мисля за теб" и т.н.
С родителите ни също се чуваме поне 2-3 пъти на ден - от 7 г. живеем самостоятелно като семейство, а преди това и двамата сме живяли отделно от родителите си още 3-4 г. Това не пречи да проявяваме внимание едни към други. Ето, тази нощ летя за Брюксел и имам поръчение от половинката и от баща ми да им звънна от летището, от летището във Франкфурт /там се прекачвам/, от летището в Брюксел и като се настаня в хотела. И не е липса на доверие - пътувам често и досега не съм се губила - просто искат да знаят, че съм добре. Същото е и с децата - аз имам нужда да знам, че са живи и здрави, когато не се виждаме.
Затова приемам за нормална подобна загриженост.

На мен пък ми се струва ненормално да не чуваш детето си всеки ден поне по веднъж, ако не живееш с него. Да не се интересуваш какво е яло, спало ли е и други такива неща.
Учудвам се, че някои хора изобщо могат да заспиват спокойно без тези неща, но ............... други пък твърдят, че това е нормално.
Още по-ненормално ми се струва жена да го твърди, но ................. всеки има право на мнение.
Като си го взела си знаела, че има дете. Ще трябва да приемеш и неговия начин на грижа за това дете. Не можеш да определяш кое е нормално и кое не е за други хора и други деца. Можеш да определяш само за себе си и да се държиш съгласно твоите разбирания.

 Peace  bouquet

# 22
  • Мнения: 553
Да се намери един читав татко и той пак е крив, този път на настоящата ...
Това жените сме много обсебващи създания, винаги е извиквало огромно презрение у мен когато настоящите се опитват бившите жена и деца, живи да ги погребат ако може, и често пъти успяват да отдалечат таткото много от децата му от предишен брак. много е грозно и непочтено. колкото и здаима нужда жената от сигурност тя все пак е порасла, а тези деца те имат много по-голяма нужда от баща си. Грехота е да се посяга на тези връзки, колкото и да е дразнещо за някои хора...

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Това не означава непременно, че все още има чувства към бившата си. Може би е човек, който обича да контролира нещата или пък вижда, че бившата му не се грижи добре за детето и затова се интересува.

# 24
  • Мнения: 4 965
Това не означава непременно, че все още има чувства към бившата си. Може би е човек, който обича да контролира нещата или пък вижда, че бившата му не се грижи добре за детето и затова се интересува.

Или просто е един нормален, обичащ детето си, загрижен и внимателен баща.
Щом е разведен с майката, то той не е разведен и с детето си...
 Sunglasses

# 25
  • Мнения: 69
Разбираемо е да се дразниш от това,опитай да промениш нещата,поговорете.Ако са решили единия родител да се грижи за детето то трябва да са били наясно и двамата какво означава това.Не е нормално всеки ден да и звъни,да пита кой какво е ял и т.н.Да ги чува 1-2 пъти седмично е едно ,но всеки ден,по няколко пъти......Просто ти си човека,който трябва да промени това.УСПЕХ

# 26
  • Мнения: 3
Нормално е един баща да се грижи и интересува за детето си .Аз лично го поздравявам newsm10

# 27
  • София
  • Мнения: 193


Или просто е един нормален, обичащ детето си, загрижен и внимателен баща.
Щом е разведен с майката, то той не е разведен и с детето си...
 Sunglasses
Peace Аз лично по няколко пъти на ден се обаждам да питам за децата и  се чувам с мъжът ми . Така е при нас ,не казвам ,че при всички трябва да е така , Naughty казвам как е при нас Peace

# 28
  • Мнения: 919
Искам вашето мнение. Нормално ли е когато живеете  с един човек, той поне веднъж на ден да се чува с бившата си жена, която гледа детето му и живее в неговата къща? Че понякога и по няколко пъти. Когато му направя забележка че не ми е приятно той да мисли какво ще вечерят ми отговаря,че трябва да се грижи за дъщеря си, да проверява всеки божи ден какво правят, къде са и едва ли не какво ще ядат. И това било нормално???!!! Вие как мислите?
Нормално е,разбира се,щом детето му е при нея. Peace

# 29
  • Мнения: 537
Не мога да си представя да се разделим /не дай си боже/ с моя мъж, детето да остане при него и аз да не се обаждам поне по веднъж на ден, за да чуя как е малката. Не, shine girl, за мен пък не е нормално това, което си написала. 1-2 пъти седмично не е достатъчно, все пак му е дете, а не приятел, нали? И тук не става въпрос дали се съмняваш в способностите на другия.

Разбираемо е да се дразниш от това,опитай да промениш нещата,поговорете.Ако са решили единия родител да се грижи за детето то трябва да са били наясно и двамата какво означава това.Не е нормално всеки ден да и звъни,да пита кой какво е ял и т.н.Да ги чува 1-2 пъти седмично е едно ,но всеки ден,по няколко пъти......Просто ти си човека,който трябва да промени това.УСПЕХ

Към авторката: като толкова те дразни говорете, но внимавай да не станеш виновна, че се опитваш да го откъснеш от детето му.  Peace

# 30
  • на пистата
  • Мнения: 5 824
Не мога да разбера къде е пробемът.
С мъжа ми сме щастливо женени, но винаги, когато единият е сам с децата, другият му се обажда поне по 5-6 пъти на ден с въпроси от типа "спаха ли", "ходихте ли на разходка", "студено е - да им облечеш пуловери". И не става въпрос, че някой от нас чака другият да се погрижи за децата, мързи го, не се сеща или вторият дава акъл, не изпитва доверие и нещо подобно. Става въпрос за елементарна загриженост за собствните ни деца...
нормално е при семейства които  са заедно като твоето,моето и други,но разделени от 5 години не е нормално всеки ден да звъни и то на бившата,предполагам по написаното от нея,че детето е поне на 7-8г ми да говори директно с него,защо звъни на бившата newsm78

# 31
  • Мнения: 22 414
Струва ми се нормално човека да се грижи за детето си и ако няма възможност да го вижда всеки ден, то поне да се интересува от него като се обажда по телефона.
Щом сте от толкова време заедно, едва ли това е започнало от вчера, или от вчера ти е направило впечатление?

# 32
  • Мнения: 2 448
Поздрави за таткото, малко са такива бащи, особено след като свият второ семейно гнездо.
Все пак не правят телефонен секс с бившата , нали?  Wink

# 33
  • Мнения: 6 657
нормално е при семейства които  са заедно като твоето,моето и други,но разделени от 5 години не е нормално всеки ден да звъни и то на бившата,предполагам по написаното от нея,че детето е поне на 7-8г ми да говори директно с него,защо звъни на бившата newsm78

Ти някога оставяла ли си детето да го гледа някой друг за повече от няколко часа?
Примерно да си била някъде за няколко дена и през това време освен с детето не си ли говорила и с възрастния, който го гледа. Дори и да не ти се е случвало се опитай да си го представиш. Да не казваш, че едно 7-8-10 годишно дете е способно да ти даде цялата информация, която ти трябва как е и дали няма проблеми.
И какво общо има щастливо женените с желанието да знаеш как е детето  newsm78
Може и да не съм щастливо женена за някой, но ако той се грижи за детето ми и може да ми каже каквото ме интересува за детето ми изобщо не намирам за ненормално да го търся колкото и както реша. Ненормално е обратното според мен.

# 34
  • на пистата
  • Мнения: 5 824
нормално е при семейства които  са заедно като твоето,моето и други,но разделени от 5 години не е нормално всеки ден да звъни и то на бившата,предполагам по написаното от нея,че детето е поне на 7-8г ми да говори директно с него,защо звъни на бившата newsm78

И какво общо има щастливо женените с желанието да знаеш как е детето  newsm78
Може и да не съм щастливо женена за някой, но ако той се грижи за детето ми и може да ми каже каквото ме интересува за детето ми изобщо не намирам за ненормално да го търся колкото и както реша. Ненормално е обратното според мен.
копирай ми целия пост и тогава ме цитирай,цитирала съм азаф която казва,че на ден по пет шес тпъти се чуват,да и ние сме така,но не може да ме убедите,че при разведени хора е нормално това Naughty

# 35
  • София
  • Мнения: 1 735
Вие вземате ли детето при вас?Ако тогава вече и се обажда е проблем.Може просто детето много да му липсва и да е много загрижен. Но ако интимничи с бившата,нека да си ходи при нея,вместо да и звъни по 5 пъти на ден и да се прави на семеен с теб.
А лично мен тези обаждания биха  ме дразнили,ако са в мое присъствие и ако бях на мястото на мъжа ти щях да звъня,но не пред теб.Мен ме дразни мъжа ми като говори по тел. по работа,а камо ли ....Чувствам все едно е пред мен,но духом го няма.Предполагам,че и ти това чувстваш и наистина е дразнещо.

# 36
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Авторката,още ли се мъчиш или ти доставя удоволствие да се започне отново спор между бивши и настоящи,като за  предколедно....? Simple Smile
Не съм в състояние да лепвам етикети кое е нормално и кое не...,но на теб ти пожелавам да намериш своето щастие  и да престанеш да се вайкаш и да живееш нечии друг живот....

# 37
  • Мнения: 1 341
Нормално или не, това е факт...и мисля е време да се примириш, а не всеки месец да пееш една и съща песен.

ПП. Евала на такива бащи!

# 38
  • Мнения: 1 289
Искам вашето мнение. Нормално ли е когато живеете  с един човек, той поне веднъж на ден да се чува с бившата си жена, която гледа детето му и живее в неговата къща? Че понякога и по няколко пъти. Когато му направя забележка че не ми е приятно той да мисли какво ще вечерят ми отговаря,че трябва да се грижи за дъщеря си, да проверява всеки божи ден какво правят, къде са и едва ли не какво ще ядат. И това било нормално???!!! Вие как мислите?

Нормално е, това е тема - n на брой по този въпрос.

# 39
  • на пистата
  • Мнения: 5 824
кое е нормалното само да ми обясните Rolling Eyesявно не сте били от другата страна за да мислите така.
казвам го от собствен опит.авторката,какво стана,нищо не казваш

# 40
  • Мнения: 3 716
Не е! Naughty
Значи бившето семейство има право на грижи от таткото, а настоящето- кучета го яли? Направо да не го създаваме тогава, тя, настоящата е да пере и да топли леглото . Ако майката толкова не заслужава доверие, да направи постъпки да си вземе детето. А ако сърцето и мислите са му в другия дом- да се връща, откъдето е дошъл!

# 41
  • Мнения: 232
Няколко пъти на ден са множко.Лесно им е на другите да казват,че ревнуваш,ама я да се поставят на твое място.Щом му е толкова милно да вземе да си го гледа.

# 42
  • Мнения: 2 556
И аз съм сигурна, че би ме дразнило, но нали като се захващаш с мъж с деца, трябва да ти е ясно, че все нещо ще те дразни?? Никой не те е накарал насила да избереш точно този мъж все пак, светът е пълен със свободни мъже.

# 43
  • Мнения: 2 448
Най близките ни семейни приятели за мен са пример как две жени бивша и настояща както и децата на двете от този мъж се разбират прекрасно. Малката ходи често на гости на брат си при бившата жена, която я гледа!
Отбелязвам, че настоящата беше любовница 2 години и чак тогава мъжа се разведе и им се роди детето. И до сега се шегуват като се обади бившата у тях, като му казва "скъпи жена ти те търси".   Laughing
Бащата се грижи и за двете си деца наравно, подчертавам го дебело, защото явно някой не разбират , че с детето си не можеш да се разведеш. И не говоря за търсене от време на време, в течение е на ежедневните неща свързани с него, макар, че вече е голям.

# 44
  • София
  • Мнения: 17 258
Аз само не разбрах при 4-5 годишна връзка с този мъж, авторката тия дни ли чак взе да я дразни това?
Ако е така, значи има нещо друго неясно нежду вас двамата, което ти избиваш, като "обвиняваш" разговорите на приятеля с бившата му.
И ние се чуваме често с бащата на детето ми, но ако трябва да съм честна, ако ми звъни по два пъти на ден аз самата ще се дразня, камо ли приятелката му или приятеля ми.

# 45
  • Мнения: 1 289
кое е нормалното само да ми обясните Rolling Eyesявно не сте били от другата страна за да мислите така.
казвам го от собствен опит.авторката,какво стана,нищо не казваш

Ми то нещата се претеглят преди да застанеш от другата страна. Не мислиш ли?

# 46
  • на пистата
  • Мнения: 5 824
кое е нормалното само да ми обясните Rolling Eyesявно не сте били от другата страна за да мислите така.
казвам го от собствен опит.авторката,какво стана,нищо не казваш

Ми то нещата се претеглят преди да застанеш от другата страна. Не мислиш ли?
ами те се претеглят от двете страни ама при тях май само едната го е направила.

# 47
  • Мнения: 12 662
Не разбрах какво толкова пречи 1 или 2 или повече тел. разговора.

# 48
Благодаря ви за отговорите. Естествено не е от вчера моят, така да се каже, проблем. Исках да видя и др.гл.точки, мисля че ми помогнахте да се поуспокоя и да видя, че няма нищо нередно в неговите постъпки. Все пак той затова не е с нея а с мен. Защото е безотговорна и несамостоятелна като човек, но нека не съдя, той си знае. Все пак се радвам че имам такъв "баща" до себе си.Просто напоследък имам чувството че след разговорите помежду им (когато тя се обади) той някък си унива. Той е много раним човек и си мисля, че тя го кара да се чувства виновен, че не е с тях, че ги е изоставил, че детето им страда от това. Но какво ли не прави човек, когато го е страх, че ще загуби къща пари, протекции и т.н. Била съм свидетел  как кара детето си да страда, за да се чувства той виновен и да страда. Не мисля че е честно от нейна страна. Аз поне не бих правила така, че детето ми да страда за да се почувства някой виновен. Бих се разбрала лично с него, защото да използваш детето си по този начин е подло.

# 49
Защото е безотговорна и несамостоятелна като човек,  страда от това. Била съм свидетел  как кара детето си да страда, за да се чувства той виновен и да страда.
  Как лесно се лепят квалификации,когато нечии постъпки не ти отърват... Confused
  Въобще,тази негова бивша жена сигурно затова си е родила и детето-да може цял живот да използва бащата да й го гледа...Как е посмяла да се появява в живота на този мъж,как въобще е посмяла да се роди на една и съща планета с авторката?! ooooh!

# 50
  • Мнения: 1 844
да се интересува от детето си е нормално и дори задължително.
да се чува всеки ден с бившата по няколко пъти-доста подозрително.

# 51
  • Мнения: 2 448
Той е много раним човек и си мисля, че тя го кара да се чувства виновен, че не е с тях, че ги е изоставил, че детето им страда от това.

А той ли ги е изоставилThinking
Ако е така, може би наистина се чувства виновен.
А ако майката е толкова безотговорна и не се справя с майчинските си задължения, той защо не я съди да си вземе детето при него. Така и на теб няма да ти се налага да търпиш обажданията му до бившата, ами направо ще гледаш неговото дете. 

# 52
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Нормално е да се обажда има дете все пак и носи отговорност за него,
нормално е и ти да се нервираш,че го прави "често" според теб.
Ненормално е да се чувства виновен след като имате вече,
4-5 годишна връзка. Ама на мъжете все от после им идва да
се чувствата виновни Thinking

# 53
  • Мнения: 1 289
Той е много раним човек и си мисля, че тя го кара да се чувства виновен, че не е с тях, че ги е изоставил, че детето им страда от това.

А той ли ги е изоставилThinking
Ако е така, може би наистина се чувства виновен.
А ако майката е толкова безотговорна и не се справя с майчинските си задължения, той защо не я съди да си вземе детето при него. Така и на теб няма да ти се налага да търпиш обажданията му до бившата, ами направо ще гледаш неговото дете. 

Пас, според мене тия дето "изоставят" нямат особени угризения и едва ли случая е такъв.

# 54
  • Мнения: 12 662

Е, нали това е твоята задача. Да му обясниш каква смотла е бившата - безотговорна, несамостоятелна, мислеща само за пари и къща. Затова е  с теб - защото си идеална.
Май се чустваш несигурна. Недей - той е с теб.

Дали имам дежа вю или тази тема доста често се обсъжда.

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 13:22 от Мадам Х

# 55
  • Мнения: 2 448


Пас, според мене тия дето "изоставят" нямат особени угризения и едва ли случая е такъв.

Ами аз нали за това употребих нейната дума. Предложих и решение срещу безотговорната майка, вземат детето при тях и всичко е ОК.  Wink

# 56
Бих го взела на драго сърце, но кой ще ми го даде??? Нали с него върви и апартамента???А и от друга страна, колкото и да е  майката си е майка.

# 57
  • Мнения: 22 414
Седнете и поговорете двамата и му обясни за притесненията си. Смятам, че ще те разбере.

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 16:09 от Mirama

Общи условия

Активация на акаунт