Бебчо с името на тати!

  • 3 293
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 568
Според мен обръщенията към детето и съпруга не могат да бъдат еднакви дори да носят едно и също име дори интонацията при всички случаи е различна.А що се отнася до собственото име Laughing,ако го кръстите "Атситхистхикс"със сигурност няма да има друг собственик Laughingвсички други имена са застрашени от повторение било в парка ,градината или на училище.

# 31
  • Мнения: 2 013
  201uu На същото мнение съм и аз newsm74

# 32
Идеята е хубава в случай ,че бащата носи хубаво име.

# 33
  • Мнения: 399
Не може да става дума за спор,всеки дава своето мнение.Тези които не харесвате идеята споделете на кой и как сте кръстили(ще кръстите).
Дъщеря ми е с буквичката на свекърва ми,а сина ми,който очаквам след 20 дни ще е с буквичката на моя баща! Grinning Ако това се счита изобщо за кръщаване на някой... Rolling Eyes

# 34
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 382
Дъщеря ми е кръстена на баща си но не с пълното му име.Тати се казва Атанас, а щерката Александра.Харесвам идеята,според мен всеки има право на мнение.

# 35
  • Мнения: 189
Мъжът ми е ХРИСто,аз съм КонстанТИНА,и когато се роди беба=ХРИСТИНА.Според мен лошо няма да се кръсти детето на единия родител....без значение на мама или на тати.Лошо е ако се кръсти детето на починал човек,тогава не трябва да е буквално цялото име.ПОне аз знам така.

# 36
  • Мнения: 568
Пеца ,а Марти на кого е кръстен?

# 37
  • Мнения: 568
Голямо ИЗВИНЯВАЙ ,че обърках името Миро .

# 38
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 382
Пеца ,а Марти на кого е кръстен?
Голямо ИЗВИНЯВАЙ ,че обърках името Миро .
Grinning Grinning Grinning На баща ми но пак само  буквичката взехме той е Марин а малкия Мирослав

# 39
  • Мнения: 568
Големи сладури са Simple SmileОще веднъж се извинявам за разсеяността. Simple Smile

# 40
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 382
Големи сладури са Simple SmileОще веднъж се извинявам за разсеяността. Simple Smile
Благодаря и въобще не се извинявай не е станало нищо

# 41
  • Мнения: 1 364
Не ми харесва, за мен детето трябва да си носи собствено име.не заради суеверия - даже не знам такива. просто така ми идва. а и предпочитам като кажа -------(името) в къщи да става ясно на кого говоря.

Е,при нас този проблем няма да го има,защото на мъжо не му говоря на име,а "коте,би ли......еди кво си" (примерно)!!!
Така че винаги ще става ясно на кого говоря  Laughing А мъжо като се замисля,нито веднъж не съм го наричала по име.Мисля че има много като мене и затова няма проблем от объркване на имената!!!!  newsm47  love001


Към мъжа си се обръщаш с коте...., но като говориш за него или за детето...понякога нестава ясно.
Имам една колежка на която сина й е Христият, мъжа й Христо, свекъра й той Христо...на единият викат Ицо, на другият Ицко...няма смисъл от такава повторяемост на имената

# 42
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Само  ако името  е  хубаво,тогава си заслужава.

# 43
  • Мнения: 259
Всеки има право да решава как да си кръсти детето, но и на мен не ми допада да е същото име, за букви4ката да. И моят мъж искаше малката да я кръстя на него, т.е. първата буква от неговото име, но аз исках да уважа бабите. Ако имаме второ и е моми4е ще я кръстя Йоана на баща й, мъжът ми е Йотко.

# 44
  • Мнения: 1
това е много добра идея и аз я облмислям!!!!!!!! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт