Фризьор в Пловдив

  • 1 751
  • 15
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 641
Пловдивски мамита кажете къде в нашия хубав град да се подстрижа. newsm78
Имам дълга коса и много държа на нея.
Дайте съвети и мнения по темата и ме изпратете някъде да ме направят красива бъдеща мама.
Не съм ходила на фризьор от август,а моята фризьорка е бременна и вече не подстригва.
В най скоро време ще заприличам на"Тарзанка". smile3511

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
И аз питам същото, не мога да си намеря фризьор, който да не ме подстригва криво  Sad

Между другото, преди изгледът на този подфорум беше много по-хубав

# 2
  • Мнения: 2 155
Аз съм много доволна от един фризьорски салон до Новотела и по-конкретно от Лили. Намира се отстрани до пиано бар Ексел.  Hug

# 3
  • Мнения: 641
Аз на Вас разчитах да ме насочите да отида на качествен фризьор а Вие грам внимание не сте ми обърнали.
Кажете къде сее подстригвате де...

# 4
  • Мнения: 2 155
Аз на Вас разчитах да ме насочите да отида на качествен фризьор а Вие грам внимание не сте ми обърнали.
Кажете къде сее подстригвате де...


Е, аз никой ли не съм?  Laughing

# 5
  • Мнения: 641
Аз на Вас разчитах да ме насочите да отида на качествен фризьор а Вие грам внимание не сте ми обърнали.
Кажете къде сее подстригвате де...


Е, аз никой ли не съм?  Laughing
Извинявай.Аз се обидих толкова много,че дори не съм видяла,че някой ме е уважил.
Та значи казваш,че ще ме направят добре там.Пиши как се казва салона и колко пари да приготвя.

# 6
  • Мнения: 2 155
Не знам как се казва, но ако се интересуваш на лични ще ти пратя телефон и ще ти обясня по-подробно.  Peace
Прочети и тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=343161.msg9063289;topicseen#msg9063289

# 7
  • Мнения: 2 631
И аз бих препоръчала моята фризьорка  Peace Също съм с дълга коса и държа на нея, затова и само при нея ходя. Подстригва хубаво и точно колкото и кажеш!  Peace
Вече и цялото ми семейство ходи при нея, макар да не ни е наблизо!
Ако решир нещо, ще ти дам координати на лични. Иначе само ще те насоча - салона се намира в пресечка на Иван Вазов!

# 8
  • Мнения: 970
кафенце, ако може дай координати, име на салона и момичето , а ако ти е възможно и телефон за запазване на час ...Горе-долу какви  са цените? Аз правя  кичури и се подстригвам, с дълга коса съм. Мерси боку

# 9
  • Мнения: 2 631
кафенце, ако може дай координати, име на салона и момичето , а ако ти е възможно и телефон за запазване на час ...Горе-долу какви  са цените? Аз правя  кичури и се подстригвам, с дълга коса съм. Мерси боку

Подстригването е 6лв. За кичури не мога да ти кажа, защото аз само се подстригвам или си правя прически.... Ако искаш да те водя с мен в скоро време, че съм за подстригване  Laughing

# 10
  • Мнения: 970
kafeнце, благодаря за предложението, но не съм в БГ. Смятам да си идвам за празниците обаче, исках да си запазя час за 27.12, но отсега, защото в последния момент не се намира нищо. Тя има ли предложения за прическата, сама ли работи?

# 11
ехо, кажете ми добър фризьор ,защото сега съм с черна дълга коса.искам да се направа бяло руса и да си я отрежа на къса черта

# 12
  • Мнения: 2 631
kafeнце, благодаря за предложението, но не съм в БГ. Смятам да си идвам за празниците обаче, исках да си запазя час за 27.12, но отсега, защото в последния момент не се намира нищо. Тя има ли предложения за прическата, сама ли работи?

Има едно момиче, което и помага.
Ще ти пиша на ЛС.

# 13
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 918
Kafe, може ли и аз да науча къде се намира фризьорката ти? Когато съм в БГ живея в Пловдив до библиотеката.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 402
Арлет на "Отец Паисий"

# 15
  • Universe
  • Мнения: 1 556
"КИЙ МАРАЯ"   Peace
стилист - Мария Стамова

Има 2 салона:

ж.к. "Тракия" - блок 1 - 032/ 680 997
Събота пазар - ул."Гевгели" 10, ет. 2

Подстригване - 6 лв.

Мога да Ви дам мобилния й на лични  Hug

Общи условия

Активация на акаунт