киста на вратлето - търся информация за детски хирург в Пирогов

  • 904
  • 2
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Момичета много съм притеснена за детенцето на една моя приятелка.
На вратлето му се е появила някаква подутина колкото бадем с леко червеникав цвят и вече втора седмица не минава. Тя го води  на онколог, който каза че е киста , но нямало страшно - щяла да се "адсорбира". Да а ма не - вече втора седмица.
Днес го води на хирург и според него трябва да се махне и то възможно най бързо. Съдържанието на кистата била лимфна течност с кръв и имало опасност да се спука и да предизвика кръвоизлив. Но тъй като при тях не минавало по ЗК я праща в Пирогов. Аз потърсих инфо за детски хирурзи в Бургас и намерих добри отзиви само за двама. При единия ходи днес - не се ангажира, утре ще ходи при другия.
Молбата ми е, ако знаете детски хирург в Пирогов, който има опит с подобен род кисти моля ви дайте някакво инфо - име,( телефон), че никак не ми харесва как вървят нещата тук. Първо чакаме две седмици да мине от самосебе си, след това изведнъж много бързаме да не стане кръвоизлив.
Ще съм ви благодарна за всяка  информация.
Забравих да кажа че детето е на година и три месеца

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 00:12 от tini7

# 1
  • Мнения: 2 529
Завеждащ на детската хирургия в Пирогов е професор д-р Бранков, който често пише и тук с ник "доктор Оги", сигурно той ще може да те насочи.
Това е сайта на детската хирургия:

http://www.pedsurg.net/nachalo.htm

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Благодаря kiki29 .
След ровене из нета и аз стигнах до професор д-р Бранков. Ще дам телефоните на майката  - тя най добре ще обясни на доктора и ще си зададе въпросите.

Общи условия

Активация на акаунт