Съпруги, чийто мъже пътуват 7

  • 58 770
  • 426
  •   1
Отговори
# 375
  • Варна
  • Мнения: 552
Добро утро, цветенца!



Честит имен ден на всички, които носят имена на цветя. Бъдете красиви и нежни като тях!
Искам да ви почерпя, днес аз и сестра ми имаме имен ден!

                         


# 376
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Добро утро момиченца кокиченца!!!  Heart Eyes
Днес май и аз ще трябва да почерпя Blush, моето ''шефче'' Mr. Green днес е именниче. Flutter

# 377
  • Мнения: 0
Здравейте дружки мили.На всички с името на цветя ЧЕСТИТ ПРАЗНИК.Моля за извинение но просто последно време много работа и се връщам пребита.Мъжа ми се обади вчера и най накрая покой и за моето сърце . Всичко е наред .Добре е мъчно ми е и той се побъркал 45 дни без да се чуем.Не мога да ви опиша вчера просто летях.Вече не вярвах че ще му чуя гласа вярвате ли?Наистина сателитния телефон на кораба е спрян и каза че ползуват само интернет.Той е достъпен за капитана и висшия състав,а ние не сме от него.Признателна съм на всички които ме подкрепяхте толкова много.Обичам ви стахотни сте.Ще влизам по често обещавам,дайте да помислим за това което нищихме толкова време-една среща.Приятен празник и бъдете живи и здрави.

# 378
  • Мнения: 1 558
Честит празник!
Да са живи и здрави всички именници!
Любов, щастие и късмет!

Черпя за здравето на моята дъщеря




Дарито, страхотно е че най-после сте се чули!!!!!

# 379
  • Мнения: 0
Забравих -добре дошли на новите попълнения в нашите редици.Мили момичета ще видите че тук по лесно минава времето в очакване на нашите момчета.Това е място където ще получите разбиране и подкрепа .Колкото сме повече толкова по добре.

# 380
  • Мнения: 0
Dobitu да ти е жива и здрава дъщерята.Много успехи и само положителни случки и пожелавам в живота .

# 381
  • Варна
  • Мнения: 22
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!
Днес се чухме с любимия и съм щастлива! HugПожелавам го и на вас!
Цветен ден! smile3525

# 382
  • Варна
  • Мнения: 230
На всички именнички и именници честито! Да сте (са ви) живи и здрави и с гордост да си носите имената!   bouquet

Ани, честита ви годишнина!

Tutune, съчувствам ти за ситуацията с колата. На мен естествено още подобно нещо не ми се е случвало, щото и книжката все още не ми се е случила, но само като си представя подобна ситуация и ми настръхва косата. Сигурно тотално ще се ошашкам и ще си седя по средата на кръстовището докато не се намери някой да вземе нещата в свои ръце и да помогне..

Дари, страхотно е, че най-сетне сте се чули с твоето момче! Цели 45 дена - ти си герой.. И какво е това, спрели са сателитния телефон, а само шефовете могат да ползват Интернет?? Мойто Слънце не е в БМФ и нямам представа как е там, но ми се струва много тъпо и също така жестоко. Ми ако си плащат моряците, защо да не ползват телефон? И като няма Интернет или няма за всички и се ползва само служебно, или има за всички, иначе си е чиста дискриминация. Може би живея в някакъв невъзможен идеален свят или пропускам някоя важна подробност от корабния живот по този повод, но така мисля аз. Какво, моряците да не би да не са хора, или да нямат семейства?? Това все пак е работа, не могат да им обсебват живота по подобен начин и да не им осигуряват елементарни условия за връзка с близките! Колкото повече мисля за тези неща, толкова по-се вбесявам... Спирам дотук, че иначе мога да пиша още много по темата.

# 383
  • Мнения: 112
Честит празник на всички именници!!!  bouquet
Илиева, благодаря за почерпката - много вкусно Laughing!
Чета ви..., ама така съм се отпуснала, че даже не ми се пише - тези два дни голяма почивка изкарах, отдавна не ми се е случвало. Цял ден се мотая в къщи с книга в ръката- малката я няма и моите хора - мъжа и голямата ме оставиха да си почивам Simple Smile.

# 384
  • Варна
  • Мнения: 552
Доби, Честит имен ден на твоята дъщеричка. Да е жива и здрава, много усмивки и прекрасно пролетно настроение!

Дари, чудесни новини. Най-сетне да ти се отпусне душичката. Радвам се, че всичко е наред с моряка и по-често да ти се обажда.

Ани, честита годишнина! С пожелание да трупате годините с много любов и разбирателство.

След обяд отивам да пия кафе с приятелките и тях да почерпя за празника.

# 385
  • Мнения: 113
Честит имен ден на всички именнички.Дари много хубави новини(заради това е толкова хубав деня).Ани още много хубави години заедно newsm51 и да доживеете до златна сватба.Ще ни поканиш и нас на купона нали smile3525.

# 386
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Дарито-71 Hug
Ти не поддържаш ли връзки със някоя офицерска булка бе. От там ще имаш Инфо.
Моя на такъв кораб е бил, че имах случай 2 месеца да незнам къде и и шефа на фирмата да ме пита къде са и да ме шашка, защото тогава навлизаха мобилните а ние все още нямахме и той неможеше да се обажда освен от пристанище ако успее да докопа телефон.
Просто не се шашкай.
Незнам каква е политиката за сателитните телефони по различните фирми но дори сега за БМФ ситуацията е друга защото е частна фирма и собствениците едва ли ще разрешават дори на офицерския състав да го ползва освен във много екстрени ситуации. Мисля, че виждате колко момчета съкратиха и ооще колко искат да съкратят заради кризата.

# 387
  • Варна
  • Мнения: 136
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ,Здраве и щастие ви желая от сърце,На следващата среща ме пишете и мене, newsm01

# 388
  • Варна
  • Мнения: 447
честит имен ден на всички!

Роси, специално за теб  Heart Eyes

# 389
  • Варна
  • Мнения: 552
Благодаря ти, Мел!
Ти къде се изгуби? Какво ново при вас?
Сега видях, ще си имате бебе!!! Супер!!!

Последна редакция: нд, 12 апр 2009, 17:11 от Илиева

Общи условия

Активация на акаунт