новото преса за коса belisims Creativity която Капанов рекламира

  • 10 943
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: X
Аз си купих такава и ще ви споделя моите впечатления.Първо цената е 89лв. второ не се нагрява отвън.Не съм я пробвала още за къдрици, т.к си мисля, че коса на пластове с такива букли няма да е много хубаво.Относно самата преса - температурата и се регулира до 200 градуса, ватовете ако не се лъжа са около 40 - 45, но не се лъжете те нямат никаква роля в изправянето, пресата загрява много бързо, и за моята чуплива не много гъста коса е перфектна, за около 5-10 минути се изправя цялата, не се налага да задържам, просто минавам все едно се реша, с такава скорост.А относно това, че след няколко часа при влажно време се накъдря отново косата, това зависи много от косата, но с фиксатори това не се случва.Аз лично слагам лак накрая.Ако имате още въпроси питайте Simple Smile

# 17
  • Мнения: 47
И аз се навивам да си я взема , но силно се вълнувам от това дали наистина къдриците стават толкова хубави. Моля те пиши щом я изпробваш за къдрици  Praynig

# 18
  • Мнения: 983
И аз се харесах с изправена коса и се интересувам от пресите.

# 19
  • Мнения: 2 726
Аз се сдобих с нея покрай празниците и съм доволна.Къдрици съм правила веднъж,станаха не лоши ката се има предвид,че ги направих по набързо без много старание

# 20
  • Мнения: 610
Аз също се сдобих с нея за нова година.Доволна съм и от къдриците и от изправянето и то много.

# 21
  • Мнения: X
Аз също се сдобих с нея за нова година.Доволна съм и от къдриците и от изправянето и то много.

От изправянето и аз  Peace особено за тези пари, радвам се, че не се подлъгах да взема от тия по 200лв Simple Smile тази ми върши перфектна работа, въпреки, че очаквах след такава реклама да не е кой знае какво.

# 22
  • Мнения: 19
А вие кой модел сте си взели? Аз четох характеристиката и на 600 и на 700 и не намирам никаква разлика!!!

# 23
  • Мнения: X
А вие кой модел сте си взели? Аз четох характеристиката и на 600 и на 700 и не намирам никаква разлика!!!

Аз взех 700 и то защото нямаше 600 и аз не видях разлика освен в цвета

# 24
  • Мнения: 2 229
Уау! В сайта им има линк към темата от форума "Керамична преса за коса!". Laughing

# 25
  • Мнения: 59
И на мен ми я подариха за нова година .Струва 89 лв  изправия добре косата .Може да се използва и върху навлажнена коса ,така не се наелектризирва косата и се изправя по-добре.

# 26
  • Мнения: X
На влажна коса става по - бавно обаче Simple Smile

# 27
  • Мнения: 4 785
  #Crazy Сериозно ли си изправяте косите влажни?! Алеле майко  ooooh! Аз се чудя що има по 40 теми - косата ми е прекалено изгорена от пресата... ми опитайте на чисто мокри - страшен е ефекта гаранция

# 28
  • Мнения: X
Незнам на влажна първо е по - сложно , второ вече на доста места пише, че се изправя на суха коса и преди минаването с преса всеки кичур се пръска/меже с термозащитен продукт, кристалите не са такъв обаче Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 670
Аз също я имам от 2 месеца, мога да кажа само хубави неща, изправя страхотно. Има ги в Технополис, може и онлайн да я поръчате от техния сайт. Няколко модела са- т 50 до 90лв.   Peace

Общи условия

Активация на акаунт