въпрос за сокчетата

  • 1 473
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Ти сама ще си решиш , според мен можеш да поизчакаш , ако се притесняваш. Аз дадох на дъщеря ми сок от морков (аз си го цедих ) на 3 месеца и половина Peace Добре си е детето , нямала съм проблеми.
Ако решиш да адваш един съвет от мен никога не давай само сок от ябълки , смесвай го с нещо Peace

# 16
  • Мнения: 9 973
не давай сок Wink

# 17
  • Мнения: 781
Дадох сок след като навърши 7 месеца, захраних със зеленчук, каша, плод в този ред и смятам че не сбърках. Ти прецени сама с какво и как ще започнеш, но според мен е твърде рано за каквато и да било храна освен млякото.

# 18
  • Мнения: 1 512
Аз все още не съм давала сок. Предишното педи ме караше да започна да давам сок още в 3 месец, аз казах добре,пуснах си темичка във форума,четох,мислих  и сок не дадох а  просто смених педито.Та чети,мисли и ти си преценяваш за тода дали да дадеш или не.

# 19
  • Мнения: 344
Много благодаря на всички за мненията.Ще се замисля за смяната на педито , защото я улавям , че за доста неща май не е много вчас.Абе , да си джипи и специалист май не е най - добрия вариант.А и нещо четенето май доста им убягва. Rolling Eyes

# 20
ние сме на 1месец и 15дена и педито каза да давам по 1лъжи4ка изцеден сок от ябалка и така всеки ден докато стигне до 30мл на ден не е ли много рано аз не сменя да дам но вие как мислите?

# 21
  • София
  • Мнения: 15 219
Рано е, разбира се.
Прочети темата.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт