Второкласници /21/

  • 13 065
  • 314
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 367
Tанито81 Честит рожден ден!

# 16
  • Мнения: 5 173
Първо, честит рожден ден на рожденичката. Много здраве, щастие и любов!

И след това...
Хари Потър  newsm78 или пък да разширите списъка с втора и трета част на Карлсон.
Иван, чете книга за Warcraft сега, но вашето приятелче май е момиче.
Братовчед й чете Хари Потър и за него ще има книга от поредицата, тя не го харесва /Хари не харесва/. Предложението за Карлсон е добра идея. Valeria ми предложи книги с експерименти, мисля, че гледах такива в електронните книжарници, не се сещам просто дали говорим за 1 и също, но мисля, че домашните няма да са мн очаровани от подаръка. Като че ли предпочитам да е художествена литература Thinking

# 17
  • Мнения: 719
Честита ни нова темичка!

ЧРД и на рожденичката!  bouquet

За четенето, не знам каква е тая вълна от моя син, но в последно време си взима от училищната библиотека книги на руски. Shocked Crazy И съвсем старатлно ги чете даже, какво му влиза в главицата не знам, търси баща си за помощ относно руския, аз съм скарана с тоз език. Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 987
Честит рожден ден, Tанито81.
Да си жива и здрава, много обичана и ценена Hug




# 19
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Благодаря много, момичета за хубавите пожелания!  Hug

Честито и на Георги на =^._.^= /на патерици/! Да е жив, здрав, много щастлив и да стреля право в целта  Wink!

Tанито81, Честит Рожден Ден! Да си много щастлива и обичана!   bouquet

Брей, много Стрелци се събрахме в темата.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Една след друга сте се раждали тук ми се струва.  Laughing

Танито, честит празник, здраве, щастие и любов ти желая!   bouquet

Именници ако има и на тях весел празник!  Grinning

Шушони, не ги мисли домашните, важно е детето да се зарадва.  Grinning
Ето я книгата.

# 21
  • Мнения: 168
Мами на 2-рокласници, искам съвет от вас.
Имам приятелче на 8 и искам да му подаря книга, но нямам идея каква ще й хареса.
Вашите деца какви книги четат и на какви се радват?

Книжките за Ванда. Много обичам да ги подарявам и на приятелките и заедно с дневник (от онези с катинарчетата), или красива тетрадка и писалка. Покрай тези книжки и дъщеря ми си водеше дневник и пишеше не лошо.
Книжки, които и харесват - за Спардайуик, на Роалд Дал - "Дани, шампионът на света" (другите му я плашат), "Английските рози".

# 22
  • Мнения: 751
Момичета благодаря за пожеланията,трогнахте ме. Heart Eyes
Само дето ми е много натоварено,едно че се приготвям за първата група гости,а и на всичкото отгоре детето е с вирус-повръщане. ooooh!Ама няма накъде,ще се празнува. Crazy
Още веднъж,благодаря. Hug Wine Glass  cook

# 23
  • Мнения: 719
Valeria, а има ли я и първа част на тая книга?

# 24
  • София
  • Мнения: 6 210
Танито81, приеми най-искрените ми пожелания за здраве и любов! Пожелавам ти на детето да му мине вируса, а ти да си изкараш незабравимо празника!  newsm59  Party Time

# 25
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 136
ето първата част. Радо ги има от миналата година, забавни са и му харесват Laughing Поръчвах ги от нета, ама беше друг сайт, който изобщо не помня ooooh!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ (и на патерица)  bouquet

# 26
  • Карлово
  • Мнения: 4 552
Честит рожден ден Tанито81

 newsm59
Весел празник и много късмет.

Със закъснение и извинение за закъснението

Честит рожден ден на Айяла,
много здраве и любов и желая,

Честит рожден ден на Георги,
здраве, успехи във всичките му хобита и шестици по всичко.




# 27
  • Разград
  • Мнения: 2 102
ТАНИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!     bouquet  bouquet  bouquet

Да ви питам, когато децата имат физ.възпитание, пробличат ли се преди час или ходят с анцузи? Моят ученик досега ходеше с анцунг когато имат физ.възпитание оаче вчера го изпратих с дебел ватиран панталон и му казах преди часа да се преоблече. Като се прибра наобяд ми каза, че децата му се подигравали, щом се преобличал в училище. Не зная как да постъпя.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 421
Честито на всички празнуващи! И на тези които съм пропуснала!
Живи и здрави! Много щастливи и обичани!

Моята си ходи със спортния екип направо. Категорично отказа да се преоблича там(а и няма подходящи условия, доколкото разбрах). Само гуменките си носи в раницата.
Имайки предвид, че три дни в седмицата имат физическо-спокойно можех да й купя само анцузи и да приключа въпроса. Голяма мъка й е, че не остава време да се облича като момиченце(т.е. с поли, джиджавки и подобни Laughing).

# 29
  • София
  • Мнения: 6 210
tania2007, аз го пращам облечен с анцуг моят син. Хич не ми се иска..., предпочитам да е по-спретнат, но няма как; той каквото и да облече - все успява да се намърля, ако ще и фрак да му сложа  Mr. Green. Марти пък е срамежлив и му е неудобно да се преоблича пред другите деца. В раницата носи чифт гуменки.
Момичета, на синовете си обувате ли чорапогащници? Аз миналата година съм му слагала такова чудо /и то купих едни спайдърменски без пета, като клин/ точно 4-5 пъти! Изкара цялата зима на 3/4 ватирани чорапи и ботуши, дори голяма част панталоните и анцузите му не са с по-сериозна подплата.

Общи условия

Активация на акаунт