За мъжа на мечтите си ли се омъжихте?

  • 7 911
  • 141
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
  Това ли е Той? Чуствате ли се с него едно цяло? Кога го срещнахте или още го търсите? Полагате ли доста усилия да сте един ,,екип"" или се разбирате само с поглед?

# 1
  • Мнения: 2 131
Срещнахме се преди 11г..Като едно цяло сме.Почти винаги се разбираме само с поглед. Grinning

# 2
  • Мнения: X
Когато го срещнах,спрях да търся...Да ТОЙ е моята половинка.В повечето време сме на една вълна,но както за всичко хубаво и за това трябва да се полагат усилия.

# 3
  • Мнения: 1 731
Да,той е .За друг не бих могла и да мечтая. Flutter Heart Eyes

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Да,той е мъжът на мечтите ми.Разбираме се чудесно само с поглед.Срещнахме се преди 9 години,а от 2 години сме семейство.

# 5
  • Мнения: 581
 Никога не съм имала мъж на мечтите, идеал за мъж и подобни. Съпругът ми е точно човека, с който съм щастлива и искам да изкарам живота си с него.

# 6
  • Мнения: 2 478
Не знам.Не съм имала изграден модел на мъж в съзнанието си.
Засега съм щастлива с него,различни сме,но се допълваме.
Уважваме се.
Може той да е Wink

# 7
  • Мнения: 359
Не. И слава богу!!! Laughing
"Мъжът-мечта" се отнасяше за бившия, когото аз като една типична много влюбена гъска идеализирах до небесата! А и околните не спираха да кудкудякат колко е красив (вярно, красив беше и като повечето много красиви мъже - лайно!), колко е умен, и забавен, и очарователен... И, оказа се, абсолютен боклук! Ама тогава всички казваха: "Вижте какъв мъж - просто мечта!" Естествено, бях супер поласкана, че е избрал мен!
Но...Слава богу, не съм от тия дето се женят преди да премислят хубавичко, та така...Срещнах мъжа ми, за когото сега вече, след 15 годинишна връзка мога да кажа, че е мъж-мечта! Ама то като млади си мечтаем за едно, пък какво става после.... Казали са хората - внимавай какво си пожелаваш! Laughing

# 8
  • Мнения: 1 731
Идеални няма ,но подходящият всеки може да срещне ,стига да гледа с широко отворени очи. Heart Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Никога не съм имала мъж-мечта Thinking Даже като тийнейджърка съм си избирала гаджетата по тръпката, която са ми предизвиквали, не съм ги мислила идеални ли се, не са ли. Не съм си мечтала за мъже като цяло, освен за Майкъл Джексън в четвърти клас Joy

# 10
  • Мнения: 591
И аз спадам към тези, които нямат мъж мечта за това е малко трудно да се каже, че моят е мъж мечта. Абе не мога много да се оплача Wink както всеки и той си има трески са дялане, но си ми е слънце Wink

# 11
  • Мнения: 1 558
Ами надявам се, за момента ме устройва на 100%, но незнам какво ще се случи в бъдеще.

# 12
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Мъжа на мечтите ми беше висок ,красив,строен,тъмнокос със страхотно чувство за хумор и усет за нуждите ми.
Уви такова животно няма.

# 13
  • Мнения: 39
Не знам.Не съм имала изграден модел на мъж в съзнанието си.
Засега съм щастлива с него,различни сме,но се допълваме.
Уважваме се.
Може той да е Wink

точно така бих го казала и аз
понякога си задавам разни въпроси но бързо излизат от главата ми

# 14
  • Мнения: 4 187
Не съм имала мечти за това какъв да е мъжът ми, може би съм си мечтала само да е много богат Sunglasses, но моя, точно с тази мечта не се покрива  Joy!

Имаме еднаква философия за живота, гледаме в една посока. Всичко, което някога  съм искала от един мъж - той ми го дава, значи да, мъжът на мечтите ми е  Laughing !

# 15
За този, за който съм си мечтала цял един живот, точно за него се омъжих.
Не мога да кажа, че когато го срещнах веднага разбрах че това е точно той.
Просто за много кратко време успя да ми го покаже - да ми даде да разбера, че качествата които винаги съм ценяла в един мъж, като интелект, такт, уважение към жената, себеотрицание и грижа, той ги притежава на 100 % .
Когато го разбрах, веднага му предложих брак.
Не съжалявам, дори съм горда с постъпката си. Имаме двама прекрасни сина и щастието ни е пълно.

# 16
  • Мнения: 6 992
Де да знам дали е мъжът на мечтите ми. Аз си мечтаех да имам деца, не мъж.  Laughing
Обаче е човекът, с когото искам да прекарам живота си, не мога да си представя друг до мен.
Разбрах го, в момента, в който се запознахме.

# 17
  • Мнения: 335
Не. И слава богу!!! Laughing
"Мъжът-мечта" се отнасяше за бившия, когото аз като една типична много влюбена гъска идеализирах до небесата! А и околните не спираха да кудкудякат колко е красив (вярно, красив беше и като повечето много красиви мъже - лайно!), колко е умен, и забавен, и очарователен... И, оказа се, абсолютен боклук! Ама тогава всички казваха: "Вижте какъв мъж - просто мечта!"
И при мен се случи така,добре че навреме избягах от него  ooooh! Мъжа ми ми дава сигурност,спокойствие и любов,значи мъж-мечта  Flutter

# 18
  • Мнения: 2 448
Не се чувствам едно цяло с никого, не бих и искала да се сливам с когото и да е.
След 16 години заедно мога да кажа, че той е най близкия ми човек, с когото сме си казали дори и тежки истини.
А за мечтите, човек винаги има за какво да мечтае.

# 19
  • Мнения: 3 611
Никога не сьм имала мьж- меЧта.  newsm78
В мьжете в живота ми сьм намирала раzлиЧни хубави неЩа. Не мога да кажа, Че има някой, който притежава всиЧко, което бих искала да притежава един мьж. Един има едно, друг друго...
Идеалният (zа мен) оЩе не сьм среЩнала..

# 20
  • Мнения: 417
За сега е той пък да видим. Thinking

# 21
  • Мнения: 4 668
Вероятно е той  Grinning Бих казала , че съм срещнала мъжът , който е най - добър за мен - красив , елегантен , разбран и спокоен човек , отговорен , невероятен баща ...
Мъжът мечта за мен е друг тип , който обаче съпруг не би могъл да бъде ...

# 22
  • Мнения: 773
Тези дни съм му толкова ядосана, че смело ще кажа НЕ.
де да знам може и от хормоните да е. като родя ще отговоря пак. Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 2 840
Не.

Но за този от сексуалните си фантазии - да.

# 24
  • Oslo
  • Мнения: 659
Не, за мъжа на живота си.

# 25
  • Мнения: 485
Съпругът ми е най-добрият ми приятел. За мен е идеалният. Дава ми всичко, от което имам нужда и аз се стремя да му отвръщам със същото.

# 26
  • Мнения: 2 013
  Това ли е Той? Чуствате ли се с него едно цяло? Кога го срещнахте или още го търсите? Полагате ли доста усилия да сте един ,,екип"" или се разбирате само с поглед?

Да,определено се омъжих за мъжа на мечтите си!!! Two HeartsТова е той!!!Ние сме едно цяло още след първата ни целувка.Всичко при нас стана вълшебно-Коледно чудо. txtlovesСрещнахме се преди почти 2 г,а когато бяхме на 1година и 3 месеца си направихме бебе  newsm32 и сега чакаме....
Разбираме се само с поглед,а и сме много еднакви като характери и инат и винаги единия знае какво би направил или казал другия,какво си мисли и т.н.
Но определено се омъжих за ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ  txtloves Two Hearts

# 27
  • Мнения: 387
Още не сме се правили сватба, но да определено мога да кажа, че ТОЙ Е МЪЖА НА ЖИВОТА МИ!!!
срещнах го преди почти седем години и сега очакваме първото си дете...като едно цяло сме...не винаги е било така...след няколко раздели и събирания сега сме заедно и не може да дишаме един без друг...определено мога да кажа, че вече знам какво е да си ЩАСТЛИВ!!!
Пожелавам го на всеки!!!

# 28
  • Мнения: X
Не мисля,че съм имала идеал за мъж,имах някаква идея какво семейство искам.И той ми го даде.
Осъществи мечтата ми...значи е идеалният за мен...вече ...ох,няма да ги казвам вече...години.  Simple Smile

# 29
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Той е мъжът който сбъдва мечтите ми.
Никога не съм имала някакъв идеал.
Но момента в който го видях си казах "Това е моят мъж!"

# 30
  • Мнения: 1 404
Да, омъжих се за мъжа на мечтите си и въпреки, че се оженихме преди две седмици знам, че това е ТОЙ.

# 31
  • Мнения: 63
Мога да кажа,че мъжът ми е най-добрият ми приятел и в винаги ме подкрепя.Ние сме две противоположности.Аз съм буйна и действенна,а той е по-спокоен и разумен.Взаимно се допълваме.А и много ми помага.Никога не е отказал да свърши някоя домакинска работа.

# 32
  • Мнения: 1 844
ако под "мъж мечта"имаш предвид най-красивия,най-богатия,най-умния и всичко най най най-е,моят не отговаря на всички критерии. Laughingно за мен е идеален,защото ми дава всичко,от което имам нужда и според моите разбирания е наистина мъж-мечта.
от първия  миг,в който го срещнах съм лудо влюбена в него,и почти оттогава исках точно той да е моят мъж.е,вярно,че доста го чаках,докато се сети,че освен приятели можем да бъдем и влюбени..но сега,когато вече сме семейство,знам,че си е заслужавало търпението. Laughing
да,той е моята половинка,допълваме се,един без друг не можем.разбираме се с поглед,защото почти винаги мислим еднакво и искаме едни и същи неща. Laughing

# 33
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Мъжа на мечтите ми беше висок ,красив,строен,тъмнокос със страхотно чувство за хумор и усет за нуждите ми.
Уви такова животно няма.

имаааааа, - моят Mr. Green , даже добавям и още -  страхотен баща и съпруг. Абе - наистина мъж мечта - и не го давам за нищо на света.

# 34
  • Мнения: 1 897
  Това ли е Той? Чуствате ли се с него едно цяло? Кога го срещнахте или още го търсите? Полагате ли доста усилия да сте един ,,екип"" или се разбирате само с поглед?

Да, той е. Не е мъжът-мечта( и добре,че не е), но е той.
Не, не сме едно цяло, но сме едно семейство.
Не го търся, но го преоткривам всеки ден.
Разбираме се и с поглед, но и полагаме усилия и правим и компромиси.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 064
Не се чувствам едно цяло с никого, не бих и искала да се сливам с когото и да е.
След 16 години заедно мога да кажа, че той е най близкия ми човек, с когото сме си казали дори и тежки истини.
А за мечтите, човек винаги има за какво да мечтае.

И при мен е така. Само годините са 15 Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 492
И нашите са 15  Grinning И с всяка година се убеждавам, че Да наистина е Той!  Heart Eyes...а като се сетя как всичко започна на майтап... Whistling

# 37
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Едва ли има мъж-мечта, и моят определено не е такъв. Но със сигурност не съм и мечтала, че накога ще обичам  толкова силно и, че ще бъда толкова силно обичана от някого. Така че мога само да съм благодарна но съдбата, че ни събра- обичам те миле ти си всичко за мен!  love001

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не за съжаление. Представях си по друг начин живота си определено.

# 39
  • Мнения: 1 043
Не. И слава богу!!! Laughing
"Мъжът-мечта" се отнасяше за бившия, когото аз като една типична много влюбена гъска идеализирах до небесата! А и околните не спираха да кудкудякат колко е красив (вярно, красив беше и като повечето много красиви мъже - лайно!), колко е умен, и забавен, и очарователен... И, оказа се, абсолютен боклук! Ама тогава всички казваха: "Вижте какъв мъж - просто мечта!"
И при мен се случи така,добре че навреме избягах от него  ooooh! Мъжа ми ми дава сигурност,спокойствие и любов,значи мъж-мечта  Flutter
Същата ситуация.
Преди да се омъжа, премислих сериозно всички за и против.
Засега решението ми се оказва правилно
  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 542
какво эначи мъж мечта?мечтаните мъже след време се окаэват не това эа което сме мечтали!
аэ исках да съэдам семеиство и наи вече дете !когато срешнах моя човек не ме привлече нищо на пръв поглед!но когато поговорихме и раэбрах че има дете-и особенно когато я видях...каэах че той ще е!обинах го с времето и постъпките!на втория месец ми предложи и аэ приех!година след като се эапоэнахме-бяхме женени от 4 месеца и аэ родих нашата втора дъщеря!И ДА ТОИ СЕ ОКАЭА МЕЧТАНИЯ МЪЖ! txtloves luvbed

# 41
  • Мнения: 46 508
... Никога не съм имала някакъв идеал.
Но момента в който го видях си казах "Това е моят мъж!"


Същото  Grinning
Той е голямата ми любов (за сега, надявам се и занапред Simple Smile)

Срещнах го преди 12 г. Едно цяло се почувствахме още от първия момент, без да се разбираме нищо, просто от първия ден се събрахме да живеем заедно, не полагаме усилия, поне не осезаеми.

# 42
  • Мнения: 641
Има ли такива?
Моя е готин ама чак пък мечта... Peace

# 43
Аз нямам брак официално, но това е Човекът на моя живот. За мое щастие най-тежкия момент в живота ми се случи в началото на нашата връзка и ако не беше той, сега нямаше да ме има. Благодаря му от сърце, защото вигаги е до мен и с мен. Hug

# 44
  • Мнения: 148
Да,той е,вече 7 години сме заедно Heart Eyes

# 45
  • Мнения: 637
Не, мъжът на мечтите ми беше друг, но сегашният е по-добър от него Wink Осъзнах, че неправилно съм мечтала Laughing

# 46
  • Мнения: 342
Да,така си го представях.

# 47
  • Мнения: 139
за мъжа на мечтите си не,но той сбъдва моите мечти. Laughingа и в началото на нашата връзка той така ми казваше,че е мъжа на моите мечти.немога да си представя друг на негово място,обичам си го Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 373
Че то има ли такова нещо като мъж на мечтите  Rolling Eyes
Аз се омъжих за този, който ме гледа в очите, а не за този , който гледа другите в очите.Нищо, че вторият ми беше голямата страст в живота, първият ми беше и си остава най-добрият ми приятел в живота-сега съпруг Wink

# 49
  • Мнения: 37
Да той е моя мъж мечта,макар да го намерих след 1 неуспешен опит с друг.Не го заменям за никой друг.

# 50
  • Мнения: X
He's the hoax behind the thrill
The poison arrow, the bitter pill
Hard to swallow, hard to kill, hard to understand
He's the light behind the hill
The broken promise, the iron will
Hard to kill, hard to understand
От всички реални мъже, избрах един, който ме накара да замечтая заедно с него.

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 21:10 от Анонимен

# 51
  • Мнения: 1 629
Оу да определено съм с мъжа на мечтите ми! Намерих си го по най-прекрасния начин, свалях го 3 месеца, но сега си е мой, целичкия Mr. Green

# 52
  • Мнения: 323
Не,за съжаление.Имам добър човек до себе си,но това не е всичко.Винаги ще си мисля за онзи,отпреди години,и ще има 1 място в сърцето ми за него.

# 53
  • Мнения: 10
Оооох, какви мечти имах , а какво излезе? Мнооого ревнив, нищо никъде не ми разрешаваше да ходя, а то навремето(1983- 1989) такива купони се завихряха на работата. По- късно хората започнаха бизнес, ние не смеем да рискуваме, ограничаваше ме за всичко. Разведох се и пълна свобода, сега не я давам за нищо на света, каквото си знам това си правя.
имам друга връзка, ама и там нещо не се получават нещата...
Колко широко да си отворя очите, че да срещна подходящия човек, не държа на брак, но искам да имам човек, на който да разчитам, е естествено и той ще може да разчита на мен, да се подкрепяме.
Хайде стига съм мрънкала.
С две думи - няма го мъжа на мечтите ми Cry

# 54
  • Мнения: 2 090
Мъжа ми дори надминава мечтите ми Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 2 005
Да , това е той  PeaceОбичам си го многооооо... Laughing

# 56
  • Мнения: 1 427
Идеалът ми за мъж беше - ВИСОК,светлоок,умен,добър,с разностранни интереси,романтичен,силен,верен,с желание за деца и семейство,с чувство за хумор и разбира се-влюбен в мен. И го намерих! Спокойно мога да кажа,че се омъжих за идеалния за мен мъж Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 386
Да. В него намирам  всичко което някога съм търсила в мъжете.

# 58
Aз се омъжих за най-големия комик-съсед  ,когото познавах от ученическите си години.С него дори следвахме заедно,в една подгрупа дори.Скарвахме се уж завинаги,а после пак бяхме заедно.Детска му работа.

 По едно време той тръгна с една колежка от  следването ни,но бе за кратко,защото й ударих един як пердах в женската тоалетна,за който пердах той разбра след като се оженихме. LaughingПо принцип бяхме уж разделени,така че не беше редно да им се бъркам.
Преди неговата забежка аз  многократно излизах и с други момчета,но той не само знаеше за тях,ами и ги проучваше,намираше начин да се сприятели с тях  и само ми мърмореше,че не са подходящи за мен. Joy
Дори ни следеше и непрекъснато  измисляше разни номера,за които и сега се смеем заедно  като си ги припомняме.Спомням си  бях   в един ресторант и той се домъкна  с един негов приятел с  шапки на главите  с големи рога. Седнаха на съседната маса и нарочно говореха с персонала и  хората в ресторанта на висок глас,че  били рогоносци ,защото жените им  били  "курви".Не се прибирали у тях,понеже не можели да минат през вратите от големите рога.Мислили да се съберат заедно и да станели педали,ама не можели да уточнят кой да е жената и кой мъжа. Това е само част от богатата неспираща шоу програма на  мъжа на мечтите ми. Mr. GreenТа какви мечти,какви идеали за мъж,принцове и приказки  за пепеляшки, депресии,ама за депресиите е друга тема. Mr. Green

# 59
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Не, не е. Направих компромис с мечтите си, щото можеше и да чакам Господин Идеален и до пенсия. Пък то тогаз може и да не се познаем. Реших, че е по-добре едно идеално и реално дете.

# 60
  • Мнения: 1 334
За друг по-добър не мога,а и не мечтая Simple Smile Срещнахме се преди 8-9 години; разбираме се само с поглед, но винаги е добре и да обясним с думи Simple Smile

# 61
  • на майната си
  • Мнения: 425
Не можах да докопам Robert De Niro, Robert Plant и той ми бягаше по тъча, та се примирих с каквото намерих Simple Smile

# 62
  • Мнения: 2 110
Чаках много ,платих скъпа цена, но се омъжих за мъжа на мечтите си !

# 63
  • Мнения: 1 289
Не можах да докопам Robert De Niro, Robert Plant и той ми бягаше по тъча, та се примирих с каквото намерих Simple Smile

 Joy Те 'сички така като тебе, ама не си признават Mr. Green
Мечтите са си мечти, мъжо си е мъжо hahaha

# 64
# 65
  • София
  • Мнения: 619
мммм от 9 години сме заедно!Обичкаме си се,разбира ме се,аз съм -,а той + в емоционално отношение!Но все си мисля,че можеше да е повече.Падам си по темпераментните мъже,а той е точно обратното.Но няма да търся под вола теле-добро ми е мъжлето,слушка ме,работи здраво,обича детето си(за мен не знам  Rolling Eyes),така,че.................

# 66
  • Мнения: 27
   Не знам дали е мъж мечта за някоя жена, но за мен е реалност Simple Smile когато се срещнахме се опитвах да му намеря приятелка, а него да запазя като дружка... е живота е имал по - хубав план ... запазих го като приятел, но в негово лице намерих и любовта... щастлива съм, обичам и съм обичана Simple Smile

 Дано годините не ни променят много

# 67
  • Мнения: 5 710
Не, аз си мечтаех за много богат мъж, примерно някой бизнесмен, обитаващ пентхаус в Манхатън. Някой, като м-р Биг. Може(ше) и в български вариант ( дори по едно време си мислих, че съм го срещнала). Ожених се за скромно момче от централна Италия.
Разбрах, че съм мечтала за него през цялото време, но  ми е трудно да обясня с думи прости  какво е да обичаш и да си обичам безкрайно.

# 68
  • Мнения: 637
мммм от 9 години сме заедно!Обичкаме си се,разбира ме се,аз съм -,а той + в емоционално отношение!Но все си мисля,че можеше да е повече.Падам си по темпераментните мъже,а той е точно обратното.Но няма да търся под вола теле-добро ми е мъжлето,слушка ме,работи здраво,обича детето си(за мен не знам  Rolling Eyes),така,че.................
Добре де ти сега мъж ли си или жена?????
Питам защото до аватара ти се мъдри мъжкият знак?

# 69
  • Мнения: 405
Да.
Отначало беше хубаво, после стана трудно, сега пак е хубаво.

# 70
  • Мнения: 4 733
 Предстои ми. Безумно съм щастлива.

# 71
  • Мнения: 6 992
Не можах да докопам Robert De Niro, Robert Plant и той ми бягаше по тъча, та се примирих с каквото намерих Simple Smile
Е, да, по тая логика и на мен Марко Хиетала ми избяга и подло забремени друга с близнаци, без да подозира чистите ми и красиви любовни помисли към него  Mr. Green

# 72
# 73
  • Мнения: 41
                                      Аз те търся, но още не съм те открила,
                                  макар че с години към теб все вървя устремена.
                                      В самота все се лутам, все се питам къде си,
                                   ще се срещнем ли някога или ще се разминем?
                                    ..........................................................................

                   
            Не, но сега вече не съжалявам.

# 74
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Toй още не знаае 4е е мъжа на ме4тите ми и да това е което исках.ПС.още не сме бракувани ма аз не ща

# 75
  • Мнения: 18
Ами аз си нямах точно изграден профил за мъжа на мечтите ми, но когато срещнах мъжа ми ме накара да се чувствам като най-щастливата жена на света, за мен той е това, което ми е липсвало преди и моята си половинка. С него се разбираме с един поглед, знаеме кой как се чувства, кой какво иска, и др. Flutter

# 76
  • Мнения: 789
Не съм мечтала за идеален съпруг,но моят определено е това ,което съм желала да е бъдещият ми съпруг и баща на детето ми - мил,внимателен,разбран,отговорен,търпелив,хубав...и умеещ да прави компромиси.

# 77
никога не съм имала идеал за мъж,просто имах няколко прости4ки изисквания - да е мил,гриживен,отговорен и присъствието му да създава уют .
Уви съпруга ми беше такъв 5 год ,докато станах бременна и се оженихме,след това нещата коренно се промениха.  Sad
Живота е много сложен  Tired

# 78
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Така мисля! Peace

# 79
  • Мнения: 327
Не,но сме щастливи заедно и най-важното,не мога да си се представя без него.Той е моята половинка!

# 80
  • Мнения: 1 559
Да,от 6 год и половина се познаваме и съм сигурна че това е ТОЙ,моята половинка Heart Eyes Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 196
мда той е Hug,и най интересното е ,че той ме намери Crazy

# 82
  • Мнения: 337
За мъжа мечта - не.... От малка мома та до сега този мъж е Брус Уилис. Blush
Но пък този, с когото живея също е приятен  Laughing, но нищо общо с Бай Брус.
Такъв е живота, радвам се на човека с мен, правя всичко възможно и той да се чувства хубаво с мен и двамата заедно полагаме усилия детето ни да е щастливо, усмихнато и спокойно.
Не бих искала друг мъж, едно са мечтите, друго всекидневието и реалният живот. Crossing Arms

П.С. Дай Боже пък на нея когато порасне някой Брус Уилис  Crazy

# 83
Не съм го търсила,той ме намери,когато най-малко очаквах.Да,спокойно мога да кажа,че е мъжа на мечтите ми. Heart EyesВинаги съм казвала,че със свещ да го бях търсила,нямаше да го намеря.Уцелих шестица от тотото Laughing

# 84
# 85
  • гр.София
  • Мнения: 380
Въпреки че нямаме официален брак-живеем си чудесно вече седма година. Е, вярно, че когато се запознахме не отговаряше на три от петте изисквания, които мислено си бях определила за кандидат-съпруга, но животът и любовта са по-силни от всякакви правила и теории. Не е идеален, но е единственият за мен.

# 86
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Не, мъжът ми определено надвишава мечтите ми  Grinning Или както се казва "за такъв мъж дори не съм мечтала"  Mr. Green

Сериозно - дарява ме с неща и притежава качества, за които не съм подозирала, че могат да ме правят толкова щастлива  Peace

Радвам се, че не съм се оставила на мечтите си ...
Не отговаряше на почти никакви критерии от тези, които имах, но ми отвори очите за толкова много други неща  Hug

# 87
Oх моми4ета като ви слушам имам 4увството 4е само аз сам каръкат в този слу4аи. smile3518 Когато се запознахме моят мъж беше идеален ,красив богат умен /и още е такъв/  а бе  с една дума вси4ки екстри.Но след 10 год. заедно запо4наха да изникват един след друг косурите newsm48 та зна4и моят принц се преварна в жаба.

# 88
  Абсолютно  не- не е мъжа мечта  за 99,99% от женското население.Което е страхотно, защото  макар и да не е моя  мъж-мечта, все пак  аз съм този 0,1%, който имаше  късмета да го оцени.Е, труден характер е , круглинкий такой, но си е мой и  без него не мога.Той  си  ми  е половинката и това си е.

# 89
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 235
Абсолютно. Дължа му толкова много. Не знам как да му се отплатя поне мъничко. txtloves txtloves

# 90
Да, омъжих се за мъжа на мечтите ми.И беше прекрасно ,невероятно и нереално да го срещна.Но уви откакто родих нещата не вървят между нас , но имам надежда ,4е ще се оправят

# 91
  • Мнения: 301
Мечти още си имам.  Laughing Когато го срещнах преди 12 години не е бил мъж-мечта, просто от пръв поглед разбрах, че е моя човек, че искам само с него. Толкова (много) години по-късно още виждам мястото си само до него. Едно цяло, сливане - няма такъв филм, пълни противоположности сме по характер. Явно на някакво друго ниво сме се слели.  Laughing

# 92
  • Мнения: 214
не точно.лошото  е  обикновенно мъжът  на  мечтите  се  оказва  някой с който  не  сме  изконсумирали  докрай  връзката. То   и  затова не  сме  се  разочаровали. Иначе  оплаквания  нямам от мъжо.

# 93
  • Мнения: 299
Ами надявам се, за момента ме устройва на 100%, но незнам какво ще се случи в бъдеще.

 PeaceИ аз така,въпреки че при мен % е под 100 Mr. Green

# 94
  • Мнения: 2 388
Не, но и не съм се омъжила още. Whistling

# 95
  • София
  • Мнения: 10 320
Откакто го срещнах той стана мъжа на моите мечти.

# 96
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Не мисля, че някога съм мечтала за мъж - добър, разбиращ, любящ баща, с чувство за хумор и т.н и т.н
Но мисля, че съвсем осъзнато винаги съм търсила мъж, който да споделя мечтите ми.
И съм го намирала!

# 97
  • Мнения: 3 641
Не съм имала мечти за мъж. Иначе възможности много са се откривали за мен Rolling Eyes
Ако да си с мъжа на мечтите си значи да си щастлива, то значи аз още не съм го открила Confused

# 98
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Омъжих се за мъжа, с когото поисках да остареем заедно.

# 99
  • Мнения: 1 568
Според мен няма такъв филм!Мъж...мечти...хм!

# 100
  • Мнения: 1 554
чак пък мъжа на мечтите ми Whistling

# 101
  • Мнения: 1 568
Аз ако трябва да следвам мечтите си...там брак няма!Има мноооого пари!Искам да съм въшлива с пари и да възирам всички мъже от живота си!Ще ги използвам само за нужди!М...а им!!!!

# 102
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Без малко да се омъжа за него, ама не се случи.
Може би за това все още го смятам за мъжа на мечтите ми.
Все пак като реализираш мечтата си тя спира да бъде такава. И започваш да мечтаеш за друго. Просто така е устроено съзнанието ни...

# 103
  • Мнения: 242
Да, той е мъжът на моите мечти.Много се обичаме и подкрепяме-поне засега  Thinking

# 104
  • Мнения: 1 226
Аз ако трябва да следвам мечтите си...там брак няма!Има мноооого пари!Искам да съм въшлива с пари и да възирам всички мъже от живота си!Ще ги използвам само за нужди!М...а им!!!!

 hahaha Joy Joy Joy Peace Peace Peace

# 105
  • Мнения: 2 149
Мечти още си имам.  Laughing Когато го срещнах преди 12 години не е бил мъж-мечта, просто от пръв поглед разбрах, че е моя човек, че искам само с него. Толкова (много) години по-късно още виждам мястото си само до него. Едно цяло, сливане - няма такъв филм, пълни противоположности сме по характер. Явно на някакво друго ниво сме се слели.  Laughing
smile3521

# 106
  • Мнения: 1 370
Определено не.Прекалено сме различни един от друг.

# 107
  • Мнения: 9 052
така иzлиzа  Hug

# 108
  • Мнения: 522
Аз ако трябва да следвам мечтите си...там брак няма!Има мноооого пари!Искам да съм въшлива с пари и да възирам всички мъже от живота си!Ще ги използвам само за нужди!М...а им!!!!

 hahaha Joy Joy Joy Peace Peace Peace


newsm10

# 109
  • София
  • Мнения: 7 097
Не бих казала, но той съчетава достатъчно ценни за мен качества, които да ме задържат при него.

# 110
  • Мнения: 12 662
О, да. Чак после се оказа, че не е мъжът на мечтите ми.

# 111
  • Мнения: 9 433
Е,за такъв перфекционист не си и бях помисляла,камоли да мечтая Mr. Green

# 112
Такива мъже не съществуват.Изобщо и жени също

# 113
  • sf
  • Мнения: 10 137
До скоро мислех,че съм, но вече съм почти сигурна,че такъв не може и да има.

# 114
  • Варна
  • Мнения: 91
Да!От 12 години сме заедно и не мога да си представя,че мога да бъда с друг Hug

# 115
  • Мнения: 204
Не съм имала идеал за мъж ,но със сигурност направих най добрият избор Heart Eyes

# 116
Не можах да докопам Robert De Niro, Robert Plant и той ми бягаше по тъча, та се примирих с каквото намерих Simple Smile

И аз така. Joy Joy Joy

# 117
  • Мнения: 116
не,не посмях да си разваля мечтата,предпочетох да си остане мечта Mr. Green

# 118
  • Мнения: 2 960
трагедиите идват от това ,че ако си наумиш за някого че е идеалният/този от мечтите ти....после"проглеждането" понякога е фатално.
Аз лично избрах да бъда с човека ,с който си пасваме най-добре във всичко.Обичаме се ,без да се мислим за перфектни , подкрепяме се , не можем един без друг.Той е мъжът на живота ми,моят нежен  любим,прекрасния баща на децата ми.

# 119
  • Мнения: 2 153
Е, има си недостатъци, аз също, но не мога да си представя да съм с друг! С всеки изминал ден се чувствам все по- влюбена в него! Ставам по- изобретателна и по- щастлива!

# 120
  • Мнения: 721
с възрастта и мечтите се променят.на въпроса:ДА ,живея с мъж мечта.в началото не го познах,но той определено се постара.сега 16 години по късно съм се влюбвала вече няколко пъти в него.обичаме се и се разбираме чудесно,допълваме се и се подкрепяме взаимно.чувствам се обичана,желана и ЩАСТЛИВА.

# 121
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Не ..и за това съм толкова щастлива Two Hearts

# 122
  • Мнения: 593
Да, такъв е,за какъвто съм мечтала. Дори по-добър!  Heart Eyes

Не винаги се разбираме с поглед, но и двамата полагаме усилия.   Peace

# 123
  • Мнения: 1 199
Да, за него се ожених, вече от много отдавна сме заедно, и бих казала че надмина и най-големите ми очаквания. (Само да уточня, че никога не съм мечтала за мъж богаташ Laughing ) И с времето и грижите вместо връзката ни да се изхабява, става още по-хубава и по-хармонична.

# 124
  • Пловдив
  • Мнения: 114
До този момент съм щастлива с него,даваме си това,от което имаме нужда.Но чак "мъж-мечта","идеален" и т.н.-не мога да бъда категорична,защото животът е шарен и се случват безброй неща,който променят хората.

# 125
  • Мнения: 261
Да за този мъж се омъжих,но и точно от този мъж получих най-голямото разочарование, а сигурно и той от мен

# 126
  • в моя гьол
  • Мнения: 370
Преди много, много лета на прага ми спряха принца и белият му кон.
Мечта на всяка принцеса.
Обаче...
Принца го изгубих някъде по пътя, но конят остана.
Вече 20 години ми служи вярно. Кон - мечта Wink

# 127
  • Мнения: 3
Разделих се с мъжа- "олицетворение на мечтите ми" и срещнах този - Истинският !
Гърция , Солун, най-дългата и забавна среща в живота ми . Вечерта на  Великден, докато биеха камбаните в църквата в полунощ, стояхме един до друг и аз си пожелах - Ако може да не се разделяме завинаги  Grinning Изглежда и той си е пожелал същото . След безброй изминати километри, на шестият месец оставих всичко, което обичам - близки , кариера, фирма, независимост ..., за да бъда само с него - моят Истински мъж. Така обикновен и така необикновено щедър на обич . Разтрепервам се , когато го гледам ...от щастие ! Всеки ден ми напомня, че е късметлия , надявам се винаги да мисли така !   Heart Eyes

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 17:37 от Letizia

# 128
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Не съм имала е еталон за мъж.
Просто един ден открадна сърцето ми и до сега с длани огъня покрива!

# 129
  • Мнения: 617
ДА. И след 10 год. брак чакаме 3то дете.Мисля че този факт сам по себе си говори достатъчно.

# 130
  • Мнения: 180
Мъжа ми е човека, с който искам да прекарам целия си живот. Много го обичам и той е всичко за мен  newsm76

# 131
  • При децата ми
  • Мнения: 6 056
Не, не е мъжът-мечта! Толкова много се разочаровах от него! Sad Просто нямам думи, хващам го да ме лъже и то доста често, толкова пъти прощавах, с една дума започвам да се отвращавам!
Чувствам се отвратително, то не бяха разговори, то не бяха обещания и в крайна сметка- същото! Sad
Мъчно ми е толкова много защото в момента чакаме второ дете, за което ТОЙ толкова много настояваше! Оказа се пълен глупак!
Просто без коментар!

# 132
  • София
  • Мнения: 62 595
Не съм имала фантазия за мъж-мечта. И плакати на разни актьори и певци нямах по стените. Омъжих се за този, когото обичам.

# 133
  • София
  • Мнения: 23 080
Не!
Но и този си ме устойва напълно  hahaha

# 134
  • Мнения: 2 070
Мислех че е мъжа на мечтите ми,докато не се омъжих за него.Реалност ,к'во да се прави

# 135
  • Мнения: 325
Да.Вече 11 години мисля така. В смисъл,че той е човека,с когото искам да остарея,да отгледаме децата си и т.н. Профила му напълно съвпада с представата ми за идеален мъж. Досега не ме е разочаровал и аз все още много го обичам. Grinning

# 136
  • Мнения: 43
Срещнахме се преди 12 години!Мога да кажа че нямаме почти нищо общо,но щом още сме заедно значи се разбираме!Двете крайности сме-аз избухлива,той-кротък!Но нали казват че противоположностите се привличат  newsm78

# 137
  • Мнения: 3 641
Това за противоположностите никак, ама никак не е вярно. И ние сме така, но това ми носи само страдание и болка.Не разбира моята емоционалност, чувственост, страстта , която влагам във всичко, огъня в мен. Инертен и спокоен, няма живец е как да стане ooooh!

# 138
  • Мнения: 304
Мечтала съм си, но реално никога не съм се надявала, че ще намеря човек, с когото до такава степен да си пасваме. Беше любов от пръв поглед, но не в стил "бразилска сапунка" - просто някак си се познахме и от тогава сме неразделни. Вече 8 години съжалявам единствено за това, че не сме се срещнали по-рано. Колко проблеми щяхме да си спестим и двамата...

# 139
  • Мнения: 673
   Да, ТОЙ е! Ние пък го направихме типично по латиноамерикански и в стил "Забранена любов" Crazy. Срещнахме още като деца /6-7 кл./и аз бях безумно влюбена в него. Той пък не ми обръщаше никакво внимание. Аз се омъжих за друг, който смятах, че ме "устройва" и ТОЙ тогава се сети за мен. Изживяхме нещо невероятно и непозволено, тайно и страстно. По-късно се разведох и се оженихме. Той съвсем не е идеален, но аз не мога без него. Когато сме скарани и сърдити изпитвам истинска болка, страшно ми е мъчно. Щастлива съм с него и това ми стига. Убедена съм ,че и той изпитва същото. 

# 140
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Женени сме вече 13 години и се разбираме. Нямам оплаквания. А то мъжът от мечтите ми , реално не може да съществува. newsm62

# 141
  • Мнения: 1 394
Да,това е мъжът!С него имаме телепатични способности.Говорим на някаква тема,млъкваме и след пет минути подхващаме заедно с едно и също изречение друга-съвсем далечна от предишната тема и нямаща нищо общо с нея.И това се случва почти всеки ден.Просто си четем мислите-това е.

Общи условия

Активация на акаунт