Италия - страна Б ... 88 пъти

  • 18 664
  • 222
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 750
Привет девойки Hug
Тук такъв студ е стегнал,4е направо ме е страх да си покажа носа навън Crazy
Джуфи,много си брава маце Peace,щом ти харесва това занимание струва си да опиташ Hug,поне няма да ску4аеш Laughing.Сигурно умираш от  смях с лелки които 4евръсто поклащат снага Laughing,особенно на ориенталските танци Joy Joy Joy
Госпожи и госпожици подготвяте ли се за Новогодишните празници Hug.Как и къде мислите да празнувате тази година newsm78.

# 46
  • Мнения: 359
От баба знам една маска за коса.ГаС,мас,оцет.Яйце не се слагало защото задържало миризмата.Наскоро бях питала майка ми дали баба е държала на вънкашният(така се изразяваше жената)ми вид,че се е старала толкова.Всъщност оказа се ,че много често съм хващала въшки и това било нейният начин да ги мори.Обаче маската е подхранваща.

# 47
  • Мнения: 359
ники ,охохо Габи е голям красавец,предразполага към хронично ощипани бузки.Личи си ,че си нямала интернет дълго време.За Н.година говорихме малко по.назад.Всички сме поканени на гости на Дуне. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 5 475
Всички сме поканени на гости на Дуне. Simple Smile

  Wink Супер!   Party

Между другото мъжа ми е на един курс в Рим от 9 до 11 декември.  Wink
Искаше ми се и на мен да ида дотам, ама няма как.. Rolling Eyes

Вчера гледах къде е хотела,  Simple Smile
   newsm78 Знаете ли, че в гугъл са сложили функцията да гледаш улиците на снимка.
Преди го имаше само за САЩ , сега има и Рим, Милано.  Peace

# 49
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ето ме и мен  Tired
Въпреки ваксината миналата седмица май открихме сезона на болестите  Sick

# 50
  • Мнения: 5 710
Аз съм чувала, че щом си сложиш противогрипна ваксина веднага изкарваш нещо в лека форма. Истина ли е?


Овчева, с маската ти за коса на мен ми убиваха... паразитите през цялото ми детство. Понеже все бях по лагери и така.
Много страда косището ми, миризмата на газ, оцет и олио мога да усетя през планини.
Но, мисля, че дължа доста от добрата форма на косата ми на тези 'маски'.

Изразявам възмущение от цените на коледните украси. Току що хвърлих 25 евро за 5-6 неща.
Тези  дни започвам украсата вкъщи.

# 51
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ами на мен ваксината ми я сложиха миналия 4етвъртък а се разболях в понеделник. Евентуалните неразположения дължаЩи се на ваксините се проявяват до 24 4аса.Което не е моя слу4ай. Tired Остава ми да се утеШавам,4е съм минала с по-леката форма ина4е много Ще се ядосам и няма да се боцкам пове4е,пък. Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 3 425
Добро утро дами;)

Мкдирокова, то по принцип е едно,но всеки реагира различно,.....може и от ваксината да е било....важното е,че сега си по-добре  Peace

Овчева, вЕрно е...не е важно какво казваш,а как се изразяваш  Mr. Green ,а и аз вече не вярвам на новините,а и то само гадории  Confused

Обаче новината за маста от липосукции в бисквити за 3тия свят направо ме потресе  #Crazy  #Crazy #Crazy ,а и е важно да се уточни кое се разбира под 3ти свят за тях  newsm78

Ние за празниците сме си вкъщи  Peace даже на Нова Година може и да съм сама с мишлето....може да се организирам,макар че мисля само да се обле4ем добре и да пресечем улицата в 12,а не да се бутаме като миналата година  Peace Ще видим  Crazy

И тук е голям студ  Peace
Наоколо съм  Crazy

# 53
  • Мнения: 191
Ей нямаме ли някоя мама в Базиликата, МСИ им дават по 1500 ? ако си кръстят детето Бенито или Ракеле.....
До къде стигнахме....

И тук днес е студено.
Макдирок, нали знаеш, ваксините не покриват вси4ко, така 4е нормално е нещо да се хване, или да е в по лек вид.  Оправяй се по бързо.   bouquet

Гери, жалко 4е не може да дойдеш насам, щяхме най-накрая да се видиме.

# 54
  • Мнения: 5 475
 Бонжур!  Hug

Веси, и мене ме е яд, ама няма как.  Rolling Eyes

  Няма ли някой да си ходи в Бг за Нова година, ние ще сме там от 26 декември до 2 януари? newsm78

  И мъжа ми са го ваксинирани в работата, но засега е добре.  Peace
 

# 55
  • Мнения: 3 388
Гери, аз се чудих доста, но накрая купух билети за Бг- ще сме там оба4е за Коледа, а за НГ-тук. Но ти сигурно ще си в Сф  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 5 710
Ние по Коледа ще посетим няколко партита в София. На Нова Година ще сме тук.
Ще правим парти в един от дните ( мъжът ми има РД на 1ви) около НГ, но самата Нова година може и да сме си двамата.
Аз не излизам по площади, несвойнствено ми е. Излизахме преди 3години, аз се разболях, както никога преди и няма да повторя. Ще направя супер вечеря, ще си говорим и разни други неща и така ще мине тази тооооолкова важна вечер:-)))

 

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 12:27 от 10cent's

# 57
  • Мнения: 3 425
Лени, и аз това с 4-5-6часа висене на студа не го разбирам.....ние след 12 ще излезем, ама точно пред нас Марко да гледа фоерверки  Peace

# 58
  • Мнения: 750
Аз също не излизам по площади на Нова Година Naughty.Едно,4е е студено,едно,4е улиците са пълни с пияндета,друго,4е ме е страх от бомби4ките които хвърлят навсякъде Twisted Evil
Ние ще празнуваме с роднини и приятели в капанонето на мъжът ми Party.Има място и за танци Simple Smile.И май4ето,ще е тука така,4е сигурно ще си изкараме добре Wink
Който иска да заповяда Hug

# 59
  • Мнения: 2 379
Аз също не излизам по площади на Нова Година Naughty.Едно,4е е студено,едно,4е улиците са пълни с пияндета,друго,4е ме е страх от бомби4ките които хвърлят навсякъде Twisted Evil
Joy Blush Embarassed Embarassed Embarassed
Ние пък сме празнували И по плоЩади под формата на пияндета. Blush Преди появата на детето, разбира се.

И ние сноЩи открихме сезона на Коледа. С4упихме каси4ката Grinning Money Money и извадихме 800 евро, които са ни специално за подаръци и други коледни работи.

Общи условия

Активация на акаунт