Невероятни палачинки

  • 107 210
  • 221
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 176
Narina, супер идея ми даваш. Hug Така не съм се сещала да правя. А мажеш ли й ги с нещо, защото и това ми е проблем? Може да ги поръся с пудра захар. Няма да е много здравословно, но ще пробвам.

# 46
  • Мнения: 1 777
Eclat моите деца ги обичат с кленов сироп,мед или кондензирано мляко.Понякога рисуваме смайлита или поръсваме със цветна захар Simple Smile

# 47
  • Мнения: 1 440
Ами, може малко мед или сироп от някакво сладко, но дори и само така съм доволна ако хапва Peace

# 48
  • Мнения: 1 176
Така, ентусиазирахте ме момичета, ще направя пак. Pety, аз съм правила твоите, бяха разкошни. Сега ще направя тези на Narina, сигурна съм, че и те ще станат чудесни. Ще ги намажа с кондензирано мляко, не съм се сещала за него. А кленовият сироп аз не го обичам, но на децата ще предложа. Досега с мед или сладко ми ги отказваха. Ще помисля и за нещо соленичко. Ох, как ми се приядоха, отивам в кухнята...

# 49
  • Мнения: 11 818
Страхотни са палачинките! Отдавна се каня да пробвам подобни, защото мъжът ми предпочита дебелички.
Пробвах и тези на Narina и тези по рецептата на teddy_. И двата вида ми харесаха много и май вече ще правя само такива - бързо, лесно, вкусно - много мекички! Аз ги ядох даже без нищо, а в края на сместта добавих есенция ром и последните станаха ароматни. Може да се експериментира и с други есенции, но и без тях са си екстра!  Peace
Ще пробвам и идеята с кондензирано мляко, макар че малката ги обича всякак и въобще вкъщи правенето на палачинки е един приятен семеен ритуал, всички участваме!

Спомням си в един американски филм бащата правеше различни форми на палачинките и се чудех как, сега вече и ние може да се пробваме да изрисуваме - цвете, животно, звездичка, сърце.. Аз ги правих на голям тънък тиган за палачинки, но сипвах само в средата.

Благодаря ви момичета!  Hug

# 50
  • Мнения: 38
И аз ги направих днес! Simple Smile Много са вкусни. Нямах масло и за това сложих маргарин.
Излязоха само 6, но по-тънки и по-големички от тези на снимката. Simple Smile Другия път - тройна доза!  Hug

# 51
  • Мнения: 389
Пробвах ги
Много са готини.Малкия яде с такъв кеф.
Другия път и в различни форми ще му направя/ мерси за идеята/

# 52
  • Мнения: 406
Ето ги и моите пенкейкс http://www.snimka.bg/album.php?album_id=312733&pid=9108616  парола 666666 

# 53
  • Мнения: 2 803


Не ми се отваря.

# 54
  • Мнения: 1 440
Браво, браво на всички Hug Така се радвам, че ви харесват. Аз за себе си също вече реших такива да правя, а ако немеря още по-добра и лесна рецепта веднага ще я споделя Wink

# 55
  • Мнения: 1 271
Narina и аз ги направих, с това ще изненадам съпружеското тяло за вечеря   chef
ммммммммммммного вкусни станаха
мерси за рецептата  Hug

# 56
  • Мнения: 22 867

nani m, толкова са привлекателни, че хукнах към кухнята. Тамън си виках, ей сега за 5 минути ще ги набъркам, пък и бързо се пържат...........оказа се, че нямам прясно мляко. Cry Утре ще е.

# 57
  • Мнения: 1 906
И все пак, колко трябва да са дебели  Blush

# 58
  • Мнения: 1 352
labrex и с кисело мляко стават. Сместа трябва да е малко по-гъста от нашенските палачинки. Ние най-много ги обичаме с течен шоколад Heart Eyes.

# 59
  • Мнения: 22 867
labrex и с кисело мляко стават. Сместа трябва да е малко по-гъста от нашенските палачинки. Ние най-много ги обичаме с течен шоколад Heart Eyes.

Да, рецептата, която до сега съм използвала е от руски форум и е точно с кисело мляко. Щеше ми се да ги опитам и с прясно, ама котка ми мина път. Grinning

Incognito, тези с киселото мляко не мога да ги докарам толкова дебелички, като на снимката в началото. По-дебели ми стават от нашите палачинки, но по-тънички от тези сниманите, но пък много ми харесват на вкус, много са крехки и мекички.

Общи условия

Активация на акаунт