Коя зодия сте вие?Кои зодии,според вас,обичат готвенето най-много?

  • 24 541
  • 489
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 46 511
Извинете, че се намесвам (не обичам и не готвя  Mr. Green) но не се сдържах да се включа като видях резултата hahaha Дева съм Joy

# 46
  • Мнения: 243
Цоп и аз Кантара!!!!
Обужавам да готвя,кухнята ми е мястото за почивка! cook cook

# 47
  • Мнения: 307
Везни съм. Обичам да приготвям всякакви ястия, най вече сладкиши,торти,кексове.

# 48
  • Мнения: 7 418
Извинете, че се намесвам (не обичам и не готвя  Mr. Green) но не се сдържах да се включа като видях резултата hahaha Дева съм Joy
    Joy Joy Joy
    Какво правиш в Готварския форум тогава? newsm66
     Laughing  Peace

# 49
  • Мнения: 147
         Козирог съм и готвенето ми доставя все повече удоволствие. Форумът много ми помага, а одобрението на мъжа ми ме стимулира да прекарвам повече време в кухнята.   chef  А готвачите около мен са Везни, Лъв, Дева и Козирог.

# 50
  • Мнения: 4 496
Близнаци съм, но не знам кое ми доставя по-голямо удоволствие- да готвя или да ми готвят. Joy

# 51
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Овен.

# 52
  • Мнения: 1 176
Готвенето ми е любимото къщно занимание  Heart Eyes. Когато не съм в настроение четенето на готварски книги или форуми ме оправя за нула време. Готвя от много малка- 7 год. и май няма ястие, което да не мога да направя. Обичам да опитвам всякакви щури рецепти. Овен съм.
Я, какво съвпадение! Четенето  на готварски книги ми е любимо занимание. Снощи например си легнах с "Безмесни ястия" . Joy Мисля, че на някоя от рецептите със спанак съм заспала, но това е, защото не го долюбвам и ми е доскучало.  hahaha Явно има и други любители на готварската литература.
А иначе, по темата - обичам и да готвя, обичам и да ям. Кухнята ми е едно от любимите места вкъщи. Сладкиши, обаче не обичам да правя. Но никога не е късно да разпаля страст и към тях.

# 53
  • Мнения: 413
Аз Козирог и като другите писали вече в темата - обожавам да експериментирам, да творя красоти и вкуснотии, и най-вече сладки изкушения.
  Готвещите в моето голямо семейство са от зодиите Телец и Козирог.

# 54
  • Мнения: 774
Козирог. Laughing Спрях цигарите и започнах да готвя. Laughing И да снимам... Wink Joy

# 55
  • Мнения: 3 219
Стрелче съм с асцедент Дева. Много обичам да готвя, а също и да си купувам готварски книги и да ги чета

# 56
  • София
  • Мнения: 5 755
Телец - обичам да ЯМ и да ми готвят. bowuu Също така - да гледам картинки на вкусни манджи.  chef
и аз така  Blush

# 57
  • Мнения: 311
Аз съм Рак обичам да готвя за любимото същество, и не само за него.Според мен обаче Овните са едни от най-добрите готвачи!
П.С Само аз ли съм Рак - отчел се в темата?!

# 58
  • Мнения: 1 485
Аз съм Рак обичам да готвя за любимото същество, и не само за него.Според мен обаче Овните са едни от най-добрите готвачи!
П.С Само аз ли съм Рак - отчел се в темата?!
Не,не си Mr. Green Peace
И мъж ми е Овен Joy

# 59
  • Мнения: 678
Овен съм,и не мисля че зависи от зодията обичта към кулинарията.
Готвя от малка ,10-11 год.
И сега страста ми е готвенето.

Общи условия

Активация на акаунт