Ботуши?

  • 8 638
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Препоръчайте ми магазин в София с качествени ботуши, които не се отлепят и текат, ако е от личен опит съвета - най-добре. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 779
моите-стил 99

# 2
  • Мнения: 98
И аз имам 2 чифта ботуши и 2 обувки от Стил99 и не са мръднали  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 15 913
Присъединявам се - Стил 99. Но по мои наблюдения стабилни са само ботуши и обувките им от естетвена кожа.

# 4
  • Мнения: 98
Да, забравих да вмъкна задължително от там естествена кожа Naughty Aisha Hug

# 5
  • Шумен
  • Мнения: 555
Момичета имате ли наблюдения за цените на Стил 99 по магазините дали са по-високи, от тези в сайта им?
http://www.stil99.com/models.php?id=2&sub_id=11

# 6
  • Мнения: 1 322
Аз бих препоръчала ботушите на Карло Фабиани.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 736
Mного съм доволна от тазгодишните ми ботуши. Nickels мисля, че беше името на магазина- с/у Попа се пада. Имаше и някакви плакати на Tom Tailor ботуши на витрината, ако ще те ориентира по-лесно.

# 8
  • Мнения: 363
Аз съм си фен на Musette, партер на Мола на Стамболийски.

# 9
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Геокс, категорично  Peace

# 10
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Hush Puppies ако е стабилен ботуш за сняг и зима.  Peace

# 11
  • Мнения: 790
Имам ботуши на Флавия с хастар от естествена кожа. Невероятно комфортни са за краката. Но такова явление е рядкост, не всички техни ботуши са така изработени. Гледане трябва и доза късмет.

# 12
  • Мнения: 779
Момичета имате ли наблюдения за цените на Стил 99 по магазините дали са по-високи, от тези в сайта им?
http://www.stil99.com/models.php?id=2&sub_id=11
  ..за някой мога да кажа,4е си отговарят..но специално за младост моделите са доста разли4ни от тези в сайта.мойте ботуши са от там и ги няма в сайта,а и ве4е са изкупени,както и едни обувки,които си харесах,после като отидох да си ги купя ...из4езнаха
 вървежни са
 най-важното,4е предлагат ка4ествени обувки на добри бг марки от хубава кожа

# 13
  • Мнения: 453
Като разгледах каталога в сайта, има хубави модели!
Някой поръчвал ли е така през сайта?

# 14
  • Шумен
  • Мнения: 555
Аз в събота или неделя ще пообиколя в Пловдив за ботуши, но като се има предвид, че ще съм с мъжа и детето, най-вероятно няма да мога да си купя.  Confused И вероятно ще се престраша да си поръчам от Стил99. А и като разглеждам цените в другите сайтове, тези май са доста добре.

Общи условия

Активация на акаунт