Отговори
# 15
  • Навсякъде и никъде! - така де основно в Русе
  • Мнения: 168
Добро утро и от мен в новата темичка!  Hug

Ние уж ловувахме, ама като ме е тръшнала една настинка от петък вечер....направо не съм на себе си.
Желая на всички ви мили момичета, темичката да се напълни с положителни тестчета, както миналата. Всички да сте здрави и усмихнати.

Лека седмица от мен   bouquet Hug

# 16
  • Мнения: 1 001
здравейте момичета!!!
Честита нова темичка дано донесе много положителни тестчета Praynig

На мен днес ще ми излязат резултатите.Свеки ще ходи да ми ги вземе че ги правих в лабораторията при тях.Дано са добри като ги взема ще докладвам.
Желая ви прекрасен ден изпълнен с много положителни емоции. Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 217
тази седмица наред  с  EFP са
25.11- Danito, Snuki-Tuki
26.11- shoko
27.11- September
29.11- Addict, Аз съм си
30.11- *silvi*, Ice Queen, ambur

/това от вълшебното списъче/дано има още много,аз също съм от нечакащите....пу пу хаиде момичета  Illда не пада Бт и много  Peaceкъсмет
и на ловуващите приятен и благодатен лов luvbed

# 18
  • Мнения: 9 092
Да си запиша и аз Hug
Пожелавам ви хубава седмица, спокойна, усмихната, без ядове и грижи...

Анетка, искам да ти кажа, че за Бачково никога съм нямала добри впечатления - абсолютен панаир във всеки един смисъл, чалгата му чалга, кебапчетата му кебапчета, пазара и той...на фона на всичко това е нормално и църквата да не е такава, каквато трябва да бъде. Не ходи там повече, има достатъчно други хубави църкви в Пловдив, където можеш да намериш утеха, ако имаш нужда. Съжалявам че си се разстроила така.  Hug

Гале - успех с резултатите, пиши после Praynig

Щи - стискам палци за инсето Hug

# 19
  • Мнения: 281
Добро утро на всички, аз най-накрая се излюпих и какво да видя...................нов ден с нова темичка. При това много хубавичка! Във Варна на валя много, но силно се надявам скоро да заприлича на снимката оп първия пост. Целувки и прегръдки на всички Hug Hug Hug, дано да ви заразя с доброто си настроение Joy Joy Joy Joy Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 5 726
Ето ме и мен.Успях да се добера цяла до работа,то си е цяло приключение да оцелееш по заледените и непочистени улици в София.
Хайде и тази тема само хубави новини да има.

# 21
  • Мнения: 3 372
Хайде и аз в новата тема Flutter
Сори за спама Embarassed

# 22
  • Мнения: 1 541
Добро утро, ма(ДА)ми  Hug
anetka_ta, не се разстройвай така, мила  Hug Църквата винаги е била и за съжаление ще си остане много консервативна институция и точно за това все повече губи енориашите си (поради липсата на желание да си свери часовника с новите нрави и да намери път към хората), особено нашата тук се е превърнала съвсем в пародия на религиозен стълб. Душата ти е прекият път към Бога, а не някакво отчета някъде си, и точно според душата ти ще ти бъде отредена съдбата. Не губи надеждата си, моли се на Бог и съм сигурна, че скоро той ще чуе молитвите ти. А за брак време има, той не е определящ в тази ситуация.  Heart Eyes Усмихни се на слънцето днес и "проветри" емоциите си от този нелеп коментар. Благодаря ти и за запалената свещичка  Heart Eyes

Щи, успех с инсеминацията  Praynig  Hug

Прити, как си, миличко? Липсваш ни  Hug

:.Stef.:, какво прави коремчето? Всичко наред ли е с вас?

галиа, стиснати палци от мен за резултатите и дано само хубави неща ни кажеш по- късно  Praynig

мама нани, благодаря за новата темичка. Дано да е късметлийска като миналата, че и повече.

Калинка,  Hug как си?

Някой да има представа какво става с Ania- загуби се трайно  Thinking

При нас нищо особено, освен че и този месец ще треперим да не сме направили беля- не знам какво ни става- от 8 години се предпазваме без проблеми, а точно тези месеци сега, когато е толкова важно да не става нещо- гаф след гаф по кой от кой по-тъп начин  Tired  Wink

И да се присъединя към пожеланията за много втори чертички, хванати на тясно яйца и оптимизъм при stand by групата   bouquet

# 23
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Привет и от мен!

Илианка, честит рожден ден на патрерици  bouquet  bouquet  bouquet! Желая ти много здраве и сбъднати мечти!

Анетка, благодаря за свещичката  Hug.

Галиа, за резултатите  fingerscrossed.

Ние започваме лова. На всички "колежки" успешен лов, на нечакащите  EFP.

Хубава и успешна седмица на всички!

# 24
  • Мнения: 417
Милейди, добре съм, чакам януари и междувременно ловувам да не скучая Laughing

# 25
  • Мнения: 1 334
Тук съм,мило ми Милейди Hug Наблюдавам всичко аз Laughing И искам да споделя,че днес ми е много хубав ден.Записах си час при Владимиров за януари newsm44 Не знам защо,но вече имам хубаво усещане Praynig Ще си почина сега пък след Нова година,с нови сили,вече ще се борим за мечтата си с помощта на един добър специалист Heart Eyes Момичета,желая ви много щастлива седмица  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 541
Ania, ах ти...тихата стъпка, а?  Hug Браво за часа! Да разбирам ли, че вече имат график за Януари? До скоро не искаха да записват за тогава. Много се радвам, че си сложила розовите очила, слънце. След Нова година ти пожелавам да не дочакаш часа с Владимилов, а още преди това да ходиш да гледаш точката  Wink  Hug Ще кажа на Сисиии да ти метне няколко вируса за това заклинание, че при нея се получи горе- долу така  Twisted Evil
Пък няма да ти се разсърдя и да се включваш от време на време  Wink

Калинка79, ловувайте си вие да не губите тренинг  Grinning Те някой път нещата стават докато си чакаш датата за намеса  Praynig  Hug

ivap, успех и на вас с ловния сезон!



# 27
  • Мнения: 60
Здравейте, дами
Хубава седмица на всички и късмет във всяко начинание.
Калинка79 : Честит имен ден. Много здраве, щастие и късмет и дано скоро сбъднеш най- красивата си мечта  bouquet  bouquet  bouquet

Сега една малка почерпка и от мен/че и аз съм именничка  Embarassed Embarassed Embarassed/
   
Хубав ден на всички

# 28
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
katuci, честито   bouquet! Да си здрава и усмихната  Hug.

# 29
  • Мнения: 1 541
 ooooh! Много съм смотана  Embarassed

katuci, kalinka79, честит имен ден, момичета  Hug Много щастие, здраве и късмет да ви донесат прекрасните ви имена   bouquet

Илианка, честит рожден ден на патерици  Hug

Момичета, виждам, че се организира някаква голям купон покрай празниците с ходене някъде си и тн., но все пак няма ли да се видим и за по едно бързо питие предпразнично?

И понеже днес си проверявам липсващите- сега да питам и какво става с Атадар  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт