Кой е най-добрия детски клуб в Люлин?

  • 60 562
  • 193
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 314
Мики Маус в 10-ти  newsm10

Откакто го запазих за един РД на племенницата ми /преди няколко години/, все там си прави РД.
Наши приятелски дечица също само там празнуват.

# 106
  • София
  • Мнения: 6 971
tedsan, обясни моля, къде точно е това скайлайн кафе, много добре ми звучи.

# 107
  • София
  • Мнения: 273
tedsan, обясни моля, къде точно е това скайлайн кафе, много добре ми звучи.
В СВА,Люлин 6,ето линк
http://www.skylinecakes.com/sweet-shop/p3-413-0.html
Тези които са празнували в Бебо бихте ли ми казали,когато наемеш само залата за 2 часа и 80 лв това включва ли аниматорки и колко?Освен това като си носиш храната и напитките те ли ги подреждат по масите,поднасят ли на децата тортата,менютата,има ли празнично поднасяне на тортата,украса като за рожден ден и от тях ли са чинийките,чашките и сие при положение че не са от тях храната и напитките?Благодаря Hug

# 108
  • Мнения: 459
tedsan, обясни моля, къде точно е това скайлайн кафе, много добре ми звучи.
В бившия магазин "Витоша", на 2 етаж  Peace

# 109
  • Мнения: 1
надявам се да ми помогнете в избора на детски клуб кудето да празнувам вторият рожден ден на сина ми .Спряла сум се на мики маус,мечо пух или партиленд в люлин. Дайите мнения и за трите клубчета добрите и лошите им страни .В форума има такава тема но е доста стара за това ще ви помоля за малко по-актуал
на информащция.

# 110
  • Мнения: 1 615
Измежду тази 3-те, горещо препоръчвам Мики Маус, а ако приемаш и други идеи, много доволни сме от Sugarland - в 9м.р.  Peace

Весел празник!   bouquet

# 111
  • Мнения: 459
И аз съм за Мики Маус- уникални са! В Шугърленд не бих празнувала!

# 112
  • София
  • Мнения: 1 067
Празнувахме в Мики Маус и много ни хареса.

Бяхме и на РД на приятелче в Шугърленд.
Всъщност като занимания много ми наподобяваше на Мики Маус - преобличането с костюмите, дискотеката...Децата се забавлявах много и там.

# 113
  • Мнения: 392
Здравейте, изчетох цялата  темичка и много ми допадна, но ако е възможно да я възобновим и да внесем малко нова информация, че декември ни предстои и на нас парти, а общо взето нямам никаква идея, защото никъде в Люлин не сме ходили на детски клуб! Благодаря ви предварително

# 114
  • София
  • Мнения: 38
Някой скоро бил ли е  във Фън зоната на Сиконко в люлин на рожден ден ? Добре звучи по телефона ама знае ли човек...Става въпрос за 10 год. рожденничка  Thinking

# 115
  • Мнения: 1 615
Някой скоро бил ли е  във Фън зоната на Сиконко в люлин на рожден ден ? Добре звучи по телефона ама знае ли човек...Става въпрос за 10 год. рожденничка  Thinking

Може ли линк? Или офертата с 2 думи Simple Smile
И аз имам скоро 10г. рожденичка и тя нещо не е наясно какво иска. За детски клубове вече са големи, за друго - малко малки. Сега нали боулингът е на мода, сигурно там ще сме Simple Smile Все пак, не е лошо да имам алтернатива.

За най-малките сякаш е предназначен "Мечо Пух", но от години не съм стъпвала там, така че мога да кажа нищо със сигурност. Когато сме ходили, малко смотано ми се е виждало.

"Парти-ленд" (поне така мисля, че е този на пазара, до ЦКБ) е доста зле. "Калпазаните" - срещу "Цар Картоф" и "Ан-Мари" (зад Мултирама в 3-и м.р.), май става за всяка предучилищна възраст.

# 116
  • Мнения: 392
Аз търся и се чудя за 2 годишния си рожденник, нямам никаква идея, защото не сме посещавали ни един от всички изброени, а ми се ще и цената да е по поносима?!?
Давайте идеи, а ние ще вземем да ги пообиколиме, та да сме ориентирани къде какво!

# 117
  • София
  • Мнения: 273
Аз търся и се чудя за 2 годишния си рожденник, нямам никаква идея, защото не сме посещавали ни един от всички изброени, а ми се ще и цената да е по поносима?!?
Давайте идеи, а ние ще вземем да ги пообиколиме, та да сме ориентирани къде какво!
В Бебо е най-евтино според мен...Там парвихме миналата година и останах много доволна Simple Smile

# 118
  • София
  • Мнения: 38
Някой скоро бил ли е  във Фън зоната на Сиконко в люлин на рожден ден ? Добре звучи по телефона ама знае ли човек...Става въпрос за 10 год. рожденничка  Thinking

Може ли линк? Или офертата с 2 думи Simple Smile
И аз имам скоро 10г. рожденичка и тя нещо не е наясно какво иска. За детски клубове вече са големи, за друго - малко малки. Сега нали боулингът е на мода, сигурно там ще сме Simple Smile Все пак, не е лошо да имам алтернатива.

За най-малките сякаш е предназначен "Мечо Пух", но от години не съм стъпвала там, така че мога да кажа нищо със сигурност. Когато сме ходили, малко смотано ми се е виждало.

"Парти-ленд" (поне така мисля, че е този на пазара, до ЦКБ) е доста зле. "Калпазаните" - срещу "Цар Картоф" и "Ан-Мари" (зад Мултирама в 3-и м.р.), май става за всяка предучилищна възраст.
Съжалявам за забавянето на отговора ми-нямам линк просто дочух за там  обадих се и ми казаха -18лв на дете включва парче пица ,сок и аниматор-диджей за 2 часа !!! За това питах тук за мнение от някой звучи добре а нямам никакво време вече...

# 119
  • Мнения: 2 517
Аз търся и се чудя за 2 годишния си рожденник, нямам никаква идея, защото не сме посещавали ни един от всички изброени, а ми се ще и цената да е по поносима?!?
Давайте идеи, а ние ще вземем да ги пообиколиме, та да сме ориентирани къде какво!
В Бебо е най-евтино според мен...Там парвихме миналата година и останах много доволна Simple Smile
С две ръце за Бебо. Направиха 4тия рожден ден на детето ми истински празник.
Някой скоро бил ли е  във Фън зоната на Сиконко в люлин на рожден ден ? Добре звучи по телефона ама знае ли човек...Става въпрос за 10 год. рожденничка  Thinking

Може ли линк? Или офертата с 2 думи Simple Smile
И аз имам скоро 10г. рожденичка и тя нещо не е наясно какво иска. За детски клубове вече са големи, за друго - малко малки. Сега нали боулингът е на мода, сигурно там ще сме Simple Smile Все пак, не е лошо да имам алтернатива.

За най-малките сякаш е предназначен "Мечо Пух", но от години не съм стъпвала там, така че мога да кажа нищо със сигурност. Когато сме ходили, малко смотано ми се е виждало.

"Парти-ленд" (поне така мисля, че е този на пазара, до ЦКБ) е доста зле. "Калпазаните" - срещу "Цар Картоф" и "Ан-Мари" (зад Мултирама в 3-и м.р.), май става за всяка предучилищна възраст.
Съжалявам за забавянето на отговора ми-нямам линк просто дочух за там  обадих се и ми казаха -18лв на дете включва парче пица ,сок и аниматор-диджей за 2 часа !!! За това питах тук за мнение от някой звучи добре а нямам никакво време вече...
18 лева на дете ми се вижда височка цената. За подобна цена - по-добре Мики Маус.

Общи условия

Активация на акаунт