Да живеем в хармония със себе си - дискусия

  • 42 397
  • 493
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 869
Абсолютно си права, Клерет! В случая само беше направена картата плюс тълкуване кое какво значи, но в най-общи линии - има-няма 15 мин. обяснения. Нарочно не сме навлизали в детайли и предсказания! А и както казах, нямаше нови неща за мен  Wink

# 346
  • Мнения: 557
Мег, а каква е твоята работа?
С какво се занимаваш, ако не е тайна?

# 347
  • Мнения: 7 914
аз доколкото знам хороскоп е добре да се прави, не за предсказания, а за личностната характеристика  Thinking

# 348
  • Мнения: 2 185
Звездичка, то си има различни техники- основната разбира се е личностната характеристика. От там нататък има много видове анализи- партньорска астрология, предсказателна астрология, елективна астрология и т.н.  Peace

# 349
  • Мнения: 7 914
Звездичка, то си има различни техники- основната разбира се е личностната характеристика. От там нататък има много видове анализи- партньорска астрология, предсказателна астрология, елективна астрология и т.н.  Peace
имах предвид за малко дете  Hug

# 350
  • Мнения: 925
И аз не мога да си определя точно типа, според нумерологията ми излиза едно, според теста с енеаграмите - друго. Аз си мисля, че е така, защото от няколко години насам целенасочено работя над поведението си към хората, към себе си и се променям. И за теста специално, на някои въпроси ми беше мн трудно да отговоря, защото единият отговор отразяваше това, което съм била преди, а другият - каквато съм сега. И не мога да дам еднозначен отговор.
Така че, изглежда, имам още да си идентифицирам типа Simple Smile

# 351
  • Варна
  • Мнения: 2 305
От теста за енеаграмата разбрах само, че не съм 8 тип. По всички други имам точки... Simple Smile

# 352
  • Мнения: 179
http://cabinet.pifagor.org/fatemap/

нещо и от мен
иска се регистрация за да се ползват всички екстри

астрологията и нумерологията са сериозни теми,иска се много четене за да се тълкува правилно
преди години се бях запалила сериозно по астрология-беше ми като влюбване от пръв поглед Simple Smile
накупих архивни книги от Славейковото пазарче,показаха ми как се прави натална карта и от там като се започна едно учене и четене до ранни зори
самото пресмятане и изчертаване е нищо пред задълбоченото тълкуване
вече има и програми,които изчертват картата
имах едни зимни свободни месеци,които оползотворих с учене и установих/не за първи път/,че се иска сериозно занимание,а аз нямам това свободно време
и логично зарязах това занимание като го сложих в графата "ако донякога остарея и се чудя какво да правя",но си остана страст

с нумерологията съм по-кротка-като улегнала любов,чета по малко методично и ме обхваща лек ентусиазъм от време на време  Sunglasses
тук пак ще спомена книгите на Нина Ничева/от нейните книги ви преписах мантрите-молитви в началото на темата/-има много интересно тълкуване и по поскока прераждания и за какво сме дошли тук и каква ни е задачата в този живот!
при мен е уцелила в десятката-трябва ми умереност/аз си знам как се блъскам от едната в другата крайност/
определено от нея съм научила доста неща,които няма как да обхвана с пет думи
и като сглобя общата картинка се оказва,че това съм точно аз и не наполовина

# 353
  • София
  • Мнения: 285
Привет!

Мен ме нямаше няколко дни.
Спомням се, че някоя от нас питаше за притчите на Крион.
Поразтърсих се в интернет и ги намерих - ето оттук могат да се свалят.
http://astro-pims.mylivepage.com/file/977/2074

днес ме поздравиха с това http://uk.youtube.com/watch?v=zrFEptTssJ4 и аз на свой ред вас поздравявам!

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 11:17 от shivani

# 354
  • Мнения: 3 743
Шивани, сърдечно благодаря  bouquet

# 355
  • Мнения: 925
Момичета, все се каня да ви питам - кое ви провокира да се замислите върху начина си на живот и да потърсите промяна? Откога започна пътят ви към хармонично съжителство със себе си, кое отключи тези ви стремежи? Много ми е интересно! Ескориал сподели в началото, благодаря за което!   bouquet За мен лично е много любопитно и поучително.
Моят път към тези неща започна към края на бременността ми, а се задълбочих доста повече след раждането. Всъщност, едва от няколко месеца се замислям за разни неща  Blush и си задавам въпроси във връзка с темите, които обсъждаме тук.

# 356
  • Мнения: 1 380
При мен започна много от рано.....
Още в детска възраст....

# 357
  • Мнения: 6 992
При мен започна много от рано.....
Още в детска възраст....

И при мен е така.
Малко в по-друга посока по-скоро, но са свързани.
Към храненето и по-алтернативната медицина вече е от по-скоро, когато се зачудих как да се справя с няколко здравословни проблема, може би от лятото някъде.

# 358
  • Мнения: 3 869
И при мен е от монго рано - от първите спомени в ДГ. Не харесвах разни неща там и правех каквото ми е по силите (на 3-годишна  Laughing) да ги променя. Голямо диване излязох, поставях всичко под въпрос с изключение на собствените си мисли. Добре, че съдбата беше благосклонна и ми пращаше точните хора да ме учат, когато ми трябваше. После дойде един момент преди няколко години, когато постепенно и незабелязано спрях развитието и се пуснах по течението. И съдбата пак не закъсня да ми даде урок, много болезнен, за да ме тласне да наваксам пропуснатото. Е, мисля, че вече съм си отново в пътя  Heart Eyes

# 359
  • Мнения: 7 416
   С храненето започнах още в тинейджерска възраст.
   Моята първа любов беше човек с много високо духовно развитие...
   Един друг мой познат твърдеше,че миссията на мъжа в този свят е да издигне жената на колкото може по-високо духовно ниво,казваше и че Роденовската скулптура Вечната Пролет е най-точната илюстрация на тази мисъл. Simple Smile
   

  Та с моята първа любов се е получило нещо такова.....

Общи условия

Активация на акаунт