Амулетче за късмет

  • 3 648
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 792
 Отвори го и го прочети, после сподели разочарованието си, как си се хванала на тази въдица,  пречистващо е.

# 16
  • Мнения: 1 447
И да го отвориш няма да можеш да го разчетеш,защото знам,че пишат някакви арабски йероглифи.На времето ми бяха направили такъв амулет и той стоеше в портфейла ми.Сега като отворих темата се сетих за него,но при проверка в портфейла не го открих.

# 17
  • Мнения: 304
 newsm78по добре го хвърли в течаща вода

# 18
  • Мнения: 4 138
шегата настрана, но аз нося в портфейла си една малка фигура на бебе, по-точно малка фигурка на Исус, която в германия слагат по коледа в яслите, които се правят за празника
http://www.krippen-aus-tirol.de/krippen/huetten_krippe.jpg
подари ми я приятелката ми на една коледа, беше паднала отнякъде на балкона и. тя ми я нарече и ми я подари. следващата година през август осинових дъщеря си. та не е баш да не вярвам в амулети Winkи до ден днешен нося тази фигурка винаги с мен.
но съм против всякакви амулети и молитви за пари и материално благополучие. все си мисля, че Бог има достатъчно много занимания и не е нужно да му досаждам с подобни маловажни неща.

# 19
  • Мнения: 2 018
Ако вярваш на такива неща, не го отваряй. Сама ще си навлечеш неприятности после, под влияние на угризенията ти.

# 20
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Ако е направено като хората не би трябвало да е на арабски,но така или иначе няма значение защото пак няма да можеш да го прочетеш... Mr. Green...имам амулетче,но муски,доколкото съм чела - 1 напред,3 назад,за мен са всичко останало,но не и амулетчета-нямат нищо общо с късмета ...   #Crazy Naughty
Не мога да разбера с кой акъл ходите по разни такива места,взимате разни такива неща,без капка вложена мисъл,и без да знаете какво да правите с тях...

п.с.
не бих го отворила,бих го изгорила(вслушвайки се в "дебелите книги")  Laughing...

# 21
  • Мнения: 1 849
Амулетите от църква са наречени с благопожелания и са завързани с червен конец против уроки.

Нема такава бира.  Wink
В църква не се правят амулети, а хората ги учат, че само Бог може да направи живота им да върви.
Един червен конец, по-силен ли е от Бога?

Преди години срещнах момиче на което ходжата беше направил амулет за здраве, последствие момичето полудява... Майката прочита съдържанието и то е проклятие... Как се оправи момичето? Момичето повярва в Бога и се молихме за него и това никога не се върна.

Иди на църква има специални молитви за такива случаи.
И когато търсиш свръхестественото за напред потърси го при Бога, защото Той е който те обича и би се погрижил по-най добрия начин за тебе.  Hug

# 22
  • Мнения: 2 280
Само да спомена, че не е правено от ходжа, а от комшийка на моя приятелка, която гледаше на кафе.  Вярваща съм, от християнско семейство и ходя редовно на църква.  А и не вярвам това амулетче да е някакво проклятие , както пишеше migito. Иначе благодаря на всички , които пишат в темата.

# 23
  • Мнения: 5 370
А така, отвори го, пусни духа от бутилката и после само глей ко стаа.
Кат'ти се изсипе едно стадо от слонове, кат' те подгони оня, лудия, с пушката....нема оправия. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 148
Изхвърли го!

# 25
  • Мнения: 3 405
Какво пише там все пак?

# 26
  • Мнения: 2 280
А така, отвори го, пусни духа от бутилката и после само глей ко стаа.
Кат'ти се изсипе едно стадо от слонове, кат' те подгони оня, лудия, с пушката....нема оправия. Mr. Green

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 849
А и не вярвам това амулетче да е някакво проклятие , както пишеше migito.

В някои по-дебели книги друго пише, но ти си знаеш...  Wink

# 28
  • Мнения: 1 310
А така, отвори го, пусни духа от бутилката и после само глей ко стаа.
Кат'ти се изсипе едно стадо от слонове, кат' те подгони оня, лудия, с пушката....нема оправия. Mr. Green

 newsm62 Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт