ВарненкИ са в супер настроение в очакване на Коледното забавление!

  • 13 725
  • 202
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 554
Верджи намали цигарките и пий чайчета Hug

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Здравейте,

Калима, благодаря за темичката   bouquet

Ние днес бяхме на консултация. Вече сме 9800 гр. и 77 см  Mr. Green Качили сме 500 гр., ама още не можем да ги минем тези 10кг  Rolling Eyes Биха ни и ваксината за шарките.  Аз да се похваля - Коко вече се пуска и варви сам  newsm44. Прави самостоятелно около 20 крачки  Laughing. И по този повод мисля в неделя да търкаляме питката. Да видим каква професия ще му се падне  Crazy

Вики_76, благодаря ти за полезната информация.

Аз тези дни нямам никакво време. Все търча нанякъде. А и започнах да ходя на едни бизнес класове и съвсем минутка нямам. А и за изпити трябва да почвам да уча  ooooh! С една дума - тук съм и ви чета, ама за писане няма време  Whistling

Хайде хубав ден от мен Simple Smile

# 17
  • Мнения: 143
Момичета да ви се оплача днес за малко да ме вкарат в болницата заради тоз проклет дрисък вече осми ден дето ме държи и днеска първо гинеколожката ми после и джи пи то ми викат че сигурно ще искат да ме приемат в инфекциозното та ме пратиха там на преглед и като ме видяха още от вратата ще трябва да те приемеме в отделението  #2gunfire ама аз не и не и за сега съм си вкъщи с една торба лекарства но нали поне не съм в болницата Mr. Green Дано се оправя бързо че,от толкова болки почнах да получавам контракции ooooh!
Пазете се много че,много вируси много нещо  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 554
Михайлова,стискам палци бързо да се оправиш, да забравиш за този ти ми дрисок Praynig Hug

# 19
  • Мнения: 317
Много неприятно с тези вируси,.
Бременните ни майчета и дребусите много да се пазят Praynig

# 20
  • Мнения: 3 970
О зълвата я дя се вземаш в ръце -какви болници кви 5лв Rolling Eyes
Минаваш на строга диета и си пиеш хаповете да не идвам с тоягата  newsm29

# 21
  • Мнения: 0
Верж това си е чиста работа - деца и борчове  Joy
Хайде пази  baby_neutral и да се оправяте по бързо, че да се разтъпчем някъде  Wink

# 22
  • Мнения: 109
  bouquetза Калима!
моми4ета ,пазете се - какви дрисоци пак ви гонят ???
пазете и бебоците!!
ГАли,според мен няма нищо лошо,дето Дилянката сму4е ябълката- даже й е кеф,като гледам снимката!!
Вале,какви проблеми???я сподели??

# 23
  • Мнения: 3 743
Уф, да ви се оплача, не знам дали е от захранването /то поне да беше истинско захранване, а то не повече от 1 ч.л./, но днес акото на Диди беше малко странно. С нормален жълто-кафяв цвят, но с кафяво-черни нишки. Някой знае ли от какво може да стане такова Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 1 167
Цоп и от мен ...леле всички сте се "одрискали" #Crazy къде го лепнахте бе мами??Аман от тия вируси. Днес пак хубаво временце, ама от утре го дават СТУУУДДД..., така че да се възползваме от хубавото слънце  bouquet

# 25
  • Мнения: 143
Добро утро момичета днес съм доста по-добре и снощи най после се наспах  Laughing явно лекарствата действат бързо  Peace
Благодаря ви за подкрепата   bouquet
Хубав ден ви желая  bouquet

# 26
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Уф, да ви се оплача, не знам дали е от захранването /то поне да беше истинско захранване, а то не повече от 1 ч.л./, но днес акото на Диди беше малко странно. С нормален жълто-кафяв цвят, но с кафяво-черни нишки. Някой знае ли от какво може да стане такова Rolling Eyes

А с какво захрани, че не съм май чела на зад  Embarassed

# 27
  • Мнения: 1 554
добро утро

Мери ред ,брат ми е в болница има проблем с сърцето Cry

# 28
  • Варна
  • Мнения: 965
Уф, да ви се оплача, не знам дали е от захранването /то поне да беше истинско захранване, а то не повече от 1 ч.л./, но днес акото на Диди беше малко странно. С нормален жълто-кафяв цвят, но с кафяво-черни нишки. Някой знае ли от какво може да стане такова Rolling Eyes
Gali80, не искам да те плаша, но ми звучи като кървави жилки. Според мен трябва да спреш захранването за известно време (май не му е понесла на детето новата храна). Консултирай се с педиатъра ви.
А, да добавя, че и 1л си е захранване.  Wink

# 29
  • Мнения: 143
Морска стискам палци всичко да се оправи бързо Praynig здраве и късмет ви желая   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт