Спамо-чат (24.11-30.11)Одухотворената женска красота е божествен дар!

  • 29 998
  • 2 413
  •   1
Отговори
# 1 350
  • Мнения: 4 678

 Joy знам ...........а ти от къде знаеш  Joy
Аватара характеризира вътрешното ми състояние , а не външното - аз поне така си ги избирам  Hug
Да бе да  Naughty Знае кога си заспала не завита и на дивана  Laughing Laughing та ако ще да става въпрос за душата ти  Peace
....кажи и го....после 1 месец подсмърча Laughing

# 1 351
  • Мнения: 4 678
   
 Joy знам ...........а ти от къде знаеш  Joy
Аватара характеризира вътрешното ми състояние , а не външното - аз поне така си ги избирам  Hug
..ха ..че аз да не съм сляб ,бе Shocked Shocked Shocked

# 1 352
  • Мнения: X
Хелоу!  Flutter

# 1 353
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144

 Joy знам ...........а ти от къде знаеш  Joy
Аватара характеризира вътрешното ми състояние , а не външното - аз поне така си ги избирам Hug
Да бе да  Naughty Знае кога си заспала не завита и на дивана Laughing Laughing та ако ще да става въпрос за душата ти  Peace

Вгледай се внимателно едва ли асоциацията, която предизвиква е на спяща жена ................. гола е , но няма нищо вулгарно в нея ,излъчва нежност и тъга  Flutter

# 1 354
# 1 355
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
   
 Joy знам ...........а ти от къде знаеш  Joy
Аватара характеризира вътрешното ми състояние , а не външното - аз поне така си ги избирам  Hug
..ха ..че аз да не съм сляп ,бе Shocked Shocked Shocked

Па не знам - може  Joy

# 1 356
  • Мнения: 4 678

 Joy знам ...........а ти от къде знаеш  Joy
Аватара характеризира вътрешното ми състояние , а не външното - аз поне така си ги избирам Hug
Да бе да  Naughty Знае кога си заспала не завита и на дивана Laughing Laughing та ако ще да става въпрос за душата ти  Peace

Вгледай се внимателно едва ли асоциацията, която предизвиква е на спяща жена ................. гола е , но няма нищо вулгарно в нея ,излъчва нежност и тъга  Flutter
....за мен нежност....няма....има само тъга.............смени го Crossing Arms

# 1 357
# 1 358
# 1 359
  • Мнения: 4 678
   
 Joy знам ...........а ти от къде знаеш  Joy
Аватара характеризира вътрешното ми състояние , а не външното - аз поне така си ги избирам  Hug
..ха ..че аз да не съм сляп ,бе Shocked Shocked Shocked

Па не знам - може  Joy
..с тез гърди.......може да лекуваш слепота.........да знайш Crazy Mr. Green Laughing...а и други работи Laughing

# 1 360
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144

 Joy знам ...........а ти от къде знаеш  Joy
Аватара характеризира вътрешното ми състояние , а не външното - аз поне така си ги избирам Hug
Да бе да  Naughty Знае кога си заспала не завита и на дивана Laughing Laughing та ако ще да става въпрос за душата ти  Peace

Вгледай се внимателно едва ли асоциацията, която предизвиква е на спяща жена ................. гола е , но няма нищо вулгарно в нея ,излъчва нежност и тъга  Flutter
....за мен нежност....няма....има само тъга.............смени го Crossing Arms
 
Всичко по реда си ........
Първо трябва да сменя вътрешното си усещане ........

# 1 361
  • вкъщи
  • Мнения: 704
как сте Hug Hug

# 1 362
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
..с тез гърди.......може да лекуваш слепота.........да знайш Crazy Mr. Green Laughing...а и други работи Laughing

 ooooh! Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 1 363
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144

Аз все още не знам
 Hug

# 1 364
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
 Имало едно време един остров, на който живеели всички чувства. Щастието, Тъгата, Познанието и всички други, включително и Любовта.
Един ден на чувствата било съобщено, че островът ще потъне, затова всички приготвили лодките си и отплували. Единствено Любовта упорствала да остане до последния възможен момент. Когато островът бил почти потънал, Любовта решила да помоли за помощ.
Богатството преминало покрай Любовта... Любовта казала:
- Богатство, вземи ме със себе си.
- Не мога – отговорило Богатството... – Имам много злато на кораба си и няма място за теб.
Любовта решила да помоли Суетата, която също преминала в красив кораб:
- Суета, моля те помогни ми.
- Не мога да ти помогна, Любов, цялата си мокра и може да повредиш кораба ми. – отговорила Суетата.
Тъгата била наблизо, затова Любовта я помолила:
- Тъга, позволи ми да избягам с теб.
- Не мога, Любов. Толкова ми е тъжно, че имам нужда да остана сама.
Щастието също преминало покрай Любовта, но било толкова щастливо, че дори не чуло, когато Любовта го повикала.
Внезапно се чул глас:
- Ела, Любов, аз ще те взема със себе си.
Гласът бил на непознат възрастен.
Любовта била толкова развълнувана и щастлива, че забравила да попита за името му. Когато пристигнали на сушата, той продължил по пътя си. Любовта, осъзнавайки колко много му дължи, попитала Познанието:
- Кой ми помогна?
- Помогна ти Времето – отговорило Познанието.
- Времето? – почудила се Любовта, - Но защо Времето ми е помогнало?
Познанието се усмихнало и с дълбока мъдрост отговорило:
- Защото само Времето е способно да разбере колко велика е Любовта!
 
 
 

Общи условия

Активация на акаунт