Лунна диета - 27.11.08, 18:54ч - НОВОЛУНИЕ

  • 3 404
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 380
А следващото пълнолуние е на 12.12 в 18:37 Peace
Тогава трябва да се гладува яко 3 дни.....

Малко трудничко ще е - 13ти и 14ти се падат уикенд   Confused Confused
Ще успеем....аз през уикенда пове4е издържам на глад.....

# 61
  • София, България
  • Мнения: 2 222
леле, верно идват уикендите ...
А пък това, че само на пълнолуние се сваля  newsm78
Може и да е вярно, но все пак е хубаво да си влезеш в някакъв режим, цялата работа има освен всичко и пречистваш ефект (стига да пиеш достатъчно вода) така че ... дерзайте. Аз свалих излишните 6 килограма за няколко месеца, сега продължавам за поддържане на резултата ... А в край на сметка, това си остава най лесният режим за спазване, така че ...

# 62
  • Мнения: 1 380
А в край на сметка, това си остава най лесният режим за спазване, така че ...
А само на мен ли ми е почти невъзможен за спазване Tired....признавам си, че ми е много, ама много трудно. ooooh!
Без храна не мога...просто ми става много нервно.  chef
Един път издържах и да ви кажа, мъжо ме нарече истеричка...... Mr. Green #Cussing out Mr. Green
Ами сега на 5.12 трябва да се лунува, а както знаете на 6.12 е Никулден. Laughing
То в БГ всеки втори е Николай ли производно.., така, че ...кума ми е именник и аз няма да мога да се включа....

# 63
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Сладкишче, не ти е само на теб много трудно, първите пъти е ужаааааааасно трудно  #Crazy
После свикваш, стига да се наливаш с вода, даже не чувстваш и глад. Гадно е като видиш нещо, и ти се прияде,  но .... знаеш, че утре ще си го хапнеш с кеф. Кажи при кой друг режим е така ... Всеки друг режим забранява нещо да се яде - със седмици и месеци .... Представи си, как дни наред, седмици наред гледаш на една витрина, например торти, и знаеш, че НЕ МОЖЕ да хапнеш, не и тази година. НИКОГА. А при луничката - тортииии ... утре съм при вас. Ако има по-лесен режим - някой да сподели!  hahaha

# 64
  • Мнения: 38
а аз в крайна сметка не разбрах кога трябва да се лунува тоя месец  Shocked едни казват на 5-ти други на 12-ти чета в едно списание че тая вечер трябвало изобщо съм объркана,някой може ли да ми даде датичките за тоя месец

# 65
  • Мнения: 6
http://www.astrohoroscope.info/moon.htm
sissleyy - тук е даден лунния календар за месеца (има и за всеки ден - разгледай го) Аз тук следя кога каква фаза е, има и точните часдове. А и нали си тук, във форума. Ще пуснат новата темичка и готово.  Grinning  Hug  Heart Eyes

# 66
  • Банкя
  • Мнения: 823
Заповядайте в новата тема! Hug

Общи условия

Активация на акаунт