Споделете 86 ... или как да накичим елхата с повече играчки

  • 21 125
  • 730
  •   1
Отговори
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Вие сте.
Като измисля нещо умно ще се допълня.

# 1
  • Мнения: 274
Пу първи!  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 6 029
Ох, каква елха, тя се украсява след един месец.
Споделям, Главобол. Да, с главно Г. Мъчи ме вече седмица. Искам да си ходи.

# 3
  • Мнения: 1 533
Вие сте.
Като измисля нещо умно ще се допълня.

Към заглавието  ли? Пази боже!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Споделям, че заглавието на темата ми напомни, че още в неделя щяхме да украсяваме вкъщи. Ама се размина заради нечовешки махмурлук...А миналата година вече беше украсено по това време.

# 5
  • Мнения: 17 546
Снощи бяхме в "При Яфата". Украсено с гирлянди, лампички и всякакви коледни неща. Толкова уютно ми беше заради коледната украса, заедно с това, че заведението е решено като механа и има горяща камина. Тутакси ми се прииска и у дома вече да е украсено и празнично. Ще се спретна в събота и ще го направя. Мъж ми и той каза, че ще нареди лампичките, защото иска за Никулден да ни е украсена къщата. Нали си имаме именник Grinning

# 6
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Вие сте.
Като измисля нещо умно ще се допълня.

Към заглавието  ли? Пази боже!

Това беше насочено към русия ми кичур ... нали  Mr. Green

Джули, споделям, че ти споделям главоболието. Искам да си отрежа този израстък вече. Не е човешко повече от седмица да съм на ръба да си разбия главата в някоя стена само и само да спре да ме боли.

# 7
  • Мнения: 3 423
А тука отвориха панаирите. Виенски
колела, захарен памук, греяно вино.

# 8
  • Мнения: 2 631
 newsm78
Ми като си купиш повече играчки, ще ти е по - накичена елхата, разбира се!  Peace

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Запис.
Пъзел, не бих работила козметичка - да ровя в чужди детайли, бррр!
И хирург. Лекар, изобщо.

Вчера си спретнах коледно вино. Имам и за днес. Екстра.

# 10
  • Мнения: 1 217
Жозефинда,никога не бих се занимавала с бизнес,който вреди на хората.И "касапин" не бих станала,та ако ще да ям трева до края на живота си.
На всички новорегистрирали се,пък и на "старите пушки" желая здраве и късмет,и на близките им-също.
Бейлис,поздравления за заглавието!!!! Предлагам,освен конкретни идеи,относно коледната украса да си изберем по една играчка/украса  от базара,който организират майките от ДБМ и да подарим на всички деца от домовете по една(поне) усмивка!!!

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 20:39 от Kатюнгелчева

# 11
  • Мнения: 166
Айде да полегна тук с поредния си нов профил. Напрежението извън форума ме съсипва. И това ще ми мине.
Не бих работила като фризьорка. По-гнуслива съм от Бу. Извинявам се, че отново се фаля.

# 12
  • Мнения: 1 533

Това беше насочено към русия ми кичур ... нали  Mr. Green


Да. Споделям, че натруфени заглавия  ме изнервят много. Конкретно за споделете се чувствам като в капан - харесвам темата, но заглавието ме бута назад и не ми се влиза. Ще седна да пия на тротоара.

# 13
  • Мнения: 6 029
Да, натруфените заглавия правят темата ептен отчетна. Ех, ако беше и в рими....  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 6 991
Смятах и аз да украсявам в събота или неделя, но ми беше толкова скапано, сдухано, безтегловно, безразлично и т.н. , че нямах настроение. Rolling Eyes
Лека-полека се оправям, де, ще ми мине скоро съвсем. Ще се взема в ръце. Сигурно тази събота и неделя ще украся. Т.е. доукрася, че елхата си стои от миналата година и има още играчки по нея. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт