Според вас какво е това?

  • 2 333
  • 31
  •   1
Отговори
Здравейте момичета, от 10 месеца правим опити за бебе и все не става. Днес сутринта си направих един тест и показа бледа втора чертичка http://prikachi.com/images.php?files/469281e.jpg
Според вас това положителен тест ли е? Правен е 1 ден преди закъснение и 11 дни след овулация доказана от лекар newsm78

# 1
  • Мнения: 326
Честито бременна си  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 2 270
теста определено е +
  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 013
Първия тест който си направих на 1 ден закъснение изглеждаше така (чертичка като косъмче)--> резултата  preggo

Хи-хи-хи определено мога да ти кажа едно  ЧЕСТИТО
  fertilization EFP

# 4
  • Мнения: 232
Честито,положителен е.  bouquetМоже да е бледа ,ама са си е чертичка. Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 270
И аз имах един такъв тест преди 6-7 месеца и пак беше един ден преди датата на цикъла.
Честито,бременна си! bouquet

# 6
  • Мнения: 452
Честито  Hug и при мен беше така миналата година ........

# 7
  • Мнения: 9 063
Нормално е да е толкова бледа на този етап, в следващите дни ще става по-наситена.
Можеш да си запазиш час за след десетина дни Hug

# 8
  • BG
  • Мнения: 1 900
Честито и от мен!  bouquet

# 9
  • Мнения: 3 092
Честито и от мен !   bouquet
Според мен  е положителен 

# 10
  • Мнения: 1 424
Здравейте момичета, от 10 месеца правим опити за бебе и все не става. Днес сутринта си направих един тест и показа бледа втора чертичка http://prikachi.com/images.php?files/469281e.jpg
Според вас това положителен тест ли е? Правен е 1 ден преди закъснение и 11 дни след овулация доказана от лекар newsm78
Моят тест изглежда по същия начин,но втората е малко по-наситена.
Тихичко ти казвам честито и дано се похвалиш с добра новина след няколко дни Hug

# 11
  • Мнения: 975
Честито,бременна си  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 001
и аз имах същия тест PeaceЧестито бременна си

# 13
  • Мнения: 75
Моята лекарка ми беше казала,че няма значение колко е бледа втората черта,важното е да я има.ЧЕСТИТО и от мен!  bouquet

# 14
  • Мнения: 9 973
 Hugбременна си

Общи условия

Активация на акаунт